Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ayy bana Bi rahatlık geldi valla kaptanım biraz bekleseydim ve ben tartı öncesi Leslie yapıyorum onu da yapsaydım en az 200 daha giderdi de listede olmadığım için zorlamadım kendimi. Bence hilal de izin dönüşü daha iyi olacak

Kesinlikle yaa perşembe günleri ne yesem vicdan oluyordu bende mesela kafam rahat ya dün dondurma yedim. Ona rağmen eksiyi gördüm

İnşallah kaptanım hedefim sabit olarak dönmek orda da salmıycam tabi ki dikkat edicem

Oyyy tebrik ederim canım harika gidiyorsun valla

Canım çok iyi sonuç tebrik ederim

Üzülme canım beni hatırla 2 ayı geçti aynı kilolarda gidip geliyorum hep

Başlangıç için çok iyisin canım çabucak izin kilona geleceksin

Eksiyi gördün ya canım bu bile iyidir. Şimdiden iyi tatiller sana biraz dikkat etsen sabit kalırsın sen

Eksiyi gördün yine canım biraz kafan rahatlasın daha iyi olucaksın

Bu hafta da bu kadar olsun canım. Tebrik ederim

Yaa fıstık gibisin canım maşallah sana
Insallah canim 🙏

Ne oldu kuzum ne cezasi, ne yedin bakiim?
Yok ortim yer miyim hiç 😂 incelediğimi düşünüp bir fotoğraf çektim onu da paylaşmak istedim sizle. On dakika sonra silerim diye düşündüm. Tesettürlü olduğum için kalmasını istemedim ama silmek yasakmış bilmiyordum 😂 mecbur sildim o nedenle bu şekilde düzenledim.

Sagol canim. Evet o ev, unutmamissin 😉
Cok sagol canim detayli anlatimin icin, menulerine de bakayim haklisin.
tekrar tebrik ederim cook guzel kilo vermissin. Umarim cook uzun sureker kal bu kilonda 😘
Çok sağol kuzum 😍

Ah kuzum sorma mezuniyete +6 eklemişim neredeyse ama 2 si gitti bile evime geçmeden baya mezuniyet kiloma yakın olurum gibi geliyor
Olsun sen verirsin 1 ayaa :KK71: senseimizzz 😍

15 ağustosa kadar taşınmış olurum azcık kilo, aldım aslında korkuyorum tartılmaya
canım hoşgeldiin :KK74: tartıl tartıl korkma

5-11Temmuz Tablo Spor Listesi
UYE5
Temmuz
7
Temmuz
yarimuhendis yarimuhendis 1+6———
@ummhnisa———1+2
@Cagrihilal143+4+6
@hzlsel ———1
matteroftime matteroftime ——————
runib runib ——————
@gibivegibi ——————
@monarosaa 11
furusan furusan 1+21+2
Lizozom55 Lizozom55 11
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 1+67
SonsuzUmut SonsuzUmut ——————
E Emnis 55

Dün anneme geldim Diyet Salata Diyet Salata o yüzden bu sabah kalkar kalkmaz hemen yaptım canım senden devralmıştım yine sana devrediyorum💗💗💗
Eline sağlık canım bu zor durumda takımı yalnız bırakmadın 🤗

Yazdığını kaçırmışım teşekkür ederim canım :KK36: :KK36:
😍 derslerimi de yoluna koydum bayağı kapticim powerpoint e yazıyorum notları deftere yazıyodum eski usül sil yaz sil yaz :KK70: :KK70: :KK70: niye bitmiyo dersler diyordum bi de 🤭

furusan furusan incecik gözüküyorsun canım maşallah fotoğraf paylaşmak isteyenler albüm yapabilir kızlar yönetim dahil kimse göremiyor kimin görmesini isterseniz o kişilere albümü açıyorsunuz banlanabilirsin canım bu sebeple :KK43:
Ah bilmiyordum canım ya.. albümü de ilk kez duydum artık ya nasip 😔

Yok ortim yer miyim hiç 😂 incelediğimi düşünüp bir fotoğraf çektim onu da paylaşmak istedim sizle. On dakika sonra silerim diye düşündüm. Tesettürlü olduğum için kalmasını istemedim ama silmek yasakmış bilmiyordum 😂 mecbur sildim o nedenle bu şekilde düzenledim.
Gormedim ben fotografini. Anladim ortim. Eminim incelmissindir 👍

Çok sağol kuzum 😍

Olsun sen verirsin 1 ayaa :KK71: senseimizzz 😍

canım hoşgeldiin :KK74: tartıl tartıl korkma

Eline sağlık canım bu zor durumda takımı yalnız bırakmadın 🤗

😍 derslerimi de yoluna koydum bayağı kapticim powerpoint e yazıyorum notları deftere yazıyodum eski usül sil yaz sil yaz :KK70: :KK70: :KK70: niye bitmiyo dersler diyordum bi de 🤭
Canim doneyim eve pazartesi gunu ilk is khyi azaltmak. Izindeyiz ustam 😘

Başlangıç 76
Geçen cuma 73,750
Bugün 73,300
Fark-450
Yüzde0,61
Haftaya hedef 72,5

Eklentiler

• 71D08851-DAB0-4A06-A26C-A57D399684A0.jpeg
    71D08851-DAB0-4A06-A26C-A57D399684A0.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 21
X