Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok geçmiş olsun canım

Ay yeni geldim hastaneden teşekkür ederim kızlarhava verdi günde 4 kere hava takacağım ona ciğerlerine kadar inmişkaç gündür uykusuzum zaten aşırı ödemliyim 2 3 saatlik uykularla ayalta duruyorum görenler o gözlerinin altı ne diyor çok rahatsız hissediyorum kendimi

Detokslarimla bas basa bıraktınız beni

Bugün hurma detoksu yapıyorum aşırı ödemliyim çok kötüyüm yani çok korkuyorum
Odrm coksa detoks daha cok işe yariyor. Yarına kadar gider insallah odem atici biseylerde ic. Gece de saglam uyursan sabaha iyi uyanirsin. Cok yorgunmussun fazla uyuma gece yatamazsin sabaha sıkıntı olur. Tartida fark olursa sen ac spor yapabiliyorsun spor yapip oyle tartilirsin. Bende gerginlikten sisecegim resmen. bu detoks hali beni cok geriyor. Iki haftadir dolma yapiyorum yrmek nasip olmadi bana

Valla bir şekilde olacak artık napayım istenmeyen durumlar meydana geldibundan sonrası daha dikkatli olacak☺

Insallah kaptanim 550 gr artim var hala oda gider insallah yarina

Canim al dolmani at buzluga istedigin kiloya gelince odul niyetine bur ogun doyasiya yersin.

Canim al dolmani at buzluga istedigin kiloya gelince odul niyetine bur ogun doyasiya yersin.
Ben yerim normalde 1 tane 2 tane ama detoksa denk geliyor iki haftadir. kendim bisey yemeyince yemek de pisirecek bisey bulamiyorum. Bekletiyordum cuma falan yapayim diye ama pisirecek bisey bulamayinca yaptim artik. Istedigim kiloya gelince yemek istedigim seyler listesi o kadar kabarik ki carsaf carsaf liste cikar. Ama artilarimla bogusmaktan hic birine sira gelmiyor. Ama artik hizlanmam lazim temmuz bitene kadar 63 u gormem lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…