Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben pazartesi yola çıkıyorum ama ipin ucunu kaçırmamak için tartımla gideceğim bakalım diğer arkadaşlar ne yapacak. Ağustos sonuna kadar memlekette olcam kaptanım
Bunu listeye almadan önce söyleyeydin iyiydi Ağustos sonuna kadar seni sıkı tutmalıyız o halde baskülü aman unutma canım

Selamlar iyi geceler. Davetinize icabet ettim sevgili E Emnis umarım imdat çığlığımı duyurabilmisimdir.

Al ver al ver bıktım Troidit hastasıyım kortizon tedavisi yeni bitti Bi hayli coşmuş durumda tartı. Artık Bi yol yordam bulup bu yola baş koyacam.

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 40
BOYUNUZ: 162
KİLONUZ: 86
HEDEF KİLONUZ: 70
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: muhasebeci
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : 2 - 17/8
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: evet
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu? Hayır
KİLO ALMA NEDENİNİZ: ilaçlar hareketsizlik ve tabiki yemek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: troidit
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı olmak

Selam iyi geceler vee aramıza hoşgeldin
Buraya yazıp selam verdiysen ve biraZda kararlıysan ben kilolara gidecek gözüyle bakarım kortizon ilacı nasıldır onun özelinde bilemiyorum ama bazen kilo yapan diğer ilaçlar dikkat edildiği taktirde hızlıca geri veriliyor umarım seninde öyle olur hiç panik yapma

Benim ismim Esra 35 yaşındayım benimde 1 oğlum var 4.5 yaşında.. diyet maratonuma senin kilolarında 82 ile başladım 60 kg ile geçen yıl mezun oldum şimdi takımla birlikte kilo koruma sürecini geçiriyorum sende bizlerle birlikte ideal kilona sağlıkla ulaşırsın umarım

eliya takım içi yaptığımız etkinlikleri ve senden beklediklerimizi yarın anlatayım uykum bir kaçıyor bir geliyor saati daha fazla geciktirmeden yatayım oğlum 7.30 da tepeme biner

İyi geceler yarın detaylı konuşuruz inşallah

Çok memnun oldum...Allah bağışlasın evladını.
Enerjiyi aldım çok kararlı başlayıp vermiştim yine aynı kararlılıkla burdayım Eylül gibi takımlardan birine gelmiştim ama kv dem hastalanıp ben bakmak durumunda kalınca sürdüremedim. Allah zeval vermezse burdayım ve vericem.
6 aydır kortizon hastasıyım öncesi yok bende ilk kez deneyimliycem kortizon kilosu nasıl verilir hızlı mı gider yavaş mı görelim bakalım.

Bu arada aralıklı oruç yapmayi planlıyorum bir kaç gündür başladım sürdürülebilir olduğunu düşünüyorum. Aslında yemeğe tatlıya düşkün biri değilim tek sorunum istemsizce devam etmek yemek yemeye değişik Bi durum aşılır evelallah

İyi geceler.

Kızlar bende sabah kalkıp eczaneye gidemedim hafif bir kahvaltı etmiştim çok çay içmeden şimdide yürüyüş yapıp tartıldım -800 ummhnisa ortim

(65/64,2/0,8/%1,231)
Harikasın kaptanım tebrik ederim
Bende senin gibi 5. Takımın enerjisini çoook seviyorum iyi ki buradayız.
Güzel dileklerin için teşekkür ederim canım düğün ve sonrasında dikkat edicem ve inşallah izin dönüşü beklemeden hemen devam edicem son kilolar için
Tebrik ederim 5.takım
Tebrik ederim M monarosaa
Canııım beniiim kendini özletme uğra yine
İnşallah hayırlı haberlerini alıp iyice motive olup döneceksin takıma ve kalan kilolarını da bir çırpı da halledeceksin.

Yaa fark ne demek harika görünüyorsun valla benden daha zayıf duruyorsun
Azcık farkla kaçırmışız 1.liği
Halbuki ben sabah sporumu yapıp tartılsaydım kesin 1.ydik
Ay ummhnisa ortimmmm şaka gibi resmen 1. Oluyormuşuz alt listede
Dimi dimiii bana alt liste de olmak yaradı sanki hep alt listede mi kalsam diye düşünüyorum
Hoşgeldiniz aramıza inşallah sağlıcakla ideal kilolarımıza birlikte ulaşacağız

