Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ummhnisa ummhnisa canım sen izine bu hafta ayrılıyordun değil mi seni ortaklara ekleyeyim mi:KK52:
DeryaOnDiet DeryaOnDiet sen de artık aktif olacaksın diye düşünüyorum Derya abla seni de ekleyeceğim ortaklar listesineHoppa
Evet canım bu hafta evdeyim cuma ya kadar ama temizlik ve bavul hazırlıklarıyla uğraşıcam dönüşte haberleşiriz artık

Kızlar dün arkadaşıma gittim giderken yulaf elma günkurusu ve ceviz den minik toplar yapıp götürdüm kahvenin yanına
Çok lezzetli oldu çocuklarda bayıldı çikolata yerine hem kendim hem de çocuklar için bol bol yapıp buzluğa atıcam. Kahvenin yanına 1ceviz büyüklüğündeki 55 60 kalori civarındaymış çok iyi olucak

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
(2 Temmuz - 9 Temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Afiyet olsun canım

Sağlıklı harika bir menü kalorisi biraz fazla tabi ama normal zamanla kısaricaktır belki
Toplamda 5 dilim ekmek + makarna var bunlar bizim menülere göre fazla gözüküyor ama bilinçli şekilde düşer sporla desteklenirse yine eksiler gelecektir
Sporların harika 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️
Sagol kaptancim. Bakalim pazartesiye az da olsa eksi gekecek miyim. Meakla bekliyorum. Ekmek bana da cok gekdi ama vermem gereken kilo da o da dogru.

Bugün iki sene önce çekildiğim bir fotoğrafı buldum giyinmiş süslenmiş arkadaşın düğününe gitmiştim ama süslenmek benim neyime acaba 100 kilo filandım o sıralar aman tanrım ne haldeymişim hiç de kendimi öyle hissetmiyordum 116 kiloluk halimi düşünün bir de🤦🏻‍♀️ Boyunsuzmuşum ben ya ama şu an bir boynum var 🤣 Allahım inşallah bir daha o kilolara çıkmam kendime neler etmişim😰😰
Insallah bur daha o kilolari hicbir zaman gormezsin canim. Harika kilo vermissin. 👍

Sabah
Beş altı çatal menemen
1 salatalık

Öğle
Yarım tabak mantı

Akşam
Beyti sarma, 1 Büyük bardak ayran, bir porsiyon yeşil salata.

Ara: Reyhan şerbeti.
Spor: 8 Bin adım. Su :3 litre

hzlsel hzlsel E Emnis
Ortim kilona gore biraz fazla olmus gibi ama anladigim kadariyla cumartesiyi kacamak gunu yaptin. Bugunden itibaren dikkat edersen cunaya eksi gelecegine inaniyirum. Adimini keske 2nin daha atip tamamlasaydin 10bine.

Canım ilk gün normal seri, ikinci gün black seri detoks yaptım. 3.gün yine normal detoksa döndüm. Black seride olanların bir kısmını yazıyorum. Bir öğünde avakado, yeşil elma, kivi, aloe vera suyundan oluşan karışım vardı. Bir diğer öğünde ananas, portakal,kaju, yulaf ezmesi, zencefil, yeşilçay karışımı vardı. Bir diğerinde portakal, sarı elma, ıspanak, kapya, salatalık ve maydanoz karışımı vardı mesela. Böyle yazınca ne içmişsin sen yahu öyykk oluyor ama tatları o kadar lezzetliydi ki anlatamam.

Ben diyetisyenin de olduğu ve diyetisyenin program boyunca online olarak danışmanlık hizmeti verdiği bir diyet firması ile anlaştım. Hatta Türkiyede çoğu şehirde bu firma var. Bunları böyle hazırlamak sana zor gelirse sen de başvurabilirsin o programa. Ben memnun kaldım. 1 günlük sıvı detoks programları da var ve günde içmen için 6 içeceği sabah kapının önüne bırakıyorlar. Bu arada firma ismi vermek yasak olabilir, sansürleyerek yazıyorum. D.y.t k.p.m.da firmanın ismi. Dediğim gibi hemen hemen tüm şehirlerde ofisleri var zaten😇 bir bak istersen sen de..
Süper canım teşekkür ettim bi araştırayım ben 😍😘
Canın kim :KK12: :)) kollontai kollontai sanırım
Sansürünü yesinler senin 🤭🤭
Ay ben bu şişelere bayıldım yaaa redsonja87 redsonja87 ♥️♥️
Benim o can kaptanım hemen bildim 😂😂😂😂 ama içecekler pek güzel değil mi 😍

Bugün iki sene önce çekildiğim bir fotoğrafı buldum giyinmiş süslenmiş arkadaşın düğününe gitmiştim ama süslenmek benim neyime acaba 100 kilo filandım o sıralar aman tanrım ne haldeymişim hiç de kendimi öyle hissetmiyordum 116 kiloluk halimi düşünün bir de🤦🏻‍♀️ Boyunsuzmuşum ben ya ama şu an bir boynum var 🤣 Allahım inşallah bir daha o kilolara çıkmam kendime neler etmişim😰😰
Insallah kuzum ya cikmazsin. Birazcik alsan bile hemen o gunleri dusunup toparlarsin. Bende dar pantolon giyemiyorum 80 kusurken nasil giyoyormusum diyorum kendime simdi hic yakistiramiyorum. Hep kontrollu olmamiz lazim. Vucut o kilolara alisti bi kendimizi salsak biraksak hop ayni yere geliriz o yuzden kontrolu hic kaybetmemiz lazim. Bu kadar emekten sonra insallah almayiz bi daha. Insan kilo aldigini da fark etmiyor ben kendimi bi biraksam hemen aliyorum nasil aldigimi bile anlamiyorum. Bi bakmisim 80 lerdeyim. Artik buyuk olan kiyafetleri direk atiyorum cunku kiyafetler sikmaya baslayinca kendime geliyorum ancak o yuzden kilo aldikca giyecek kiyafet bulundurmuyorum artik evde

Misafirlerim var dün bende kaldılar bugün de planlar var kızlar inşallah akşam girip geçmişe bakacağım😘

E Emnis kaptanım ve canım yarimuhendis yarimuhendis tebrik ederim 😍😍😍

C Cagrihilal1 bol detokslu biraz depresyonlu ama güzel bir haftaydı canımcım çok teşekkürler desteğin ve ortiliğin için💗💗💗

yarimuhendis yarimuhendis beraberiz bebiş beni bugün affet yarın başlayacağım senle detokslara son haftanda güzel blr eksiyle tatile göndereceğiz seni🤩🤩🤩

Misafirlerim var dün bende kaldılar bugün de planlar var kızlar inşallah akşam girip geçmişe bakacağım😘

E Emnis kaptanım ve canım yarimuhendis yarimuhendis tebrik ederim 😍😍😍

C Cagrihilal1 bol detokslu biraz depresyonlu ama güzel bir haftaydı canımcım çok teşekkürler desteğin ve ortiliğin için💗💗💗

yarimuhendis yarimuhendis beraberiz bebiş beni bugün affet yarın başlayacağım senle detokslara son haftanda güzel blr eksiyle tatile göndereceğiz seni🤩🤩🤩
Ay iyi eğlenceler canım akşama görüşürüz inşallah😍ben sıvı detoksu yapıyorum bugün akşam menümde de göreceksiniz zaten bugün tartılmadım🤣🤣detoksla kaç gidecek hiçbir fikrim de yok ama yarın tartılacağım niyeyse uçuk bi artı görecekmişim gibime geliyor hayırlısı🤣🤣

X