Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

9 Ağustos mu yazdın kuzum ?
Tebrikler çok güzel gitmiş yemek yemediysen tekrar tartıl istersen
Ayyy evet
kapatanım kızım yapışmıştı paçama nasıl tartıldım bilmiyorum o hengamede hızla 8 yazmışım eee o kadarcıktan bir şey olmaz

Ayyy evet
kapatanım kızım yapışmıştı paçama nasıl tartıldım bilmiyorum o hengamede hızla 8 yazmışım eee o kadarcıktan bir şey olmaz
Ayy bana kalırsa hiç tarih yazmayın bu hafta asıl listeye alabilirdim seni o yüzden dedim canım tarih yanlış olunca kural kabul etmiyor işin kötüsü bu yanlış diye haftayada giremiyorsun

Ayy bana kalırsa hiç tarih yazmayın bu hafta asıl listeye alabilirdim seni o yüzden dedim canım tarih yanlış olunca kural kabul etmiyor işin kötüsü bu yanlış diye haftayada giremiyorsun
Yaa yeniden mi çekip atsam acep

Yada bugün takip et gece faln sabah ki kilona inebilirsin bugünün tarihi ile çek bize at haftaya için istiyorum bunları

Tabiki çok iyi karar canım yeniden başlamak lazım bu kilolar yerleşmedi hızlıca gidecek göreceksiin hiç moral bozma
Bende yeniden başladım dstek oluruz birbirimize
İnşaAllah kaptanııımmmmm

Kuzum kızın ne yapıyor büyümüş mü bizimkini tutamıyorum çok yaramaz memlekette olmasaydım iğne iplik olırdım bir saniye oturmuyor
Bu Arada güzel kilo vermişim 94 den inmen çok iyi
Büyüdü elhamdülillah canım peşinde koşturuyor benimkide
Sağol canım 68 olaydım iyiydi diyetim yarım kaldı ama geri başlıcam inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…