Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam canım hoşgeldin tmmdır henüz bir şey kaçırmadın ama hedefin sağlam olsunnn çünkü yüzden maalesef 2 ye bölünecek bu hafta 2 haftalık kilo vermen gerekiyor yani

Süpersin canım bende adımları 10000 e tamaamladım bugün buralar çok yağmurlu

Arkadaşlar hepinizden çok özür diliyorum denizden eve geldik annemle tekiz ablamlar gelecek diye tüm evi temizledik daha az önce girip duş alabildim yeni oturdum totişimin üzerine
Ne özrü tatlım bende yapmadım hedef listesini bugün misafirimiz vardı temizlik yemek vs bakamadım pek

Dejavu oldum sanki
Aynı geçen hafta ne ilginçli şeyler yaşıyoruz

Ne özrü tatlım bende yapmadım hedef listesini bugün misafirimiz vardı temizlik yemek vs bakamadım pek
Ay valla kaptanım yarına kaldı kollarım kalkmıyor
Dejavu oldum sanki
Aynı geçen hafta ne ilginçli şeyler yaşıyoruz
Kaptanım bu hafta da geçen haftada gösterdiğim performansı göstereceğime emin olabilirsin

Pacoooo kuşumuzzz gelmişş sonundaaa
Selam canım hoşgeldin bitleri düşünmenn mantıklı olmuşşş aammaa dağıtma gününü düşünmen bir o kadar mantıksız kendini hazır hissediyorsan bence gelmelisin tatlımm

Utandim menunu gorunce cok iyi beni zorlu detokslar bekliyor bu hafta ama yapacak bir hilal yok ortada

550 kişilik abartı bi nişandı . çok oynadık , maske yoktu kimsede açık alandı, millet nasıl özlemiş oyunu, yaşlılar bile oynadı .)))ben mecburen oynadım :99
Baya kalabalikmisti. Gercekten herkes eglenceye muzige ac artik. Hepinize cok iyi gelmustor ne guzel

Kahvalti
2 yumurta ile omlet
salatalik domates yesil biber

Arkadasa gitmistim bugun 4 gibi
1 tabak kisir
1 dilim kek
Marul
Yarima +2 daha gelir bana

2.5 lt su

Spor
10 bin adim

E Emnis @ummhnisa hzlsel
Yok yok artı 2 filan görmezsin ortim hem erken yemişsin ve az yemişsin o yüzden sanmıyorum ama pazartesi detoksa başlıyoruz gibi gözüküyor

550 kişilik abartı bi nişandı . çok oynadık , maske yoktu kimsede açık alandı, millet nasıl özlemiş oyunu, yaşlılar bile oynadı .)))ben mecburen oynadım :99 E Emnis
Evet öyle oluyor bende açık alanda bir kınaya katılmıştım orada da millet evine gitmek bilmemişti herkes çok sıkılmış ne yapsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…