Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Etiket yapmayı unutmuşum kaptanım E Emnis

Günaydın kızlar hayırlı cumalar
Geçen cuma 79.9
Bugün 78
Fark 1.9
Yüzde 2.37
Hedefim 77.5

Geçen cuma : 56.4
Bu cuma 56.2
Fark : -200
Yüzde : 0.355
E Emnis hzlsel bu hafta böyle oldu haftaya hedefim sabit gelmekama ya nasip 55.9 diyelim

Geçen Hafta:78,8
Bu Hafta: 78,6
Fark: 0,2
Yüzde:0,253

Niye böyle oldu hiç anlamadım

E Emnis yarimuhendis

Gecen hafta: 64.05
Güncel: 63.60
Fark: -450 gr
%0.737
Hedef: 62.90

Geçen hafta : 54.95
Bu hafta: 55.15
Fark +200
Yüzde 0.363%
Hedef: 54.7

E Emnis Lizozom55
Zipzip- kaptanım unutmuşm çok pardon
Bu ara her şeyi unutuyorum

Alıştın hep yüksek vermeye herkesin verdiği gibi verince bir anormal geldi değil mi neyse bari mezun olurken -200 tadına baktın

Tebrik ederz canım mezuniyetin hayırlı olsun
Aynen kaptanım ya gider ayak olmadışöyle bir derece bile alamadan mezun oldum ya neyse döndüğümde inşallah
kuzum çok sağ ol bu hafta hareketli bir haftaydı pek düzgün yapamadım ondan oldu daha verecek kilolar var ama biraz mola vermem lazım inşallah geri almayız verdiklerimizi

TEBRİKLER KIZLAR
TEBRİKLERR M monarosaa

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 734. ETAP
TAKIM DERECELERİ

1. (9. TAKIM) ==> % 1,012

2. (6. TAKIM) ==> %0,727

3. (5. TAKIM) ==> %0,712

BİREYSEL DERECELER

1. M monarosaa ==> % 2,378==> 5.TAKIM

2. Ikizannesi ==> %2,087 ==> 13.TAKIM

3. Muzmus ==> %1.818==> 9. TAKIM

ETAP SONUNCUSU

aysenurt3991 ==> % -1.804==> 13. TAKIM

Sevgili 5. Takım kızları hepinize çok teşekkür ederim buraya 20 kilo vererek veda ediyorum ama geri geleceğim kalan 10 kilomu vermeye benim için değişik bir seneydi kendimden beklemediğim kendime hiç bir şekilde inanmadığım halde bir senede 38 kiloya veda ettim uzun yıllardır bu kiloları görmemiştim gururlu ve mutluyum Hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve hep çok güzel sözleriyle motive eden canım E Emnis kaptanım çok teşekkür ederim her şey için iyi ki 5. Takımdayım her zaman yanımda olan moral depolayan yarimuhendis C Cagrihilal1 redsonja87 ummhnisa ve diğer kızlar sizlere de çok teşekkür ederim umarım herkes hedef kilosuna ulaşıp buradan mezun olarak ayrılır hepinize bol eksiler diliyorum ara ara gelip kendimi hatırlatacağım son olarak size öncesi sonrası resmi bırakayım bakalım fark yaratabilmiş miyim furusan seni kıskandım

Eklentiler

• 84BFC41A-EA0A-46D2-9851-237C633C3A3B.jpeg
    143,5 KB · Görüntüleme: 37
Yok artık LeBron James fark yaratabilmek mi farkın adı olmuşsun çok çok tebrik ederim canım
Valla bu güzel halini yakar kilo alırsan affetmem seni sopalarım
Her şey için biz teşekkür ederiz canım veda etmiyoruz kısa zamanda bekliyoruz az biraz daha işimiz var

Tebrikler kızlar, tebrikler M monarosaa
Tebrik ederim canım, harika sonuç Maşallah çok da güzelsin Özletme kendini sakın

Bu veda olaylarini hic sevmiyorum okurken gozlerim doldu. Cok buyuk bisey basardin helal olsun sana degisim muhtesem olmus. Cok iyi görünüyorsun. Fotograf olmasa degisimin bu kadar buyuk oldugunu anlayamazdim ben. Insallah en kisa zamanda kalan 10 kiloyu da burada beraber veririz. En kisa zmanda sagligina kavus ve aramiza dön. Ve ikinci mezuniyetinide gorelim

Canım benim şahane gözüküyorsun maşallah sana. Ayrıca hiç öyle 78 kilo gibi de değilsin, ben 52 kiloyum senin kadar fit görünmüyorumdur herhalde ciddiyim buralardasın daha dimi? Mezun oluyoruz diye su koyvermek yok ona göre. Kopmuyoruz buralardan. Ay ben özlerim zaten sizi. Gözyaşım pııııt

Ay çok teşekkür ederim utandımYok yok kaptanım bu sefer de kilo alırsam 200 olurum yatağa bağlarlar artık beni inşallah son kilolarım için en kısa zamanda geleceğim
Tebrikler kızlar, tebrikler M monarosaa

Tebrik ederim canım, harika sonuç Maşallah çok da güzelsin Özletme kendini sakın
sağ ol canımcım sık sık geleceğim
Çok sağ ol canım ya insan resimlere baktıkça daha iyi anlıyor farkı inşallah geleceğim canım ben gelen kadar inşallah sen de mezun olursun zaten bir daha almayız kiloları
Yok canım o kadar değil ama idare ederi işte ben ara ara girip bakınacağım buralara ben de özlerim sizi Eylül gibi temelli geleceğim inşallah son kilolar için

Insallah kuzum bi daha almayalim artik ben bi daha kilo alirsam verecek derman kalmadi bende

Yaaa canım benim, fark var mı ne demek ? Değişimi fark etmemek söz konusu bile değil maşallah harika bir öncesi sonrası olmuş duruşun bile değişmiş vallahi maşallah tu tu tuu

İnşaallah aynı formunda dönersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…