Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

3. lük +1.4 le bana geliyor :skandal: Haftasonu spor diyet hak getire acil toparlamam lazım
Koş gel detoks yapacağız🤣🤣
Rica ederim ne demek🤣

Bizim yanımızda hiçbir şey değil🤣🤣ben de merak ettim vallahi kaç artıydım acaba diye🤣🤣ama cumaya kadar 2 kg eksi geleceğim çok eminim amin💃💃
yok canım sizinkilerin yanında çok minnak kalıyor 🤣🤣 ama yine de bugün itibariyle bir şeyler yapmak lazım🤭🤭
Spor yapmadan tartılmıştım 30 dk cardio yaptım bi tartılayım bakayım değişiklik var mı🤣🤣
Bekliyoruz neticeyi 🤣🤣

Giderek azalıyor artı miktarları🤭🤭 göndeririz cuma gününe kadar artıları canım ben geçen hafta da artı 500 le başlamıştım son iki gün gitti tüm kilolar🤣
Cumartesi yediğim mantı 400 Gr değildir nasıl oluyor bu iş anlamıyorum 😅
Gecen hafta artın dahil kaç kilo vermiştin canım?

Sen bu artıları rahat rahat gönderirsin canım hafta sonu kaçamaklarla doluydu o yüzden hangi detoksa başlıyoruz söyle bakalım🤣🤣

Neyse bak çok uçuk bir artı değil yalnız dün sıvı detoksundan önce kaç artıydın merak etmedim değil🤣🤣🤣

Adımların şahane ötesi canım ödemden eser kalmayacak 🤩🤩🤩

öyle ben hep burdayım o yüzden hatalı yazmayın efenim hemen yakalarım🤣🤣🤣
Vallaha bi gun kabak bi gun yumurta yapmak niyetindeyim su an. Ama gozum korkmuyor degil. Gecen hafta 4 gun yaptim 2 kg artiydim 250 eksiye dustum bu hafta da ayni olursa eksi gelmem bir mucizeye bakiyor resmen 🙈🙈

4 temmuz
Sabah 1 yumurtadan sebzeli omlet, 3 zeytin

Ara 1 bardak süt, iki minik nektarin

Öğle
2 ızgara köfte, bir kase yeşil salata

Akşam
Limonata ve 4-5 tane kızarmış patates dilimi ( dışarıdaydım yiyecek bir şey bulamadım)

Şu: 2 lt , 10bin adım

E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Adimlarin cok iyi. Menun de cok guzel. Aksami da disarda olmana ragmen ucuz atlatmissin 👍

X