Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Utandim menunu gorunce cok iyi beni zorlu detokslar bekliyor bu hafta ama yapacak bir hilal yok ortada
Sporda yapamayacağım için hafif beslendim canım ama açım şu an normalde wasa mutlaka yiyordum ama o da bitti fırsatım olmadı almaya yarın bakalım mangal yapacağız inşallah çok kaçırmam

Ayy minicik minicik kanatlar,hem de mangalda kendi yağında pişiyor neden kalorili ki ? Çok şaşkınım şu an
Valla öylee tanesi 90 100 kalori yesen doymazsında 3 5 yersin o yüzden kaçmak lazım derili ve yağlı bir et o yüzden sanırım bende çok şaşırmıştım ama öğrendiğimden beri yemiyorum

Köfte salata bir iki biber vs de attırırsın mangala ohh ne güzel mangal korkulacak bir şey değil aslında :)
Aynen kaptanım o biberlere de bayılıyorumMangalda çok yemekten korkuyorum sadece ama bu haftaya artısız başladığım için mecbur dikkat edeceğim

Dünkü menüyü göremedik ki sade diyelim

Tek iyi yanı akşam yemeğini pas geçmissin detokslardan detoks beğen evet ama dediğin giib yine yapacaksın inanıyoruz bu haftada güzel bir eksi gelecek

Afiyet olsun canım

Sağlıklı harika bir menü kalorisi biraz fazla tabi ama normal zamanla kısaricaktır belki
Toplamda 5 dilim ekmek + makarna var bunlar bizim menülere göre fazla gözüküyor ama bilinçli şekilde düşer sporla desteklenirse yine eksiler gelecektir
Sporların harika

Menüleriniz çok güzel kızlar harikasınız

Bugün iki sene önce çekildiğim bir fotoğrafı buldum giyinmiş süslenmiş arkadaşın düğününe gitmiştim ama süslenmek benim neyime acaba 100 kilo filandım o sıralar aman tanrım ne haldeymişim hiç de kendimi öyle hissetmiyordum 116 kiloluk halimi düşünün bir de Boyunsuzmuşum ben ya ama şu an bir boynum var Allahım inşallah bir daha o kilolara çıkmam kendime neler etmişim

Günaydın insallah hic kilo almaz hep zinde ve fit olursun umarım hepimiz oyle oluruz. Ama o zaman da güzeldin süslenen ve mutlu her kadın güzeldir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…