Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın canım
Önemli bir artı değil tabi ama olması moral bozabilir canın sıkılmasın.. sporlarmı ödem yaptı acaba cardio falan ödem yapabilr
Persembe gunu sadece adim atacagim kaptanim. Ama o zamana kadar hergun kardio. Cunku kondisyon tutmam lazim.
persembeyi sakin adimlarla geciririm. Zaten persembe karantinada son gunumuz sonunda. Bunaldim evde. 10 gunluk karantinadayiz. Turkiyeden dondugunuzden beri.

Ben sabah ilk tartıldığımda 79.0 gördüm sonra 79.2 - 79.3 en son ise 79.0 gördüm ve bıraktım tartıyı şimdi ben kaç kiloyum şu an 🤣🤣 artı 200 mü yoksa artı 500 mü sayılırım🤭🤭🤭 yarimuhendis yarimuhendis
79.0 sayılırsın bence 2 kere o çıkmış🤣🤣ben bi de 2.kez tartılmam bir sefer yetiyor eğer beklediğimden çok çıkarsam 2.kez tartılırım🤣🤣

Evveet ogle yemegimi hazirladim. Ev halki yiyor biraz spor yapip ben de yiyeyim. Ortim furusan furusan bugun spor gunh unutmayalim.
Hadi gel en az ikisini yaoalim listeden:

Eklentiler

• 1576584D-74BC-4C95-93C8-20DAB46B3F2A.jpeg
    1576584D-74BC-4C95-93C8-20DAB46B3F2A.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 22
Çarşamba perşembe hurma yapacağım canım🤣 dün biraz kaçırdım🤭 şimdi telafi zamanı🤣🤣🤣
İYi fikir cuma öncesi yapman hatta dayanabilirsen salıyıda ekleyebilirsin 3 gün vücut bi şaşırır, lakin sağlığını iyi hissediyorsan tabi. 🥰
Waaw bu kiloda nasil bir eksi boyle. Harikasin 👏
Çok sağolasın canım ödemdi ya muhtemelen 🤭

Sonunda eksi gelen biri çok iyi canım😍😍

Çok iyi canım cuma günü güzel bir eksi geliyor 💗

Giderek azalıyor artı miktarları🤭🤭 göndeririz cuma gününe kadar artıları canım ben geçen hafta da artı 500 le başlamıştım son iki gün gitti tüm kilolar🤣
Tşkler inş canım hepbirlikte gelsin eksiler nedir bu kadınların çektiği kilolar kilolarr😘

X