Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

slm kızlar hızlıca geçmişi okudum , ortaklar listesini göremedim

ben yeni hedefimi yarın tartıldıktan sonra yazacağım , kaçırmadığımı düşünüyorum . adet olacağım. yarınki tartı dumurmuma göre hedef belirleyeceğim E Emnis
Selam canım hoşgeldin tmmdır henüz bir şey kaçırmadın ama hedefin sağlam olsunnn çünkü yüzden maalesef 2 ye bölünecek bu hafta 2 haftalık kilo vermen gerekiyor yani 🙈😘

Selam kizlar, simdilik 30 dk cardio ve 15 dk zumba yaptim.
evde kullaniayan esyalari temizlemeye devam ediyorum.
bebisime kullandigim nefes kontrol cohazi, sut saa makinasi , sterilizatir ... daha burkac tane esya cikti.
Cok yer tituyor hersey. Azaldikca iyi oluyor 😉
Süpersin canım bende adımları 10000 e tamaamladım bugün buralar çok yağmurlu 🙈

Arkadaşlar hepinizden çok özür diliyorum denizden eve geldik annemle tekiz ablamlar gelecek diye tüm evi temizledik daha az önce girip duş alabildim yeni oturdum totişimin üzerine😢
Ne özrü tatlım bende yapmadım hedef listesini 🤣🙈🙈 :confused: bugün misafirimiz vardı temizlik yemek vs bakamadım pek 🙈

Ay ben arkilerimle dışarıya çıktım dün gece hiç istediğim gibi geçmedi yaaaaa bu sabah da aynı şekilde🤣🤣bana yine 5 gün detoks günleri hurmanın da etkisi geçti ona başvuramam şu anda sıvı detoksu yapacağım bakalım🤣🤣ödemlerden kurtulup eksiye geçme duası enterrrrrr🤣🤣🤣
Dejavu oldum sanki :işsiz::işsiz::işsiz::ruh:
Aynı geçen hafta ne ilginçli şeyler yaşıyoruz :olamaz:

Ne özrü tatlım bende yapmadım hedef listesini 🤣🙈🙈 :confused: bugün misafirimiz vardı temizlik yemek vs bakamadım pek 🙈
Ay valla kaptanım yarına kaldı kollarım kalkmıyor😐🙈
Dejavu oldum sanki :işsiz::işsiz::işsiz::ruh:
Aynı geçen hafta ne ilginçli şeyler yaşıyoruz :olamaz:
Kaptanım bu hafta da geçen haftada gösterdiğim performansı göstereceğime emin olabilirsin🤗🤗😘😘

Zayıflamak isteyenler topiği miiii?? Kaptancım benim yerim burası aşk olsuun. :KK70: Ay resmen bitti sınavlarım. :halay: Sonucun da açıklanmasını bekledim ki büt'e falan kalırsam gel git olmasın. :KK70: Neler yapıyorsunuz bakalıım? Ben azıcık kilo almış olabilirim ama hemencik hallederim merak etmeyin. :KK66:

Bir de ayın 8'inde kızlarla dağıtma gecesi yapmak için sözleşmiştik. Acaba bugün sıkı diyete başlayıp o gün cozutsam mıı yoksa direkt ondan sonraki gün mü başlasam diye size sormak istedim. Ama ne cevap alacağımı az çok biliyorum. :KK70: Önce sizlerden haberlerinizi alayım beni sonra konuşuruz. :KK74:
Pacoooo kuşumuzzz gelmişş sonundaaa :KK60:
Selam canım hoşgeldin bitleri düşünmenn mantıklı olmuşşş aammaa dağıtma gününü düşünmen :olamaz::confused: bir o kadar mantıksız 🤣 kendini hazır hissediyorsan bence gelmelisin tatlımm

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, kiraz saplı çay , 10 kiraz

Ara
1 sb süt, litalif tahıllı bar

Akşam
2 biber dolması, salata, 3 yk yoğurt

2 LT su, 1 LT dukan birası

Spor yok(misafirlerim vardı yapamadım)

E Emnis @ummhnisa C Cagrihilal1
Utandim menunu gorunce 🙈🙈 cok iyi 👍👍 beni zorlu detokslar bekliyor bu hafta ama yapacak bir hilal yok ortada 🙈🙈

550 kişilik abartı bi nişandı . çok oynadık , maske yoktu kimsede açık alandı, millet nasıl özlemiş oyunu, yaşlılar bile oynadı .)))ben mecburen oynadım :99
Baya kalabalikmisti. Gercekten herkes eglenceye muzige ac artik. Hepinize cok iyi gelmustor ne guzel 👍

Kahvalti
2 yumurta ile omlet
salatalik domates yesil biber

Arkadasa gitmistim bugun 4 gibi
1 tabak kisir
1 dilim kek
Marul
Yarima +2 daha gelir bana

2.5 lt su

Spor
10 bin adim

E Emnis @ummhnisa hzlsel hzlsel
Yok yok artı 2 filan görmezsin ortim hem erken yemişsin ve az yemişsin o yüzden sanmıyorum ama pazartesi detoksa başlıyoruz gibi gözüküyor🤣🤣

550 kişilik abartı bi nişandı . çok oynadık , maske yoktu kimsede açık alandı, millet nasıl özlemiş oyunu, yaşlılar bile oynadı .)))ben mecburen oynadım :99 E Emnis
Evet öyle oluyor bende açık alanda bir kınaya katılmıştım orada da millet evine gitmek bilmemişti 🙈🙈🤣 herkes çok sıkılmış ne yapsın 😅

X