Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ne bileyim keşke köye gidene kadar kalsaydınn canım detoks sonrası artıları hep yaşadın alt ettin bir şekilde biraz daha mı düşünsen

DeryaOnDiet ortim ya bugün tatlı krizim tuttu. Cok cok az pasta yedim. O da beni kesti akşam yemeği yemedim. Spor ve dukan detoksu ile dengelemeye çalıştım.

DeryaOnDiet ortim ya bugün tatlı krizim tuttu. Cok cok az pasta yedim. O da beni kesti akşam yemeği yemedim. Spor ve dukan detoksu ile dengelemeye çalıştım.
Super dengelemisdin ortim. Gordum simdi. Iradene hayran kaldim.

Pastaya ragmen az kalorili bir menu olmus. Kendini cik iyi frenlemissin ortim sporun zaten cok iyi

Super dengelemisdin ortim. Gordum simdi. Iradene hayran kaldim.

Pastaya ragmen az kalorili bir menu olmus. Kendini cik iyi frenlemissin ortim sporun zaten cok iyi
Sorma ortim ya hepsini yemek üzereydim hemen kaldırdım önümden işe güce verdim kendimi
Adımlarım da 5500 olmuş ama saati takmayı unutmuşum birazdan yürüyüşe çıkarım belki
Sen neler yaptın ortimcim? Nasıl geçti günün? Listenle aran nasıl ?

bende yöresel seviyor türk mutfağını içili köfte sarma mantı mardinde kaldım 3 yıl offf ne yedim :)
Az önce içli köfte yedim beni afetbelki yolun düşer bu taraflara yine formda bir şekilde güzel güzel yersin Antep’te evim ama memleketteyim şimdi Tatvan dan selam bizde bol bol yapılır yerim ama sorun hiç birini yapamıyorum anca ana evinde yiyorum

Ne bileyim keşke köye gidene kadar kalsaydınn canım detoks sonrası artıları hep yaşadın alt ettin bir şekilde biraz daha mı düşünsen
Koye gitmeden mezun olurum ben. Arti gelmekten korkuyorum yoksa bende izin kullanmam ama kacamak falan yapmasam normal yesem yine artidayim var. Detoks olayini falan psikolojim kaldirmaz orada bilemedim ne yapacagimi

Koye gitmeden mezun olurum ben. Arti gelmekten korkuyorum yoksa bende izin kullanmam ama kacamak falan yapmasam normal yesem yine artidayim var. Detoks olayini falan psikolojim kaldirmaz orada bilemedim ne yapacagimi
Ya şöyle aslında detoks sonrası hafif beslenebilseniz bence pazartesi +2 flann olmazsınız illlaki bir artınız olur ama o da +2 olmaz +0.5 ile 1 arası olur sonraki cumaya kadar da dikkat edilirse git gide o artı da düşer diye düşünüyorum.

Detoks sonrası tüketilen karbonhidrat bünyede *3 ödem yapıyor orası muhakkak bunlara dikkat edebilir misin arkadaşında bilemiyorum iyi düşünmek gerek

Benim daha kacamaga falan firsat vermeden hop +2 bu hafta arti 2 lik yedim oda 2.5 oldu zaten. Cumatesi basliyor benim arti pazartesine kadar tirmaniyor sonra sıkı tutunca dusuyor. Anlamiyorum bende nasil basariyorum bunu her hafta.

Bugun sporum biraz az oldu ortim. Uykusuzlen zor oluyor. Bebisim huysuzdu dun gece. Listeme uydum ama yarin karbonhidrati azaltmak istiyorum. Biraz sislik yapti gibi bende. Olmadi her persembe saf protein denesem mi ?

Bugun sporum biraz az oldu ortim. Uykusuzlen zor oluyor. Bebisim huysuzdu dun gece. Listeme uydum ama yarin karbonhidrati azaltmak istiyorum. Biraz sislik yapti gibi bende. Olmadi her persembe saf protein denesem mi ?
Oyy kıyamam
Uykusuzluk mahvediyor haklısın. Şişkinliği uykusuzluk yapmış olabilir mi ?
Ya ben diyet konusunda pek bilgi sahibi değilim. İlk kez burada başladım da
Sadece et/yumurta/tavuk mı yiyeceksin yani ortim?

Evet Sadece persembeleri diye dusundum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…