Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Birinciler sirrini paylasiyoru okurken guzel bir detoks buldum. Aslinda 3 gunluk ama ben cuma sabahi sehir disuna cikacagim esimjn ailesinin yanina gidecegiz. O yuzden yarin yapacagim sadece. Var mi bana yarin icin detoksa katilmak isteyen kizlar?
ortim ne dersin yapalim mi beraber? furusan furusan

ac birakacak bir detoks gibi de durmuyor.

Eklentiler

• A3014279-B908-4425-AA1B-CC18BBB32C35.png
    A3014279-B908-4425-AA1B-CC18BBB32C35.png
    452,7 KB · Görüntüleme: 25
Bugunku menum
Sabah: 2 dilim ekmek, 60gr somon fume, yarim awokado.
Ara: 1 kase icine yulaf, mango, portakal ve hindistan cevizi sutu.
Oglen: yarim bardak kadar basmati pirinc haslama, tavuk sote, 1 kase salata.
Aksam: 2 yumurtadan yumurta salatasi ve 2 haslanmis patates.

su:2,5 lt
Spor: 25 dakika dans

E Emnis @ummhnisa furusan furusan
Senin menülerin benim iştahımı kabartıyor 🤩 cok güzel ve dengeli. Kalorisi yüksek ama diyetisyen önerisiyle gittiğin ve emzirdiğn için gidiyordur ortim. Spor da hiç olmamasından iyidir 👼
Bu arada basmati pirince bayılıyorum 🤩

Birinciler sirrini paylasiyoru okurken guzel bir detoks buldum. Aslinda 3 gunluk ama ben cuma sabahi sehir disuna cikacagim esimjn ailesinin yanina gidecegiz. O yuzden yarin yapacagim sadece. Var mi bana yarin icin detoksa katilmak isteyen kizlar?

Yarın yapamam ki ortim köye gideceğiz diye dolabı boşaltmaya çalışıyorum çok eksiğim var. Ama gidince yapabilirim. 👀

Senin menülerin benim iştahımı kabartıyor 🤩 cok güzel ve dengeli. Kalorisi yüksek ama diyetisyen önerisiyle gittiğin ve emzirdiğn için gidiyordur ortim. Spor da hiç olmamasından iyidir 👼
Bu arada basmati pirince bayılıyorum 🤩
Aslinda biraz da olsa eksi gordum ortim. Dedigin gubi yuksek kalorisi ve karbonhidrati da bol. Bakalim deneyeyim biraz zaten bu menuyu 14gunluk diye verdi. Sonra degistirelim dedi.
basmati cok iyi ya kotu pilav yapmak diye birsey yok basmatide, nasil yaparsan yap guzel oluyir. Sadece suyla bile lezzetli oluyor. Bunu da birkac ay once diyetisyen tavsiye etmisti, pirinc yiyeceksen baati veya esmer veya siyah pirinc diye.
Esker ve siyah pirinc cok zor pisiyor zaten.

Yarın yapamam ki ortim köye gideceğiz diye dolabı boşaltmaya çalışıyorum çok eksiğim var. Ama gidince yapabilirim. 👀
Ne zaman gideceksin ortim?

Biz de cuma sabahi esimin ailesjne gidecegiz. Orasi da koyde ormanin icinde internet fikan pek cekmiyor.
Pazar aksami veya pazartesi sabahi doneriz. Gorumcemin kizinin dogum gunu var, bakalim en az kacamakla atlatacagim ins 🙏

Bende detoks yapiyorum katilirdim ama malzelerim tam degil. Yarin kahvalti detoksunu yaparim ben iyi sonuc alirsan haftaya falan demerim

Ne detoksu bu devamj nasil ki

Eklentiler

• 9B491CE8-8B60-4BCA-9872-248EFF7A38DA.jpeg
    9B491CE8-8B60-4BCA-9872-248EFF7A38DA.jpeg
    107 KB · Görüntüleme: 24
  • 016F2AAF-047E-4E17-8D07-3678C594B650.jpeg
    016F2AAF-047E-4E17-8D07-3678C594B650.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 16F645E2-DEA0-4D17-A95A-CE1896492C6B.jpeg
    16F645E2-DEA0-4D17-A95A-CE1896492C6B.jpeg
    69,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 483570B2-5F69-47E7-A0EB-343A747668E0.jpeg
    483570B2-5F69-47E7-A0EB-343A747668E0.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 24

🌧️07.07.21 🌧️

Sabah az yağda kavrulmuş kırmızı biber yeşil biber sarmısaklı domates karışımı
salatalık 1 haşlanmış yumurta 5 zeytin 1 dilim ekmek

Ara 1 muz 🍌 1 galeta

akşam
mercimek çorbası 🍵
Zeytinyağlı taze fasulye 🌱
cacık

spor 1000 zıp 7000 adım @ummhnisa

Himm sabahki menu istahimi kabartti kaptancim 🤤🤤
Cok dengeli guzel yiyirsun masallah. Adimkar ziplar da cok iyi. 👍

Sabah
1dlm çavdar ekmeği
1kk peynir
1tk labne
1çk reçel

Ara
Sade Türk kahvesi
Yulaflı elmalı toptan 4 tane

Akşam
El kadar soya soslu tavuk göğsü
Semizotu salatası

Su:2.5 lt
1lt de dukan birası

Spor:2mil Leslie
13.000 adım

E Emnis
Sebze protein neyve hersey var. afiyet olsun canim. Hem az hem ssglikli cok guzel olmus menun. Sporun adimin harika zaten 👍

Himm sabahki menu istahimi kabartti kaptancim 🤤🤤
Cok dengeli guzel yiyirsun masallah. Adimkar ziplar da cok iyi. 👍
🤗 Teşekkür ederim canım
Sabah evet sorma annem yapmış bende kokusuna aşağıya indim 🤭

Akşamları hep açım 🙈🙈 zor duruyorum açıktıkca dolabı açıyorum kapıyorum su içiyorum 🤭🤭

Sabah
1dlm çavdar ekmeği
1kk peynir
1tk labne
1çk reçel

Ara
Sade Türk kahvesi
Yulaflı elmalı toptan 4 tane

Akşam
El kadar soya soslu tavuk göğsü
Semizotu salatası

Su:2.5 lt
1lt de dukan birası

Spor:2mil Leslie
13.000 adım

E Emnis
Çok beğendim canım menünü dengeli sporlu daha ne olsun diyor 💃💃💃 bu hafta güzel eksi gelecek ve kafamı duvarlara vuracağm 🤭🤭😅😅😅 şaka şaka sen yeter ki eksi ol 💕

E Emnis kaptancığım yarın spor listesini paylaşacağım inşallah😅

yarimuhendis yarimuhendis kuzum seni de yalnız bıraktım bu hafta güya detokslar yapacaktık neye niyete neye kısmet işte💗

X