Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben evde ekmek yapmaya korkuyorum yiyorum çünkü. Yedigin elmegi hic tarttin mi çünkü 25 g 1 dilim ve ev ekmeği küçücük miktari 1 dilim ediyor 🤧 ekmekte miktar problemi var mi acaba:KK64:

Ay bilmiyorum ki tam kepek yapıyorum yada çavdar. Kafamda deli sorular 🙈👈

Günaydın canım kızlaarr :KK200:
Yarın tartı günümüz bugünü hafif geçirelim vee en az 3 litre su içelim lütfennn :KK36:
Tamam içelim :KK53: :confused::halay:
Ay bende dün sabah regl oldum😃

İnşallah ödem yapmaz. Hem artı çıksam bile biliyorum ki reglden,yoksa menüm çok az
Yaaa denk gelmişiz canım :) kesinlikle aynı fikirdeyim bi 3-5 gün kiloma takılmayacağım zaten ben de
İkimiz de menülerimize çok dikkat ediyoruz balım güzel sonuçlar bizi bekliyor bakalım hangimiz burun farkıyla öne geçecek 💙
LenaG LenaG dolar milyoneri dolar milyoneri
Eki Görüntüle 3490295
Hesaba göre aldığım kalori 766
Spor ile yaktığım kalori 659😃
Bu hafta baya umutluyum bakalım regl yan çizmezse tabi😂
muhhhh teee şeemmmm🧿🌸
Regli bitince görsünler bizi 💃🏼
Kızlar kafamı duvara vurasım var ya ben niye kilo veremiyorum. Sabah kalktım + 1 kilo ile. Menülerim ortada çok yemiyorum herseyden mahrum kalıyorum şaka gibi yani. Okadar çok moralim bozuldu daha kahvaltı etmedim sabah 9 da sirkeli su içtim onunla duruyorum.
Canım daha yeni iyileştin hem onun ödemi vardır hem de bence yemeği geç yiyorsunuz ondan olabilir
Sorun yok perdelerini kaldırdığında kedi gibi olursun yine 🥰
Yiaaa 🤭 bu sinirle okula tabi ki yürüyerek geldim kaptaniçem🌸

Afiyet olsun çok kaçmış genel olarak canım böyle durumlarda suyu arttıralım ki çdem yapmasın ❤️

Canım bildirim gelmediği için aldım hazırlığa

Afiyet olsun ❤️ yine çok az olmuş

Tünaydın canım ❤️

Tünaydın canım ❤️ evett suuu bol bol wc ile kanka olalıımm 😄

Canım afiyet olsun çok fazla olmuuşş ❤️ toparlayalım bugünden itibaren 🙏

Yeni dişlerin hayırlı olsun bol bol gülümsee 🥰
Yıkarız o barajı 💪💪💪devamkeee

Hayırlı sabahlar canım ❤️

Tünaydın canım iyi haftaların olsun ❤️

Afiyet olsun güzel menü aslında ama alkol ne olursa olsun ödem yapıyor bir de 300 gr fazla kaçmış birazcık azıcık ❤️

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Canım senin tahlil yapılmış mıydı ? Bir insülin direnci,d ve demir eksikliği,tiroid gibi bişiler var mıydı ?

Hayırlı günler ❤️

Sen yine yap tatlını c.tesi içinde kalmasın 1 dilimle kal ama 😘

Çok güzel afiyet olsun ❤️

Maks.4 tane canım ❤️

Evet canim D vitaminim 10 düsük dedi. b12 179 o da düşükmüş. İnsülin direnci 12. 5 du 7.5 a düşmüş ama maksimum 5 olmalıymış

Evet canim D vitaminim 10 düsük dedi. b12 179 o da düşükmüş. İnsülin direnci 12. 5 du 7.5 a düşmüş ama maksimum 5 olmalıymış
Kız Allah ne etmeye kilonun zor gitmesi için ne olması gerekiyorsa varmış ya sende 🙈
Uzun aralıklarla değil kısa aralıklarla az az yiyerek ilaçlarını düzenli kullanarak çok da güzel verirsin amaa uzuuunn açlık yok ❤️

Afiyet olsun çok kaçmış genel olarak canım böyle durumlarda suyu arttıralım ki çdem yapmasın ❤️

Tünaydın canım ❤️

Afiyet olsun güzel menü aslında ama alkol ne olursa olsun ödem yapıyor bir de 300 gr fazla kaçmış birazcık azıcık ❤️

Canım senin tahlil yapılmış mıydı ? Bir insülin direnci,d ve demir eksikliği,tiroid gibi bişiler var mıydı ?

