Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bende tesekkir ederim kuzum ortakligin icin evet aksiyonlu bir haftaydi ama guzel tamamladik yine kisa zamanda mezuniyeti gorelim insallah. Emegin ve azmin takdire şayan insallah hic bozulmadan boyle devam edersin

Merakla bekliyirum ben de sivi detoksunu.

Benden cok ucamazsiniz bu hafta gokyuzu dolu yerinizde kalin

Eline sağlık canım ama benim ortim izne ayrıldı

Aaaa görmedim bunu biz mi 1.oldukkk vala mııı

Tebrik ederim bizi yarimuhendis Zeynebim yaaa

Yaa aslında ekleme diyecektim ama nedense evet yazmışım olsun bunda da Bi hayır vardır

Heh ben yanlış anlamadım dimiben yanlış anladım sandım neyse dediğin gibi gidene kadar sıkarsın ipleri daha iyi olur
Olsun canım zaten elimden geldiğince bu hafta da diyete devam edecektim. Haftasonu düğüne gidicem yazdan beri görüşmediğim kuzenlerle falan görüşücez. O zamana kadar azcık daha gitse hiç fena olmaz yani. Şimdi kalkıp ananaslı ödem içeçeği hazırlıycam

Afiyet olsun canım ben de yeşil çayımı içip dışarıya çıkacağım turlayacağım her yeri hava da kapalı her an yağmur yağabilir ama niyet ettim çıkayım

Afiyet olsun canım ben de yeşil çayımı içip dışarıya çıkacağım turlayacağım her yeri hava da kapalı her an yağmur yağabilir ama niyet ettim çıkayım
Ohh afiyet olsun canım sana da
Bende yürümek istiyorum da çook çoook sıcak burası bugün ip atlıyacağum bende ona niyetlendim. Çok uzun zamandır atlamıyordum bakalım yarına bacaklarım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…