Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Başlangıç:76 kg
Geçen hafta: 71,55
Bu hafta : 71,50
-50 gram
Değişim: % 0,69

Eklentiler

• IMG_20210709_090915[1].jpg
    IMG_20210709_090915[1].jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 19
Harikasınnnnnnn :KK71::KK71::KK71::sampiyon::sampiyon:
Tebriklerr canım ✌️ ✌️
Tşkler kaptanım 😊 😘 😘
redsonja87 redsonja87 tebrikler kuzum mezuniyetimiz aynı haftaya denk geldi😍😍😍 inşallah geri almayız kiloları🤭🤭

ummhnisa ummhnisa çok iyi canım ya ben de bu hafta ne dikkat ettim ne tartıldım inşallah 100-200 de olsa eksilmişimdir😅

M monarosaa iki haftadır ne güzel kilo verdin canım maşallah sana senin de mezuniyete az kaldı çok çok tebrik ederim

Ne demek kaptanım her zaman zevkle yaptım🥰🥰🥰
Tşkler canım senide tebrik ederim çok iyi kilolar verdin devamı gelsin inşallah sağlıkla kuzum 😘 😘
Oy canım maşallah ya maşallah😍

Tebrik ederim canım çom iyi sonuç😊

Tebrikler canım😊😊

Hoş geldin tekrardan canım geldiği gibi gider bu kilolar inşallah😘
Tşkler canım senide tebrik ederim 😘 😘
Ayy bana Bi rahatlık geldi valla kaptanım biraz bekleseydim ve ben tartı öncesi Leslie yapıyorum onu da yapsaydım en az 200 daha giderdi de listede olmadığım için zorlamadım kendimi. Bence hilal de izin dönüşü daha iyi olacak

Kesinlikle yaa perşembe günleri ne yesem vicdan oluyordu bende mesela kafam rahat ya dün dondurma yedim. Ona rağmen eksiyi gördüm

İnşallah kaptanım hedefim sabit olarak dönmek orda da salmıycam tabi ki dikkat edicem

Oyyy tebrik ederim canım harika gidiyorsun valla

Canım çok iyi sonuç tebrik ederim

Üzülme canım beni hatırla 2 ayı geçti aynı kilolarda gidip geliyorum hep

Başlangıç için çok iyisin canım çabucak izin kilona geleceksin

Eksiyi gördün ya canım bu bile iyidir. Şimdiden iyi tatiller sana biraz dikkat etsen sabit kalırsın sen

Eksiyi gördün yine canım biraz kafan rahatlasın daha iyi olucaksın

Bu hafta da bu kadar olsun canım. Tebrik ederim

Yaa fıstık gibisin canım maşallah sana
Tşkler canım senide tebrik ederim 😘 😘

Kızlar,kaptanım artım için çok özür diliyorum 🥺 İş yoğunluğundan, düzgün yemek yapamamaktan ve spora vakit ayıramamaktan oldu. Regl de olacağım onun da şişliği var. Haftaya telafi edeceğim inşallah ☺️
E Emnis
Tmm canım elimden geleni yaptın takım için diyet sürecinde oluyor böyle şeyler 😘 haftaya güzel bir yüzde yaparsın yeterki motivasonunu kaybetme 😍

***5.Takım 734. Etap ***

Cagrihilal1 (66,8/66,65/0,15/%0,225)
monarosaa (79,9/78/1,9/%2,378)
hzlsel (78,8/78,6/0,2/%0,254 ) mezun olmak istiyor
redsonja87(52,8/52,4/0,4/%0,758) mezun olmak istiyor
matteroftime(54,95/55,15/+0,2/%-0,364)
Yarımuhendis(56,4/56,2/0,2/%0,355)
runib (72,1/70,1/2/%1,387) geçen hafta bildirimde bulunamadığı için yüzdesi 2'ye bölündü.
furusan (64,05/63,60/0,45/%0,703) Yeni üye b.t 08.06.21,b.k 66, h.k 59

5.takim ortalaması:%0,712

Alt liste
Ummhnisa (69,4/69/0,4/%0,576 ) İzinli üye
Kollontai ( 56,3/ /
611.etapta mezun olan üye geri döndü 05.05.21 başlangıç kg 57 hedef kg 47 ( bşlngç kg: 58,3)
gibivegibi ( 54,7 / yeni üye b.t 29.05.21 b.k 56.9 h.k 50 51,2 min*
Lizozom (71,55/)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Sonsuzumut ( 73,75/ Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
Emnis (65/64,2/0,8/%1,231) ( mezun üye )
DeryaonDiet(77,75/77,30/0,45/%0,579) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Samara96 ( 77,65/ ) yeni üye b.t 07.07 b.k 77.65 h.k 60

furusan furusan canım senin hedef 53 müş bence bunu zayıfladıkça indirelim bunu 59 yapayım mı canım ?? Sonra istediğin kadar düşersin
Yaa ben de bugün diyetisyenle görüştüm o da aynını söyledi canım Max 56-57 olmalı ilk etapta diye. Yoksa sağlıksız bir zayıflık olacak benimki. 59 iyidir 👼💪 diyetisyen gibi kaptan maşallah 😀

50 ydi zorla 150 oldu. Izne ayrilayim canim yoksa cok zor olacak yine 100 gr 200 gr lara dayandik. Izne ayrilirsam sadece 1 cuma bildirim yapmayip 2. Cuma yapacagim demi. Yuzde falan bolunuyormu birde. Menu yazmaya ve spor listesinde kalmaya devam ederim.
2 etap liste dışı kalacaksın canım izinli yazdım ✌️

Günaydın canım iyi olmana sevindim. Yazmayınca merak etmiştim seni.