Hayırlı günler ❤️

Maks.4 tane canım ❤️
Ben zaten koltuk konforunda oturuyorum 15 dakika sonra tekrar ziyaret edeceğim ve kendileriyle gayet kanka olduğum için hiçte kalkasım gelmiyor totom uyuşmasa yine kalkmıcamda işte kader utansın 😂

Kız Allah ne etmeye kilonun zor gitmesi için ne olması gerekiyorsa varmış ya sende 🙈
Uzun aralıklarla değil kısa aralıklarla az az yiyerek ilaçlarını düzenli kullanarak çok da güzel verirsin amaa uzuuunn açlık yok ❤️

Yaaaaa aslında takviye verdi ama mesela takviyeden önce b12 275 falandı gün aşırı iğne falan verdi 1 ay sonra 179 e inmiş . 😅

Tamam içelim :KK53: :confused::halay:

Yaaa denk gelmişiz canım :) kesinlikle aynı fikirdeyim bi 3-5 gün kiloma takılmayacağım zaten ben de
İkimiz de menülerimize çok dikkat ediyoruz balım güzel sonuçlar bizi bekliyor bakalım hangimiz burun farkıyla öne geçecek 💙

muhhhh teee şeemmmm🧿🌸
Regli bitince görsünler bizi 💃🏼

Canım daha yeni iyileştin hem onun ödemi vardır hem de bence yemeği geç yiyorsunuz ondan olabilir

Yiaaa 🤭 bu sinirle okula tabi ki yürüyerek geldim kaptaniçem🌸
Hadi bakalım en çok kilo veren kazansın😂🥰

Tünaydın canım ❤️

Hayırlı günler ❤️

Maks.4 tane canım ❤️
Aaa gerçekten mi
Çorba da yapabilir miyim o zaman yanına 4 çok az geldi :KK43:

IMG-20241014-WA0022.jpeg

LenaG LenaG kaptanım baktım bebesiz olmuyor bebemle beraber bantta 35 dk tempolu yürüdük hiç bu kadar çok terlememistim resmen *2 kalori harcadım 🤣

Selamlar hanımlar
Kilo verme motivasyonumu kaybettim geri bulmak istiyorum inş 😅

Sabah
Yok

Öğle 13:30

1/2 avokado
2 dilim peynir
1 ceviz
1 tbe
6 zeytin

Ara
1 mandalina
3 kuru kayısı
10 badem

Akşam
1 kase yoğurt çorbası
2 köfte
1 çatal erişte

Kızlar kafamı duvara vurasım var ya ben niye kilo veremiyorum. Sabah kalktım + 1 kilo ile. Menülerim ortada çok yemiyorum herseyden mahrum kalıyorum şaka gibi yani. Okadar çok moralim bozuldu daha kahvaltı etmedim sabah 9 da sirkeli su içtim onunla duruyorum.
Merhaba,
Ben burda yeniyim menülerini bilmiyorum ama birkaç birşey yazayım dedim
Merabolizma hızlandırı içeceklerden içiyor musun
Onu da geçtim spor…
Sporsuz malesef ben de veremiyorum hareket ederek yakmak gerekiyor kalorileri, ev işleri de malesef spor kategorisine girmiyor
Menülerin çok güzel ve veremiyorum diyorsan benim ilk aklıma gelen spor oldu

Selamlar hanımlar
Kilo verme motivasyonumu kaybettim geri bulmak istiyorum inş 😅

Sabah
Yok

Öğle 13:30

1/2 avokado
2 dilim peynir
1 ceviz
1 tbe
6 zeytin

Ara
1 mandalina
3 kuru kayısı
10 badem

Akşam
1 kase yoğurt çorbası
2 köfte
1 çatal erişte
Oo menü çok güzell
Ben nasıl motive oluyorum biliyor musun
Kıyafet dolabı…
Dolabımı yeniledim yeni birkaç birşey aldım onları giyme hevesi beni aktif tutuyor 😀

Canım kızçeler hiç güzel cümleler kurmayı da beceremem ama beni tanıyan çok candan biri olduğumu söyler kendimi hiç ifade edebilen biri de değilimdir ki hele bunu yazıya dökmeyi kattiyen beceremem uzun lafın kısası hepsicenizi çok sevdim burayı çok sevdim vee çok güzel şeyler başarıyoruz işte tamda bu hafta da biliyorum ve diliyorum ki çook güzel eksiler vericez yeter ki isteyelim değilmi hepimize yeni haftamız hayırlı olsuuunn
Lütfen önceliğimiz minimum 3 litre su ve mümkün ise bitki çayı olsun ve menü bildirimlerimizi lütfen unutmayalım cannıımm kızçeler :KK74: :KK36:

@Azmet5255
Jou Jou
@Lotus1234
@Ankee
@urfaktefek
@tomrs
sibel_84 sibel_84
bnnu bnnu
B Beklenen2
@s i d e l y a
@yazarhanim35
Sem2024 Sem2024