Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sevgili 5. Takım kızları hepinize çok teşekkür ederim buraya 20 kilo vererek veda ediyorum ama geri geleceğim kalan 10 kilomu vermeye🤭🤭 benim için değişik bir seneydi kendimden beklemediğim kendime hiç bir şekilde inanmadığım halde bir senede 38 kiloya veda ettim uzun yıllardır bu kiloları görmemiştim gururlu ve mutluyum💪🏻 Hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve hep çok güzel sözleriyle motive eden canım E Emnis kaptanım çok teşekkür ederim her şey için iyi ki 5. Takımdayım💗💗💗 her zaman yanımda olan moral depolayan yarimuhendis yarimuhendis C Cagrihilal1 redsonja87 redsonja87 ummhnisa ummhnisa ve diğer kızlar sizlere de çok teşekkür ederim🤩🤩🤩 umarım herkes hedef kilosuna ulaşıp buradan mezun olarak ayrılır hepinize bol eksiler diliyorum ara ara gelip kendimi hatırlatacağım🤣🤣🤣 son olarak size öncesi sonrası resmi bırakayım bakalım fark yaratabilmiş miyim🤭🤭🤭 furusan furusan seni kıskandım🤣🤣🤣
Ya ama ben ağlarımmmmmmmm😍🤗🤗🤗gerçekten sana dediklerim üzerinde bir etki bırakıp seni olumlu etkilediyse benden mutlusu olamaz😘😘bu arada şahane zayıflamışsın benim tabirimle mütüşmel bir görüntüye kavuşmuşsun tebrik ederim😘💃bizi bırakma uğra buralara🤗🤗💕

Kızlar kızlar bayrama denk gelen etap ( bayramın 4.günü) iptal olup sonraki etap ile birleştirilsin mi o tarihte evinde olamayacak tatilde olacak ? Yada ben bayramda bi kuzuyu gömerim etap birleşsin diyen :confused: tabi etap birleşince yüzdeler 2 ye bölünecek ...

özellikle üst liste herks dönsün kızlar ♥️

M monarosaa
yarimuhendis yarimuhendis
furusan furusan
matteroftime matteroftime
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
ummhnisa ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

redsonja87 redsonja87
kollontai kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
kaptanım bana farketmiyor , herşeye uyarım :)

Kızlar kızlar bayrama denk gelen etap ( bayramın 4.günü) iptal olup sonraki etap ile birleştirilsin mi o tarihte evinde olamayacak tatilde olacak ? Yada ben bayramda bi kuzuyu gömerim etap birleşsin diyen :confused: tabi etap birleşince yüzdeler 2 ye bölünecek ...

M monarosaa
furusan furusan
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
ummhnisa ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

redsonja87 redsonja87
kollontai kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
Kaptanım bence birleştirilsin bayramı telafi etmek isteyenler için güzel bi fırsat olabilir😊

G gibivegibi
kollontai kollontai
Samara96 Samara96 kızlar bildirm yapmadınız cuma yarışmasında kilo bildirimi bile olmayınca sizleri takip etmenin bir anlamı olmuyor bir hafta var kilonuz bir hafta yok bir gün varsınız bir gün yoksunuz alt listede de olsanız takım kuralları geçerli sadece üst listenin kilo yüzde ortalamasına dahil değilsiniz sizlerden istikrar bekliyorum yoksa gitmez kilolar

***5.Takım 734. Etap ***

Cagrihilal1 (66,8/66,65/0,15/%0,225)
monarosaa (79,9/78/1,9/%2,378)
hzlsel (78,8/78,6/0,2/%0,254 ) mezun olmak istiyor
redsonja87(52,8/52,4/0,4/%0,758) mezun olmak istiyor
matteroftime(54,95/55,15/+0,2/%-0,364)
Yarımuhendis(56,4/56,2/0,2/%0,355)
runib (72,1/70,1/2/%1,387) geçen hafta bildirimde bulunamadığı için yüzdesi 2'ye bölündü.
furusan (64,05/63,60/0,45/%0,703) Yeni üye b.t 08.06.21,b.k 66, h.k 59

5.takim ortalaması:%0,712

Alt liste
Ummhnisa (69,4/69/0,4/%0,576 ) İzinli üye
Kollontai ( 56,3/ ???? /
611.etapta mezun olan üye geri döndü 05.05.21 başlangıç kg 57 hedef kg 47 ( bşlngç kg: 58,3)
gibivegibi (54,7/ ???? yeni üye b.t 29.05.21 b.k 56.9 h.k 50 51,2 min*
Lizozom (71,55/71,50/0,05/%0,070)Yeni üye b.t 05.06.21 b.k 76, h.k 62
Sonsuzumut ( 73,75/73,30/0,45/%0,610) /geçersiz bildirim Yeni üye b.t 14.06.21, b.k 76, h.k 60
Emnis (65/64,2/0,8/%1,231) ( mezun üye )
DeryaonDiet(77,75/77,30/0,45/%0,579) 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Samara96 ( 77,65/????? ) yeni üye b.t 07.07 b.k 77.65 h.k 60
L O L ( 77,6 ) mezun üye

M monarosaa
furusan furusan
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
ummhnisa ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

redsonja87 redsonja87
kollontai kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
Farketmez bana da

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
(2 Temmuz - 9 Temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

ORTAKLAR SONUÇ 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️

Bu hafta ortaklarda en yüksek ortalamayı yakalan ortaklar runib runib ve SonsuzUmut SonsuzUmut tebriklr kızlar 💐💐💐💐