Hayırlı olsun canım mezuniyetin tebrik ederim.

Günaydın canımm
Tebrik ederiz 🤗🤗
Tahmin ettim yoğun olduğunu mezuniyet geleceğini tahmin ettiğim içinde çok sıkıştırmadım:)) kolaylıklar diliyorum sana 😍 ama bu sefer geçenki mezuniyetinden tecrübeliyiz değil mi kilomuzu koruyacağız 👀🤭 haftalık tartılmaya hatta bize bildirmeye devam edebilirsin bir otokontrol olur belki senin için 1 hafta kaçarsa öbür hafta dengelersin 😘😘 her şey için biz teşekkür ederiz ❤️❤️
İkinci kez 5.takım mezunu olmaktan çok mutluyum. Çok tatlı insanlar var burada. Arasıra diğer takımlara da göz gezdiyorum, en güzel sohbet, en minnoş üyeler ve en tatlı kaptankuş bizim takımda. Desteklerin için tekrardan teşekkür ederim.
Alt listeden devam edebilirim kaptanım ancak, ortiler listesinde olmasam sanırım daha iyi olacak zira siteye çok fazla giremiyorum biliyorsun, kimsenin hakkına girmemiş olurum böylece🌸

Eki Görüntüle 2885335
ummhnisa ummhnisa Düğünde iyi eğlenceler canım. Düğünün en fit hanımlarından biri olacağın şüphesiz. Sadece sakin ol ve elindeki o pastayı hemen tabağa geri bırak :KK66: Tebrikler tatlım💕
Ooo tebrik ederim canım😊mezuniyetin hayırlı olsun😘😘

Oh süper💃kafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayım🤣tebrik ederim canım benim😘😘
Sağol tatlım, darısı başına tez zamanda.
Günaydın kızlar hayırlı cumalar 😘
Geçen cuma 79.9
Bugün 78
Fark 1.9
Yüzde 2.37
Hedefim 77.5
Bu sonuç nedir böyle ya. 2 kilo vermek nedir allasen. Öyle ölmeyiz reyiz füze at. Tebrik ederim şahane🌸
redsonja87 redsonja87 tebrikler kuzum mezuniyetimiz aynı haftaya denk geldi😍😍😍 inşallah geri almayız kiloları🤭🤭

ummhnisa ummhnisa çok iyi canım ya ben de bu hafta ne dikkat ettim ne tartıldım inşallah 100-200 de olsa eksilmişimdir😅

M monarosaa iki haftadır ne güzel kilo verdin canım maşallah sana senin de mezuniyete az kaldı çok çok tebrik ederim

Ne demek kaptanım her zaman zevkle yaptım🥰🥰🥰
Birlikte mezun olacağız dedik dedik inanmadılar, bak ne oldu şimdi. Hayaldi gerçek oldu tatlım, mezunuuuuuzzz yippa🌸
gecen haftaki kilom:77,75
Bugun:77,30
Fark: 450gr
Yuzde: %0,58

E Emnis furusan furusan
Az olsun eksi olsun, tebrik ederim🌸
Geçen cuma : 56.4
Bu cuma 56.2
Fark : -200
Yüzde : 0.355
E Emnis @hzlsel bu hafta böyle oldu haftaya hedefim sabit gelmek🤣🤣ama ya nasip 55.9 diyelim🤣
Sen de alıştın artık kilo vermeye, az olsun ama eksi olsun, istikrar sağlamaya başladın böyle böyle hedef kilona ulaşacaksın sen de yakın zamanda inanıyorum🌸
Bu Hafta: 78,6
Fark: 0,2 🙈
Yüzde:0,253

Niye böyle oldu hiç anlamadım 🤭

E Emnis @yarimuhendis
Eee artık kilon küçüldükçe verdiğin kilolarda küçülüyor tatlım, tebrik ederim yine de çok iyi🌸
Gecen hafta: 64.05
Güncel: 63.60
Fark: -450 gr
%0.737
Hedef: 62.90
Tebrik ederim, çok iyi🌸
Başlangıç 76
Geçen cuma 73,750
Bugün 73,300
Fark-450
Yüzde0,61
Haftaya hedef 72,5
Tebrik ederim, güzel eksi olmuş🌸

İkinci kez 5.takım mezunu olmaktan çok mutluyum. Çok tatlı insanlar var burada. Arasıra diğer takımlara da göz gezdiyorum, en güzel sohbet, en minnoş üyeler ve en tatlı kaptankuş bizim takımda. Desteklerin için tekrardan teşekkür ederim.
Alt listeden devam edebilirim kaptanım ancak, ortiler listesinde olmasam sanırım daha iyi olacak zira siteye çok fazla giremiyorum biliyorsun, kimsenin hakkına girmemiş olurum böylece🌸

İçten sözlerin için çok teşekkür ederiz canım ❤️ ❤️ biliyor musun bende seni 2.takıma gelişinle daha farklı tanıdım sanırım 🤗 ortamı değiştiren her zman içindekiler sen aynı sendinn ama demekki mevcut üyelerle elektriğin daha çok tuttu daha çok bizlerleydin daha sıcaktın bu beni mutlu etti 💕
Tamamdır canım alt listeye eklerim ortaklara spor listesine eklemeyiz 😘

X