Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Nice guzel mutlu saglikli yaslari olsun oglusunun. Ohh ellerine saglik ortim

DeryaOnDiet günaydın ortim. Sabah suyumu içtim biraz dışarı çıktık. İki gün kahvaltı detoksu+ Dukan birası yapmayı planlıyorum. Sen ne durumdasın?
Yani sadece kahvalti edip gun biyu duksn birasi mi iceceksin? Nasil oluyor ortim kahvalti detoksu?
ben uykusuzum bebis cook uyandi gece. Kahvelerle kendime gelmeye calisiyorum

Tabi aksam cok karbonhidrat olmus ama yine de cok yenemissjn ortim bugun ve yarin dikkat edip cumaya eksi gekecegine insniyorum.
adimlarin da super

değşiklik yapın belki iyi gelir , annene babananne ortam değişişkği

bence üstün yetenekli bi çocuk , okul reheberlik ilgilenir. 1. sınıftan sonra bilseme gönderebilirsiniz. maşşahha bu arada oğluşa :)

GÜnaydın kızlar bugün güne güzel başladık şükür keyfim yerinde o yüzden sizler nasılsınız gününüz güzel geçsiin inşallah
Gunaydin. Iyi hadi gecmis kriz. Ne yapalim detoks detoks detoks perisanim ben. Ben bu hafta izne ayrilsam olur mu haftaya arkadasimin yanina gidecegim.

Zaten doğuşta ıq ları çok yüksek oluyormuş sonra sonra köreliyor cocular maalesef umarım bizde sizin gibi iyi bir öğretmene denk geliriz canım yooksa işimiiz zor vallahi
Dediğin dergileri evet alıyoruz düzenli olmasa da denk geldikçe yapıyoruz, dergi setleri flanda yaptık genelde kış aylarında alıyorum öyle setleri yoksa koca kış evde bitmiyor

bence üstün yetenekli bi çocuk , okul reheberlik ilgilenir. 1. sınıftan sonra bilseme gönderebilirsiniz. maşşahha bu arada oğluşa :)
Teşekkür ederim canım
Yani belki üstün yetenekli değildiir ama akıllıdır üstüne biraz düşersem şekillenir gibi. Tabi önce izin vermesi lazım yoksa çok asi istemezse çizgi bile çizmez.

2 temmuz - 9 temmuz Cuma Hedef Listesi

CUMA HEDEFLERİMİZ

Önümüzdeki 2 günü güzel değerlendirelim kızlar bu saatten sonra menülerimizde lütfen karbonhidrat hamur tatlı vs olmasın cumaya kadar eritme şansımız artık yok tikkkkkaatttt :)))

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
54,95​
54,70​
52,8​
52,6​
79,9​
79​
66,8​
66,4​
56,4​
55,9​
56,3​
54,9​
78,8​
77,9​
runib
70,8​
70,5​
71,55​
71​
54,7​
?​
64,05​
63,70​
73,75​
72​
65​
64,7​

Samara96 tekrar hoşgeldin canım
Takımdaki üyeler sen gideli değişti seni yeniden tanımak için formu doldur iistersen

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:
MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:

Son düzenleme:
İzne çıkacak kadar uzun süreli mi gidiyorsun canıım
7 8 gun falan cok degil ama evdeyken bile bas edemiyorum artilarla orda burdaki kadar spor yapamam en fazla yuruyus olur. Ordada dikkat ederim tabiki ama. Detoks sonrasi yine artiya gececegim zaten onu biliyorum. Ne kadar dikkat etsemde ev ortami gibi olmayacak. Korkuyorum.

GÜnaydın kızlar bugün güne güzel başladık şükür keyfim yerinde o yüzden sizler nasılsınız gününüz güzel geçsiin inşallah
Günaydın canım çok sevindim inşallah böyle devam eder tatiliniz
İlgi alanı neyse ona yönlendir canım benim kızım bilimsel şeyleri seviyordu öğretmeni çok güzel deneyler yaptırıyordu. İnşallah kısa zamanda çözüm bulursunuz.

spor da oldumu tam olur ortim :) gayet güzel bence .fındık ezmesisi şekersiz sevemedim ben
Ahh spor 1,5 ay daha aksatacak örtü ondan sonra İnş sporda eklenecek ben tatlı değilde yöresel yemek çok severim memleketteyim zaten epeydir annem yapıyordu kilo almamın en büyük sebepleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…