Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Birinciler sirrini paylasiyoru okurken guzel bir detoks buldum. Aslinda 3 gunluk ama ben cuma sabahi sehir disuna cikacagim esimjn ailesinin yanina gidecegiz. O yuzden yarin yapacagim sadece. Var mi bana yarin icin detoksa katilmak isteyen kizlar?
ortim ne dersin yapalim mi beraber? furusan

ac birakacak bir detoks gibi de durmuyor.

Eklentiler

• A3014279-B908-4425-AA1B-CC18BBB32C35.png
    452,7 KB · Görüntüleme: 25
Senin menülerin benim iştahımı kabartıyor cok güzel ve dengeli. Kalorisi yüksek ama diyetisyen önerisiyle gittiğin ve emzirdiğn için gidiyordur ortim. Spor da hiç olmamasından iyidir
Bu arada basmati pirince bayılıyorum

Yarın yapamam ki ortim köye gideceğiz diye dolabı boşaltmaya çalışıyorum çok eksiğim var. Ama gidince yapabilirim.

Aslinda biraz da olsa eksi gordum ortim. Dedigin gubi yuksek kalorisi ve karbonhidrati da bol. Bakalim deneyeyim biraz zaten bu menuyu 14gunluk diye verdi. Sonra degistirelim dedi.
basmati cok iyi ya kotu pilav yapmak diye birsey yok basmatide, nasil yaparsan yap guzel oluyir. Sadece suyla bile lezzetli oluyor. Bunu da birkac ay once diyetisyen tavsiye etmisti, pirinc yiyeceksen baati veya esmer veya siyah pirinc diye.
Esker ve siyah pirinc cok zor pisiyor zaten.

Yarın yapamam ki ortim köye gideceğiz diye dolabı boşaltmaya çalışıyorum çok eksiğim var. Ama gidince yapabilirim.
Ne zaman gideceksin ortim?

Biz de cuma sabahi esimin ailesjne gidecegiz. Orasi da koyde ormanin icinde internet fikan pek cekmiyor.
Pazar aksami veya pazartesi sabahi doneriz. Gorumcemin kizinin dogum gunu var, bakalim en az kacamakla atlatacagim ins

Bende detoks yapiyorum katilirdim ama malzelerim tam degil. Yarin kahvalti detoksunu yaparim ben iyi sonuc alirsan haftaya falan demerim

Ne detoksu bu devamj nasil ki

Eklentiler

• 9B491CE8-8B60-4BCA-9872-248EFF7A38DA.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 24
  • 016F2AAF-047E-4E17-8D07-3678C594B650.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 16F645E2-DEA0-4D17-A95A-CE1896492C6B.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 483570B2-5F69-47E7-A0EB-343A747668E0.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 24
Himm sabahki menu istahimi kabartti kaptancim
Cok dengeli guzel yiyirsun masallah. Adimkar ziplar da cok iyi.

Sebze protein neyve hersey var. afiyet olsun canim. Hem az hem ssglikli cok guzel olmus menun. Sporun adimin harika zaten

Himm sabahki menu istahimi kabartti kaptancim
Cok dengeli guzel yiyirsun masallah. Adimkar ziplar da cok iyi.
Teşekkür ederim canım
Sabah evet sorma annem yapmış bende kokusuna aşağıya indim

Akşamları hep açım zor duruyorum açıktıkca dolabı açıyorum kapıyorum su içiyorum

Çok beğendim canım menünü dengeli sporlu daha ne olsun diyor bu hafta güzel eksi gelecek ve kafamı duvarlara vuracağm şaka şaka sen yeter ki eksi ol

E Emnis kaptancığım yarın spor listesini paylaşacağım inşallah

yarimuhendis kuzum seni de yalnız bıraktım bu hafta güya detokslar yapacaktık neye niyete neye kısmet işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…