Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ortim kilona gore biraz fazla olmus gibi ama anladigim kadariyla cumartesiyi kacamak gunu yaptin. Bugunden itibaren dikkat edersen cunaya eksi gelecegine inaniyirum. Adimini keske 2nin daha atip tamamlasaydin 10bine.
A aa ortakları kaçırmışım. Kaçamak yaptım yaa çok belli oluyor dimi? 👀
Bugünden itibaren listemin bir gram dışına çıkmayacağım inşallah.
Yağmur yağınca eve döndüm ortim ya ben de tamamlamayı istemiştim.

A aa ortakları kaçırmışım. Kaçamak yaptım yaa çok belli oluyor dimi? 👀
Bugünden itibaren listemin bir gram dışına çıkmayacağım inşallah.
Yağmur yağınca eve döndüm ortim ya ben de tamamlamayı istemiştim.
Bir daha oyle olursa evde tanamla ortim. Ac tv veya muzik ne seviyorsan yerinde adimla dur , Leslie misali 😉

Çok zorlama yorulunca bırak çünkü onun hamlığı hiçbir şeye benzemiyor yani
Atlayamadım ki canım malesef bu hafta işim zorlaştı. 2 saat önce Bi haber aldım eşimin yurtdışımdan dayısıgil geliyormuş bize yatılı olarak 2 saate burda olurlar hemde 7 kişiler ayy o kadar çok işim var ki mutfaktan çıkamadım resmen habire yemek koyuyorum ocağa

Atlayamadım ki canım malesef bu hafta işim zorlaştı. 2 saat önce Bi haber aldım eşimin yurtdışımdan dayısıgil geliyormuş bize yatılı olarak 2 saate burda olurlar hemde 7 kişiler ayy o kadar çok işim var ki mutfaktan çıkamadım resmen habire yemek koyuyorum ocağa
Ay amanın gelmeye yakın haber verilir mi ya. Önceden söyleseymişler keşke

yani son dakika haber vermeleri kotu olmus tabiki. Kolay gelsin canim

Insallah bur daha o kilolari hicbir zaman gormezsin canim. Harika kilo vermissin. 👍
İnşallah sağ ol canım💗
Insallah kuzum ya cikmazsin. Birazcik alsan bile hemen o gunleri dusunup toparlarsin. Bende dar pantolon giyemiyorum 80 kusurken nasil giyoyormusum diyorum kendime simdi hic yakistiramiyorum. Hep kontrollu olmamiz lazim. Vucut o kilolara alisti bi kendimizi salsak biraksak hop ayni yere geliriz o yuzden kontrolu hic kaybetmemiz lazim. Bu kadar emekten sonra insallah almayiz bi daha. Insan kilo aldigini da fark etmiyor ben kendimi bi biraksam hemen aliyorum nasil aldigimi bile anlamiyorum. Bi bakmisim 80 lerdeyim. Artik buyuk olan kiyafetleri direk atiyorum cunku kiyafetler sikmaya baslayinca kendime geliyorum ancak o yuzden kilo aldikca giyecek kiyafet bulundurmuyorum artik evde
Ben de sanırım tüm büyük kıyafetlerimi atacağım onların dolabımda olması hep bir risk benim için🤣🤣 benim genetik zaten sıkıntılı küçük halam kendimi bildim bileli diyette ben de onun gibi olacağım anlaşılan🤭🤭
Ay iyi eğlenceler canım akşama görüşürüz inşallah😍ben sıvı detoksu yapıyorum bugün akşam menümde de göreceksiniz zaten bugün tartılmadım🤣🤣detoksla kaç gidecek hiçbir fikrim de yok ama yarın tartılacağım niyeyse uçuk bi artı görecekmişim gibime geliyor hayırlısı🤣🤣
Geldim kuzum yedim yedim akşam yürüyüşe çıkmam lazım mutlaka🤣🤣 uçuk bir artı olmaz bugün sıvı detoksu yaptığın için ama illa bir artı görürsün canım ben de yarını merakla bekliyorum artıma göre detoksu erkene çekeceğim🤭🤭
Bende tesekkir ederim kuzum ortakligin icin evet aksiyonlu bir haftaydi ama guzel tamamladik yine kisa zamanda mezuniyeti gorelim insallah. Emegin ve azmin takdire şayan insallah hic bozulmadan boyle devam edersin 😍😍👍👍
Benim ön mezuniyet geliyor ama asıl mezuniyet için 65 kiloyu hedef koydum Allah bilir ne zaman ulaşırım🤣🤣🤣 senin çok az kaldı inşallah artı görmediğin bir hafta olsun canım💗💗
Böyle durumları hiç sevmiyorum belki işim planım var insan en azından bir gün önceden haber verir hem de yatılı misafir olarak geliyorsun kolay gelsin canım ama senin adına ben burda sinir oldum😤
Canım artıdaş oluruz biz de napalım🤣🤣pazartesinin vazgeçilmezi zaten ben şu anda katı bir şey yemedim hep içtim🤣inşallah işe yarar🤣
yarar kuzum yaramaz mı sadece sıvı besleniyorsun yarın artı görsen bile az bir artı olur ah bu pazartesiler gideyim dukan birası hazırlamıştım onu içeyim belki işe yarar🤣🤣🤣

