Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

slm kızlarr :)
sabah tost yumurta

öğlen kahve 2 kare çikolata

akşam 5 kaşık nohut 3 kaşık pilav ayran

kahve fıstık 1 kare çikolata

5000 adım
2 lt
Şöyle bir bakınca çikolatadan başka şey yok gibi
Adımlar az az az az haydiii bu haftaa güzel olmalııııı
Krizi başarıyla atlatmışsın bence tebrik ederim
Erken saatlerde yenmiş
Porsiyon gayet ölçüsünde
Akşam yemeği yenmemiş ve spor harika
Menünde sporunda çok güzel canım tartı cuma günü yüzünü güldürsün inşallah
Kıymalı pide olmasaymış iyiymiş ama sende furusan giibi akşam yemeği yememişsin iyi olmuş dengelenmiştir adımlar çok iyi
Ekmekte bir kırpma gördüm sanki
Menüde sporda güzel canım tebrikler
Ah sporda olsaymış süpermş kuzum bu hafta sessiz gibisin

Gayet iyi idare etmişsin bence canım

Tmm canım dilersen ben yapayım ??
yarimuhendis senden az girer oldu zaten
Yarın da paylaşıyım kaptanım sonra size devredeceğim gibi duruyor iki üç haftaya sonuçlarım çıkacak eğer çok ciddi bir şey çıkmazsa tayin işimizi de hallettikten sonra Ağustos ortası gibi geri gelirim diye düşünüyorum yarimuhendis ortisi de olmayınca ablası geldi diye uğramadı herhalde
Gayet iyi idare etmişsin bence canım
Sağ ol kaptancığım inşallah kilo korumayı da başarabilirim var mı tavsiyen uzun süre kilosunu koruyabilmiş biri olarak

Tmm canım sonuçlarını bizede çıtlatırsan seviniriz

Sporu elinden geldiğince bırakma canım yürüyüş olur başka bir şey olur ama bir disiplin elinde kalsın yoksa çok uzaklaşırsın burayada yazmasanda ara ara gir oku kafan uzaklaşmasın buradan

Tamam kaptancığım en azından yürüyüşü hayatımdan çıkarmayacağım yediklerime de dikkat etmeye çalışırım zor olacak ama deneyeceğim buraya mutlaka gelirim hatta her cuma kilo bildirimi yapayım da diyorum çok kopmamış olurum

E Emnis hzlsel yaa dünden beri yeğenimle uğraşıyorum hasta olmuş çok öksürüyordu falan onunla ilhilendik sabah çok çok erkem kalkınca gece de sızmışımşimdi de acile götüreceğim onalrı çok fena öksürüğü var çünkü hala geçiremedik

Krizi başarıyla atlatmışsın bence tebrik ederim
Erken saatlerde yenmiş
Porsiyon gayet ölçüsünde
Akşam yemeği yenmemiş ve spor harika
Günaydın canım. Ah sorma resmen kendimle mücadele ettim. Adımlarımı da 10bne tamamladım.
Bugün spor yapsam ödem olur mu canım? Sadece yürüyüş mü yapsam?

Dayanamadım kaptanım dün sürekli bişeylerr yeme hissi vardı anlamadım neoluyo neyseki bitti dün

Teşekkür ederim canım
Sabah evet sorma annem yapmış bende kokusuna aşağıya indim

Akşamları hep açım zor duruyorum açıktıkca dolabı açıyorum kapıyorum su içiyorum
Cok guzel duruyorsun aksamlari canim masallah

Sagol kaptancim. Arada ekmek cok oluyor arada pirinc, makarna , patates… yani karbonhidratlari yer degistiriyor bazen. Bugun detokstayim bakalim

Harika menü ortim spor da var ne güzel
En kısa zamanda mezuniyet kiloma geleceksin bu gidişle
Sebze protein neyve hersey var. afiyet olsun canim. Hem az hem ssglikli cok guzel olmus menun. Sporun adimin harika zaten
Teşekkür ederim canım inşallah tartıda da güzel şeyler görürüm yarın
Çok beğendim canım menünü dengeli sporlu daha ne olsun diyor bu hafta güzel eksi gelecek ve kafamı duvarlara vuracağm şaka şaka sen yeter ki eksi ol
Yaaa haftasonu biraz saçma geçti ama bugün eksideyim. Geçen hafta da perşembe eksideyim cuma hoop artıya geçtim inşallah yine öyle olmaz.

Bence disarda olmani da goz onune alirsak, cok iyi beslenmissin canim, afiyet olsun. Adimlarin da super.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…