Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar kızlar bayrama denk gelen etap ( bayramın 4.günü) iptal olup sonraki etap ile birleştirilsin mi o tarihte evinde olamayacak tatilde olacak ? Yada ben bayramda bi kuzuyu gömerim etap birleşsin diyen tabi etap birleşince yüzdeler 2 ye bölünecek ...

özellikle üst liste herks dönsün kızlar

M monarosaa
yarimuhendis
furusan
matteroftime
runib
hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet
@Sonsuz umut
ummhnisa
Lizozom55
Samara96

redsonja87
kollontai
G gibivegibi
@L O L
eliya

Bayramda evinde olamayacak ve tartılamayacak sadece M monarosaa var galiba kızlar ?

Etapları birleştirirsek 2 hafta tartı yok diye kendinizi muhtemelen bırakırsıınız gibi geliyor

Ben de bayramda evde yokum Tartı götürebilirim belki ama yine de bayramda tartılmak kötü olabilir motivasyon açısından

Ben de bayramda evde yokum Tartı götürebilirim belki ama yine de bayramda tartılmak kötü olabilir motivasyon açısından
Hımm tmm o halde kızlar ben oyumu birleşsin olarak kullanıyorum yine de sonuç ne olur bilmiyorum ileteceğim bir kaç güne

E Emnis kaptancığım dün tarılmıştım, 2 hafta evimde olamayacağım bende tartılamayacağım ne yazıkki. Günlük menü bildirimi yapacağım fakat tartıya erişimim olmayacak

Ben de iyiyim ortim hem yürüyorum hem iş arıyorum.
Menü paylaşımı olmayacak mı yani ? Ben izin kısmını pek bilmiyorum
Menu paylasacagim canim buralardayim. Pazartesi arkadasima gidecegime cumaya eksi gelemem korkusuyla izne ayrildim. Menu de sporda olacak. Elimden geldigince salmayacagim zaten. Ben salinca sonuc felaket oluyor. Salmamak icinde buralardayim. Bende simdi 45 dk yuruyus yapip 15 dk bolgesel yapacagim. Aksam yemeginden sonrada yine 45 dk yuruyis 1 saat kardio yapacagim. Insallah guzel bir is bulursun en kisa zamanda.

memnun oldum Zeliş güzel dileklerin için teşekkür ederim hep beraber zayiflayalim insallah.

Teşekkür ederim. Günde 2 öğünden fazla yemiyorum bari Bi düzen olsun zamanla olacak insqllah.

Ben bunları tekrar okuyayım suan anladığım menü bu sayfada yazilmiyacak dogrumudur?

iyi yapmışsın haftasonu mesguliyetleri yoksa aklım burda ortim DeryaOnDiet hiç yabancı gelmiyor geçmişten belki oda beni anımsar.

Bende yokum evde olmayacağım.

Aaaa tesadüfe bak yıllar 4 yıl önce aynı takımdaymışsınız :))

eliya (72.9/72.3/0.6/%0,82)(izne ayrılmak istiyor)
zukkum (81.9/81,4/0.5/%0,61)
DeryaOnDiet (70.6/71/+0,4/-%0,57)

Menüler evet buraya değil 5.takım menü ve spor sayfasına

Yaa . Şans diyorum

Harikasın
Ben de 10bin adımı tamamlamak üzereyim. Akşam da dışarıda olacağım. İnşallah bulurum İnşallah...

Menü varsa tamamdır ortim yalnız kalmayayım

Harikasın
Ben de 10bin adımı tamamlamak üzereyim. Akşam da dışarıda olacağım. İnşallah bulurum İnşallah...

Menü varsa tamamdır ortim yalnız kalmayayım
Menu falan varda bende yarışi hic hesaba katmamistim ortim cumaya arti falan gelirsem seni dibe cekerim. Gerci ben eksi de gelsem benle olanlari dibe cekiyorum o ayri 1. Lik sansimiz yok zaten de sonuncu olmayalim. Cumaya arti gelirsem beni affet simdiden

eliya hosgeldin aramiza.
Ben de hilal 32 yasindayim. 2 senedir buralardayim sürünüyorum. Bi verdim geri aldim simdi geri vermeye calisiyorum. Insallah hep birlikte istedigimiz kilolara ulasiriz.

Canım tebrikler Hep fit olursun işallak
Canım harika bi değişim tebrik ederim oldukça fit duruyorsun bi daha hiç kilo almayasın.
Benim için farketmez kaptanım
Kaptanım şimdi bildirim yapacaktım evde değildim dün tartılamadım. Elimden geldiğince dahil olmaya çalışıyorum hatta size yazdım birkaç kere ama gözünden kaçmış olabilir belki. Haftaya ev taşıyacağım ve her işle tek başıma uğraşıyorum eğer bu şekilde sizi sıkıntıya sokacaksa alt listeden de ayrılabilirim, hangisi uygunsa herkes için o olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…