M monarosaa
furusan furusan
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
ummhnisa ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

redsonja87 redsonja87
kollontai kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
Her hafta bildirim yapmak beni motive ediyor bence birleştirmesek daha iyi ama 😅

Her hafta bildirim yapmak beni motive ediyor bence birleştirmesek daha iyi ama 😅
Bencede öyle aslında en önemlisi o hafta tatile çıkacak il dışına aile Ziyaretine flann gidecek olan var mı ? 2 3 kişi ben o hafta evde yokum bildirim yapamam derse bizim için birleştirmek mantıklı olur yoksa bende birleştirmekten yana hiç olmadım

İkinci kez 5.takım mezunu olmaktan çok mutluyum. Çok tatlı insanlar var burada. Arasıra diğer takımlara da göz gezdiyorum, en güzel sohbet, en minnoş üyeler ve en tatlı kaptankuş bizim takımda. Desteklerin için tekrardan teşekkür ederim.
Alt listeden devam edebilirim kaptanım ancak, ortiler listesinde olmasam sanırım daha iyi olacak zira siteye çok fazla giremiyorum biliyorsun, kimsenin hakkına girmemiş olurum böylece🌸

Eki Görüntüle 2885335
ummhnisa ummhnisa Düğünde iyi eğlenceler canım. Düğünün en fit hanımlarından biri olacağın şüphesiz. Sadece sakin ol ve elindeki o pastayı hemen tabağa geri bırak :KK66: Tebrikler tatlım💕

Sağol tatlım, darısı başına tez zamanda.

Bu sonuç nedir böyle ya. 2 kilo vermek nedir allasen. Öyle ölmeyiz reyiz füze at. Tebrik ederim şahane🌸

Birlikte mezun olacağız dedik dedik inanmadılar, bak ne oldu şimdi. Hayaldi gerçek oldu tatlım, mezunuuuuuzzz yippa🌸

Az olsun eksi olsun, tebrik ederim🌸

Sen de alıştın artık kilo vermeye, az olsun ama eksi olsun, istikrar sağlamaya başladın böyle böyle hedef kilona ulaşacaksın sen de yakın zamanda inanıyorum🌸

Eee artık kilon küçüldükçe verdiğin kilolarda küçülüyor tatlım, tebrik ederim yine de çok iyi🌸

Tebrik ederim, çok iyi🌸

Tebrik ederim, güzel eksi olmuş🌸
Tşkler canım bende tebrik ederim kuzu inşallah darısı başımıza 😘😘
M monarosaa bir aksilik olmazsa bu hafta bireyselde 1.sin kuzuuuuuuuuu :KK71: :KK71: :KK71: :KK71: :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon:
Süpersin kaptanım 😍💕
Kilo veren herkesi kutlarım kızlar veremeyenler de eminim haftaya telafisini yapacaklardır💗💗💗
M monarosaa seni ayrı tebrik ederim canım dereceden dereceye koşuyorsun😍😍😍
Tşkler tatlım gel beraber koşalım 😘
TEBRİKLER KIZLAR 😍😍😍😍
TEBRİKLERR M monarosaa 😍😍😍

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 734. ETAP En Büyük TÜRKİYE
TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. (9. TAKIM) ==> % 1,012
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif

2. (6. TAKIM) ==> %0,727
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif

3. (5. TAKIM) ==> %0,712
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

BİREYSEL DERECELER

1. M monarosaa ==> % 2,378==> 5.TAKIM :nazar:

2. Ikizannesi ==> %2,087 ==> 13.TAKIM :nazar:

3. Muzmus ==> %1.818==> 9. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

aysenurt3991 ==> % -1.804==> 13. TAKIM

Tşkler kaptanım 😊
Tebrikler kızlar, tebrikler M monarosaa :KK200:

Tebrik ederim canım, harika sonuç :KK68:Maşallah çok da güzelsin :nazar: Özletme kendini sakın
Tşkler canım 😘 💜💜
Kızlar hepinizi tebrik ederim.
M monarosaa seni de ayrica tebrik ederim harikasiniz hepiniz 👍👍
Tşkler canım sende öylesin tatlım 😘 😘

M monarosaa
furusan furusan
runib runib
hzlsel hzlsel
C Cagrihilal1
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
SonsuzUmut SonsuzUmut
ummhnisa ummhnisa
Lizozom55 Lizozom55
Samara96 Samara96

redsonja87 redsonja87
kollontai kollontai
G gibivegibi
Begonya2 Begonya2
Birleşsin kaptanım ben evde olmayacağım şehir dışındayım kuzu benim neyime dikkat edicem tabikide 😘😘
C Cagrihilal1 ortaklara devam mı canım ?
M monarosaa seni de ekliyorum ortilere ?

Aktif olmayanları bakıp çıkaracağım ortaklar listesinden..
Olur kaptanım ekleyin 😘😘
Etiket yapmamışım Ümran diyince etiket otomatik çıksa 😜 M monarosaa
Peki kaptanım yazarım sırrımı 😁😘😘

Bencede öyle aslında en önemlisi o hafta tatile çıkacak il dışına aile Ziyaretine flann gidecek olan var mı ? 2 3 kişi ben o hafta evde yokum bildirim yapamam derse bizim için birleştirmek mantıklı olur yoksa bende birleştirmekten yana hiç olmadım
Ben pazartesi yola çıkıyorum ama ipin ucunu kaçırmamak için tartımla gideceğim 😅😅 bakalım diğer arkadaşlar ne yapacak. Ağustos sonuna kadar memlekette olcam kaptanım 🥺

X