Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçmiş olsun canım
Biyontec aşısı ağır ya özellikle 2.dozunu ağır geçirenler oldu çevremde bende o yüzden korktum sinovac yaptırdım 🤭🙈 bol bol antikorun olsun inşallah 💕
bence bağışıklığı düşük olanalara etki ediyor, stres ,uykusuzluk,klima, yolculuk nişanda terledim falan hepsi üstüste geldi. bugün iyiyim çok şükür .teşşekkeüreler :)

İnşallah canım ya.. Hemen dukan birası yapayım. Karbonhidrat tüketmeyeyim bir kaç gün.
Karbona dikkat et gider canım ne yazıkki azcık yesek bile hemen artıya geçiyoruz ben de bu hafta dukan içiyorum inşallah ikimize de etkisi olur🤩🤩

Gunaydin pazartesi artilarinin kralicesi geliyor açılın. Evet hazirmiyiz ben tami tamina 2.5 kg artiyim. 🙈🙈
Sen bu artıları rahat rahat gönderirsin canım hafta sonu kaçamaklarla doluydu o yüzden hangi detoksa başlıyoruz söyle bakalım🤣🤣
O zaman pazartesinin 2.kraliçesi de ben olayım tamı tamınaaaaaaaaaaaa🤣🤣🤣1.5kg artıdayım😭😭😭😭
Neyse bak çok uçuk bir artı değil yalnız dün sıvı detoksundan önce kaç artıydın merak etmedim değil🤣🤣🤣
İnşallah 🙏 günlük adımı 25000 yaptım. Yararı olur belki ödemciklerime🤗🤗
Adımların şahane ötesi canım ödemden eser kalmayacak 🤩🤩🤩
Sende hazirda bekliyormussun 🤣🤣 yanlislikla paylastim hemen duzelttim o zamana kadar sen begenmistin bile 🤣🤣 merakfalan yok 2.5 kg artiyim.
öyle ben hep burdayım o yüzden hatalı yazmayın efenim hemen yakalarım🤣🤣🤣

X