Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bide kizlar soru sormak istiyorum ne tür diyetler uyquluyosunuz kaç kilo verdiniz ve hangi sporlar yapıyorsunuz bende pkoda olduğu için bide insülin dirneci var tatlı cikilolota için el ayağım esyo nasıl dur diyecegimide bilemiyorum

Vallaha kuzum her yolu denemis yillarini bu yolda feda etmis biri olarak sana onerebilecegim en saglikli ve kolay yontem porsiyon kontrolu tabaklarindaki miktara dikkat edersen bir gu agir yedin ertesi gunu hafif gecirirsen drnge de durmayi becerebildigin surece rahatlikla kilo veriyorsun. Ben her ne kadar beceremesemde. Ben spor cok yapıyorum ne kadar işe yariyor zaman gosterecek onu. Sen vucudunu dinleyip ona gore en uygun sporu yaparsin. Leslie olur yuruyus kardio bolgesel ip pilates hepsini farkli gunlere yayabilirsin. Ben bacak problemi yasadigim için bacak agirlikli calisiyorum. Ben gecen yil 16 kilo verdim koruma sansim olmadan memlekete gittim 8 ay kaldım 8 ayda 13 kilo aldim. Subatta tekrar diyete basladim bu haftaya kadar 13.7 kilo verdim. Bi 5 kilom kaldi. Gecen yildan bu yanada basenlerim 114 den 101 e, alt karin 96 dan 85e, bel 86 dan 72 ye, bacak 69dan 59 a, kol 32 den 27 ye dustu. En son cumada 66.65 kiloydum izne ayrildim bu hafta bugun arkadasima gidecegim 1 hafta kalacagim insallah cozutmadan gelirim

furusan ortim ben yarin gidecektim arkadasa geri bugun gitmeye karar verdim. 7 bin adim attim 10 bine tamamlamaya calisacagim. Simdi 30 dk kardio 15 dk da bolgesel yapacagim insallah orada da ufak tefek biseyler yapmaya calisacagim. Bugun yemegi erken evde yiyip gidecegim. Bundan sonrasink bende merakla bekliyorum

Harikasın
Ben bugün kaçamak yaptım gerçi öğle yemeği yemiş oldum ama dışarıdan yedim ortim. Akşam yoğurt ve salata ile dengelerim. Ev işi spor sayılır mı ? Sana yetişmem mümkün değil yoksa

Sagol canim.

Biraz gec olmustur kaptancim. Ama eskmjn ailesindeydik. Orda internet cekmiyor.
bence birlesmesin.

Kaptancim donus yoluna ciktik. Artik internetim cekiyoor

Selam ortim. Evet sanki nickin tanidik geliyor gibi. Artik burdayim, donuyiruz simdi.

Selam kizlar, yarindan itibaren kabak detoksuna basliyirum. Kahvaltida haslanmis yumurta, 1 veya 2 dilim ekmek, peynir. Sonra gun icinde sadece haslanmis kabak ve yogurt.
Var mi benimle detoks yapmak isteyen?
ortim eliya

MasAllah kuzucum ya çok güzel vermişsin bende doğumdan sonra iyice saldım kendimi eskisi gibi olmaya çalışıyordum evlenmeden önce 45kilo olan ben 78i gordum

Tşkler kaptanım

Selam ortim. Evet sanki nickin tanidik geliyor gibi. Artik burdayim, donuyiruz simdi.
kader yine bir araya getirdi beraberiz 9. Takımda mi beraberdik 13 mü acaba hatirliyormusun.

Selam ortim. Nasilsin? Nasil gecti pazar gunun?
selam ortim pazar günü yoğun geçti gez gez anca geldim eve. Sen nasılsın?

Selam kizlar, yarindan itibaren kabak detoksuna basliyirum. Kahvaltida haslanmis yumurta, 1 veya 2 dilim ekmek, peynir. Sonra gun icinde sadece haslanmis kabak ve yogurt.
Var mi benimle detoks yapmak isteyen?
ortim eliya
tabiki var kaçar mı eve gelirken kabak almıştım yarın yapmak için takıldım peşindeyim

13. Takimda beraberdik sanki ortim.
Wuuwuu harikasin. hem ortilik hem detoks arkadasligi daha ne isterim ki

Canım galiba orti olduk, bende düğündeyim memlekete geldim. Bslıkesirdeyim düğün bitti. Dün giremedim bundan sonra girerim. Sayfayı hızlıca bakayım yarimuhendis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…