Yaa aslında ekleme diyecektim ama nedense evet yazmışım 😂😂 olsun bunda da Bi hayır vardır
:KK53:çok geç 🤣🤣
Yaa deme öyle çok tırstım valla 2gündür sporda yapmadım. Şimdi seninle oratklığımızın şerefine kalkayım da azcık ucundan da olsa Bi spor yapayım hemen
:21::21:
slm kızlarrr tartıldım 70.8 im. yeni hedefim 70.5

bu hafta istanbuldA SON HAFTAM, İNŞ KAÇIRMAM :)
Kaçırma canım kaçırmaaaa takımı düşün cuma gününü düşün :eek: :))))
Ayy tühh onlarda bomba bıraksalarmış 🙈🙈🙈 kolay gelsin canım
E Emnis hesapta olmayan işlerim çıktı canım bir iki gün buraya uğrayamayabilirim seni yalnız bırakmak istemiyorum ama misafirlerimin kaçgün kalacakları da belli değil henüz
Tm canım haberleşiriz sen bak işine 😘😘

Ben de sanırım tüm büyük kıyafetlerimi atacağım onların dolabımda olması hep bir risk benim için🤣🤣 benim genetik zaten sıkıntılı küçük halam kendimi bildim bileli diyette ben de onun gibi olacağım anlaşılan🤭🤭
Senin sadece halan mı bizim ailede normal kiloda insan yok :olamaz: ( şaka değil ) çocuklar hariç hep kilolu hem anne tarafım hem baba tarafım yeni jenerasyon biraz daha iyi spor vs ile uzun ve zayıf gibiler ama yaş aldıkca nasıl olurlar bilmem tam bir faciayız 🙈

İnşallah sağ ol canım💗

Geldim kuzum yedim yedim akşam yürüyüşe çıkmam lazım mutlaka🤣🤣 uçuk bir artı olmaz bugün sıvı detoksu yaptığın için ama illa bir artı görürsün canım ben de yarını merakla bekliyorum artıma göre detoksu erkene çekeceğim🤭🤭

Benim ön mezuniyet geliyor ama asıl mezuniyet için 65 kiloyu hedef koydum Allah bilir ne zaman ulaşırım🤣🤣🤣 senin çok az kaldı inşallah artı görmediğin bir hafta olsun canım💗💗

Böyle durumları hiç sevmiyorum belki işim planım var insan en azından bir gün önceden haber verir hem de yatılı misafir olarak geliyorsun kolay gelsin canım ama senin adına ben burda sinir oldum😤

yarar kuzum yaramaz mı sadece sıvı besleniyorsun yarın artı görsen bile az bir artı olur ah bu pazartesiler gideyim dukan birası hazırlamıştım onu içeyim belki işe yarar🤣🤣🤣
Ben de yeşil çay içeceğim😊bugün yaptığım detoks sonrası 1günlük beslenme listesi de var yarına onu uygular mıyım bilmiyorum ama çok dikkatli olmam lazım🙈şu an midem fena yanıyor gidem su içem bari🤣🤣
Senin sadece halan mı bizim ailede normal kiloda insan yok :olamaz: ( şaka değil ) çocuklar hariç hep kilolu hem anne tarafım hem baba tarafım yeni jenerasyon biraz daha iyi spor vs ile uzun ve zayıf gibiler ama yaş aldıkca nasıl olurlar bilmem tam bir faciayız 🙈
Aynı aileden bende de var kaptanım halamlar özellikle🙈halamın klasik ben dikkat ediyorum ama akşam olunca midem süzülüyor beyaz ekmek diye dolanıyorum evde diyor🤣

X