Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçen hafta 56,3
Güncel 55,2
Fark 1.1
E Emnis

Eklentiler

• 736C3347-E1B7-4F71-80E6-1FFC9D9AB711.jpeg
    736C3347-E1B7-4F71-80E6-1FFC9D9AB711.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 18
C Cagrihilal1 canım senin artı eksi muhabbetlerini alıntılanmıştım çıkmadı. Senin her hafta aynı durum psikolojik olarak buna odaklandığın için bile bunu yaşıyor olabilirsin ayrıca her hafta detoks yoğun spor vücudu çok yorar, psikolojiyi de Ayrı bozar ve diyet bitti mi kilolar geri gelir, uzun vadeli sürdürebileceğin sıkılmayacağın bir beslenme ve spor düzeni oluştursan hem psikolojin rahatlar hem daha sağlıklı olabilir senin için ❤️❤️

Menu falan varda bende yarışi hic hesaba katmamistim ortim cumaya arti falan gelirsem seni dibe cekerim. Gerci ben eksi de gelsem benle olanlari dibe cekiyorum o ayri 1. Lik sansimiz yok zaten de sonuncu olmayalim. Cumaya arti gelirsem beni affet simdiden 🙈🙈
Hiç birinci olamadım ortim sorun yok sonuncu olmayalım yeter 😁 sen yine de az da olsa eksi için çabala olur mu ? İzin dönüşü daha az uğraşmış olursun 😅

C Cagrihilal1 canım senin artı eksi muhabbetlerini alıntılanmıştım çıkmadı. Senin her hafta aynı durum psikolojik olarak buna odaklandığın için bile bunu yaşıyor olabilirsin ayrıca her hafta detoks yoğun spor vücudu çok yorar, psikolojiyi de Ayrı bozar ve diyet bitti mi kilolar geri gelir, uzun vadeli sürdürebileceğin sıkılmayacağın bir beslenme ve spor düzeni oluştursan hem psikolojin rahatlar hem daha sağlıklı olabilir senin için ❤️❤️
Bende kesinlikle psikolojik oldugunu düşürüyorum. Cunku gecen yilda cok zor vermistim gidim gidim vermistim zorla mezun olunca geri aldim hepsini. Ikinci basladigimda baslarda cok rahattim istedigimj de yiyordum ölçülü olarak detoks odem atici falan da yapmiyordum cok rahat veriyordum. Kilo vermem yavasladikca stres olmaya basliyorum stres oldukca neye saracagimj nerden kisacagimj sasiriyorum. Yemeklerden daha fazlasini kisamayinca spora yukleniyorum butun enerjim sporda kaliyor fiziksel olarakta aşırı yoruluyorum. Surekli diyet spor yazilari okuyorum okudukca yeni bisey buluyorum onu dene bunh dene o spor iyiymis bu daha etkiliymis derken karisip kaliyorum. Bu izin surecinde biraz sporu hafifleteyim dedim bu defa da arti gelmekten korkuyorum. Izin de olmam kilo vermeyi durdurmamali agustosa memlekete gidecegim gitmeden en az 2 hafta once mezun olmam lazim. En azindan 2 hafta ayni kiloda kalmayi basarmam lazim. Herseyi dusununce stres oluyorum. Gecen hafta 2 gun kacamagim oldu. O iki gunde aksi gibi sporda yapamadim 2.5 kilo arti geldim 3 gun detoks yaptim arti spor 150 gr ancak eksi geldim. Stres yapmamakta elimde degil ki bu kadar strese ragmen gitmiyor bi rahat biraksam ne olacak kim bilir diyorum. Insallah su izin surecinde biraz toparlarim kendimi yoksa acayip yiprandim.

Hiç birinci olamadım ortim sorun yok sonuncu olmayalım yeter 😁 sen yine de az da olsa eksi için çabala olur mu ? İzin dönüşü daha az uğraşmış olursun 😅
Zaten 3 hafta var onumde eksilmem lazim agustosta mezun olmam lazim. Evdeyken bile isler zordu arkadasta olacagim icin dahada kontrol dişi olacak hersey spor evdeki kadar cok yapamam ama yapacagim yinede ufak tefek biseyler. Tartımı tasimayacagim arkadasin tartisi var onunla tartilirim. Bu hafta da senin icin cabalayacagim ortim 🤣🤣

