Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Cumartesi yediğim mantı 400 Gr değildir nasıl oluyor bu iş anlamıyorum
Gecen hafta artın dahil kaç kilo vermiştin canım?
Ben alt tarafı et yedim ya karbon bile değildi geçen hafta son çarşamba itibariye kilo vermeye başladım canım toplamda 1,5 gitmiş oldu bu haftada aynı performansı bekliyorum
100 gr eksilmişim sadecekahvaltımı kuvvetli yapıyorumakşama ya kabak ya yine kahvaltı yapacağım bakalım
ben de kabak yapacağım canım git doyur karnını bir gündür suyla besleniyorsun
Vallaha bi gun kabak bi gun yumurta yapmak niyetindeyim su an. Ama gozum korkmuyor degil. Gecen hafta 4 gun yaptim 2 kg artiydim 250 eksiye dustum bu hafta da ayni olursa eksi gelmem bir mucizeye bakiyor resmen
geçen hafta veremediğini bu hafta vereceksin bence canım inşallah çok daha fazlasını gönderirsin cuma gününe kadar
Gunaydin kizlar. Bugun ben 150gr artidayim.
E Emnis hzlsel furusan

Cumaya kadar devam edecegim diyet listeme bakalim cumaya sabit veya arti gelirsem liste degisikligine gidecehim.
gerçekten ufacık bir artı canım inşallah cuma günü güzel bir eksi görürsün

Gunaydin kizlar. Bugun ben 150gr artidayim.
E Emnis hzlsel furusan

Cumaya kadar devam edecegim diyet listeme bakalim cumaya sabit veya arti gelirsem liste degisikligine gidecehim.
Günaydın canım
Önemli bir artı değil tabi ama olması moral bozabilir canın sıkılmasın.. sporlarmı ödem yaptı acaba cardio falan ödem yapabilr

Bildiginiz hazır detoks çayı var mi içimi güzel. Herby nin varmış sanırım
Ben kullandım herby başarılı bi çay gece yatmadan içiyordum hala içiyorum arada
Ben evlenmeden öncede burada zayıflamaya çalışıyordum. Burada bi arkadaş bak nişan fotoların şişman olursa boşanınca hep onlarla dalga geçerler demişti, korkumdan zayıflamıştım baya nişan düğün vaktine boşandım da ha keza dalga geçemediler
Günaydın kızlar
Günaydın ya biz beraber detoks yapacaktık hurma gitti detoks bozuldu mu
Gunaydin pazartesi artilarinin kralicesi geliyor açılın. Evet hazirmiyiz ben tami tamina 2.5 kg artiyim.
Yavrum senin tartı bozuk kesin ya, her hafta sana eziyet oluyor bu pazartesiler sen biliyorsun zaten cumaya yine eksisin hiç sıkma canını

Çarşamba perşembe hurma yapacağım canım dün biraz kaçırdım şimdi telafi zamanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…