Insallah kuzum bi daha almayalim artik ben bi daha kilo alirsam verecek derman kalmadi bende
Seni çok iyi anlıyorum canım hep bu son şansım gibi hissediyorum zaten bu kadar kilo vermeye bir daha yeltenemem o yüzden normal insanlar gibi beslenmeyi öğrenmem lazım
Ay sağ ol kuzum inşallah aynı dönebilirim en zoru koruyabilmek
Sağ ol bebeğim bazen kendime hiç mi utanmadın böyle insan içine çıkmaya diyorum eski resimlerime baktıkça sık sık gelirim canım çok kopmamaya çalışacağım buralardan kilolar geri gelmesin
Ben yokum kaptanım ama bayram ertesi nasıl kilo bildirimleri gelir bilemedim bütün takımlar eksi yüzdelerle yarışırlar iki hafta birleşirse bomba yüzdeler gelir
Sağ ol canımcım inşallah hayırlı haberlerle dönerim bir senedir zayıflamaya uğraşıyorum biraz da yoruldum zaten kilo almadan dinlenmeye çalışacağım enerjimi motivasyonumu toparlayıp geri döneceğim zaten burada olurum yokluğum hiç anlaşılmaz

Hoş geldin eliya ben gidiyorum sen geliyorsun inşallah benim gibi çabucak kurtulursun kilolarından ben geçen sene diyete ilk 116 kiloyla başlamıştım ama gruba yaklaşık 3 ay önce 98 kiloyken dahil oldum şimdi 78 ile mezun oluyorum kararlı ve istikrarlı olursan emin ol kurtulacaksın kilolardan

Bunu listeye almadan önce söyleyeydin iyiydi Ağustos sonuna kadar seni sıkı tutmalıyız o halde baskülü aman unutma canım
Yok yok bana fark etmez, karar verdikten sonra kolay kolay taviz vermem kaptancım
Köyde daha rahat oluyor dikkat etmek benim için. Çocukla hep dışarıda bağda bahçede olunca yemek pek aklıma gelmiyor. Gecen sene kilo bile vermiştim

Hoşgeldin eliya. Ben Zeliş, 28 yaşındayım. Yaklaşık bir aydır buradayım.

İnşaallah düzenli ve dengeli bir şekilde ilaçların etkisini üzerinden atıp sağlıkla zayıflarsın burası inanılmaz motive ediyor

Çok geçmiş olsun her şeyin başı sağlık ama tedavi bitince de bir şekilde eski düzenimize dönmek durumundayız, yoksa mutsuz oluyoruz :/ güzel olacak inşallah yeter ki istikrarlı ilerleyelim. Aralıklı oruç çok faydalı ve dediğin gibi bencede sürdürülebilir .. takımda da deneyenler oldu devam edenler var hep faydasını gördüler. Başta saat aralığını az tutarsın olmadı sonra sonra bünyen alıştıkca açlık saatini uzatırsın
Ben yokum kaptanım ama bayram ertesi nasıl kilo bildirimleri gelir bilemedim bütün takımlar eksi yüzdelerle yarışırlar iki hafta birleşirse bomba yüzdeler gelir
Çok haklısın
Ama yapmaz bizim takım öyle yaraamaz şeyler

Kaptanım harika olur bence iptal olsun Eşimin akrabalarını görücez bir şeyler yedirirler zorla

matteroftime dinlendin mi canım
En sevdiğim şey boş evdirr hele çocuk olduktann sonra mumla arar oldum bazen tek kalınca tv sesiini bile çekemiyorum onu da kapıyorum oturuyorm kahve telefon vakit geçirmece kafamın sessiZliğe ihtiyacı var

Çok güzel dinlendim kaptanım Bir güzel uyumuşum erkenden şimdi uyandım ohh Ben de çok severim tek takılmayı sadece bazen o kadar yoğunluktan çıkınca bi ne yapacağımı şaşırdım. Perşembe akşamı 2 ye kadar sunum hazırladım sabah 7 de uyandım dün bütün gün eğitim verdim boğazım şişmiş

Kaptanım harika olur bence iptal olsun Eşimin akrabalarını görücez bir şeyler yedirirler zorla
Ordaki iptalde farklı şeyler sezdim korktum bir an iptal edinde doya doya yiyelimmm der gibi
Ama iptal yok iptal yok öbür cuma birleştirme var yani normalde zayıf kilolarda 200 300 eksi yetiyordu şimdi en az 400 600 gram eksi gerekiyor ona göre ,

Ay seviindim dinlendiğini canım bugün yarın iyice kendine gelirsin hafta sonu çalışmıyorsun değil mi ? Bankacımıydın canım sen aklımda öyle kalmış ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…