Bende kesinlikle psikolojik oldugunu düşürüyorum. Cunku gecen yilda cok zor vermistim gidim gidim vermistim zorla mezun olunca geri aldim hepsini. Ikinci basladigimda baslarda cok rahattim istedigimj de yiyordum ölçülü olarak detoks odem atici falan da yapmiyordum cok rahat veriyordum. Kilo vermem yavasladikca stres olmaya basliyorum stres oldukca neye saracagimj nerden kisacagimj sasiriyorum. Yemeklerden daha fazlasini kisamayinca spora yukleniyorum butun enerjim sporda kaliyor fiziksel olarakta aşırı yoruluyorum. Surekli diyet spor yazilari okuyorum okudukca yeni bisey buluyorum onu dene bunh dene o spor iyiymis bu daha etkiliymis derken karisip kaliyorum. Bu izin surecinde biraz sporu hafifleteyim dedim bu defa da arti gelmekten korkuyorum. Izin de olmam kilo vermeyi durdurmamali agustosa memlekete gidecegim gitmeden en az 2 hafta once mezun olmam lazim. En azindan 2 hafta ayni kiloda kalmayi basarmam lazim. Herseyi dusununce stres oluyorum. Gecen hafta 2 gun kacamagim oldu. O iki gunde aksi gibi sporda yapamadim 2.5 kilo arti geldim 3 gun detoks yaptim arti spor 150 gr ancak eksi geldim. Stres yapmamakta elimde degil ki bu kadar strese ragmen gitmiyor bi rahat biraksam ne olacak kim bilir diyorum. Insallah su izin surecinde biraz toparlarim kendimi yoksa acayip yiprandim.
Canım okuduklarımdan anladığım gerekirse diyeti bırak 5 kilo al, ama bu psikolojiyle devam etme. Bi o bi şu derken vücut bu ayarlarıyla bu kadar oynanmaz. Bi yerde illaki takılacak bak bende bi aşağı bi yukarı sonra bi gün aaa eksi olmuş. O kadar farklı beslenme biçimi dene vücuda sporla yüklen hadi şiştim zorla detoksla indir, yani bu çok sağlıksız, gerekirse psikiyatriste gidip destek alabilirsin ama lütfen kendin için önce biraz rahatla.❤️

Bu arada genel olarak 2 kilo aşağı 2 kilo yukarı vücudun sürekli olarak esneyebileceği aralıklar, az su içersin şişersin regl olur şişersin, hastalanırsın zayıf düşersin vs... C Cagrihilal1 sıkma tatlı canını artık 😘

Canım tebrikler 😍❤️ Hep fit olursun işallak 🌈☀️

Canım harika bi değişim tebrik ederim oldukça fit duruyorsun bi daha hiç kilo almayasın. 😘❤️🥰

Benim için farketmez kaptanım🔥

Kaptanım şimdi bildirim yapacaktım evde değildim dün tartılamadım. Elimden geldiğince dahil olmaya çalışıyorum hatta size yazdım birkaç kere ama gözünden kaçmış olabilir belki. Haftaya ev taşıyacağım ve her işle tek başıma uğraşıyorum eğer bu şekilde sizi sıkıntıya sokacaksa alt listeden de ayrılabilirim, hangisi uygunsa herkes için o olsun.
Selam canım

Doğru okumuştum 2 hafta sonra taşınıyorum demiştin aklımdan çıkmış pardon canımcım tabiki kal 😘

Canım okuduklarımdan anladığım gerekirse diyeti bırak 5 kilo al, ama bu psikolojiyle devam etme. Bi o bi şu derken vücut bu ayarlarıyla bu kadar oynanmaz. Bi yerde illaki takılacak bak bende bi aşağı bi yukarı sonra bi gün aaa eksi olmuş. O kadar farklı beslenme biçimi dene vücuda sporla yüklen hadi şiştim zorla detoksla indir, yani bu çok sağlıksız, gerekirse psikiyatriste gidip destek alabilirsin ama lütfen kendin için önce biraz rahatla.❤️
Rahatlamayi deneyecegim rahatlamam da lazim daha onumde uzun bir koruma dongusu var. Psikiyatriste gitsem verecek bana antidepresani oda siserecek beni 🙈🙈

Bu arada genel olarak 2 kilo aşağı 2 kilo yukarı vücudun sürekli olarak esneyebileceği aralıklar, az su içersin şişersin regl olur şişersin, hastalanırsın zayıf düşersin vs... C Cagrihilal1 sıkma tatlı canını artık 😘
Zaten 65 kilo da mezun olacaktim sirf bu iki kilo arti yuzunden 63 ile mezun olup 65 de koruma yapacagim. Bu 2 yapisti bana resmen 🙈🙈

Harikasın kaptanım tebrik ederim

Bende senin gibi 5. Takımın enerjisini çoook seviyorum iyi ki buradayız.
Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım düğün ve sonrasında dikkat edicem ve inşallah izin dönüşü beklemeden hemen devam edicem son kilolar için

Tebrik ederim 5.takım
Tebrik ederim M monarosaa

Canııım beniiim kendini özletme uğra yine
İnşallah hayırlı haberlerini alıp iyice motive olup döneceksin takıma ve kalan kilolarını da bir çırpı da halledeceksin.

Yaa fark ne demek harika görünüyorsun valla benden daha zayıf duruyorsun

Azcık farkla kaçırmışız 1.liği
Halbuki ben sabah sporumu yapıp tartılsaydım kesin 1.ydik 😂

Dimi dimiii bana alt liste de olmak yaradı sanki hep alt listede mi kalsam diye düşünüyorum

Hoşgeldiniz aramıza inşallah sağlıcakla ideal kilolarımıza birlikte ulaşacağız
Tşkler canım 😘

Kahvalti
2 dilim ekmek
1 yk tahin pekmez
1 kk peynir
7 zeytin
salatalik

ara
1 elma

Aksam
1 dilim ekmek
1 kase corba
6 tane kofte
Yogurtlu kabak

3 lt su

Spor
1:30 saat kosu bandinda yuruyus
15 dk bölgesel
1 saat kardio

E Emnis @ummhnisa Diyet Salata Diyet Salata furusan furusan
Azıcık köfte sayısı fazla olmuş gibi ortim ama sporla onu yakmışsındır 😁 suyun ve menünün kalanı çok güzel. Spor desen muhteşemli gibi 🥰🥰🥳

X