Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ooo super zaten odem yapacak bisey yoktu. Ben daha karar veremedi hangi detoks olduguna pazartesi artilarimi gorunce hizlica karar veririm 🙈🙈🤣🤣
Benim regl bitikten sonra ödemim oluyor öyle de cins bir tipim şimdi bir ay rahatım🤣🤣🤣
Ay ben arkilerimle dışarıya çıktım dün gece hiç istediğim gibi geçmedi yaaaaa bu sabah da aynı şekilde🤣🤣bana yine 5 gün detoks günleri hurmanın da etkisi geçti ona başvuramam şu anda sıvı detoksu yapacağım bakalım🤣🤣ödemlerden kurtulup eksiye geçme duası enterrrrrr🤣🤣🤣
Pazartesi senden güzel artılar bekliyoruz🤣🤣🤣 ben de salı gününe göre karar vereceğim çünkü en fazla iki gün detoks yapabilirim🤣

Ay ben arkilerimle dışarıya çıktım dün gece hiç istediğim gibi geçmedi yaaaaa bu sabah da aynı şekilde🤣🤣bana yine 5 gün detoks günleri hurmanın da etkisi geçti ona başvuramam şu anda sıvı detoksu yapacağım bakalım🤣🤣ödemlerden kurtulup eksiye geçme duası enterrrrrr🤣🤣🤣
Takipteyim bakalim ne detoksu yapacaksin 😉 ne diyelim canim ee dogum gunu de senede bir yani, sen onu eksiye cevirirsin detoksla sporla 👍

Selam kizlar, simdilik 30 dk cardio ve 15 dk zumba yaptim.
evde kullaniayan esyalari temizlemeye devam ediyorum.
bebisime kullandigim nefes kontrol cohazi, sut saa makinasi , sterilizatir ... daha burkac tane esya cikti.
Cok yer tituyor hersey. Azaldikca iyi oluyor 😉

Selam kizlar, simdilik 30 dk cardio ve 15 dk zumba yaptim.
evde kullaniayan esyalari temizlemeye devam ediyorum.
bebisime kullandigim nefes kontrol cohazi, sut saa makinasi , sterilizatir ... daha burkac tane esya cikti.
Cok yer tituyor hersey. Azaldikca iyi oluyor 😉
Kolay gelsin canım iyi oluyor böyle elden çıkardıkça ev ferahlıyor🥰

Kızlar kilo veren herkesi tebrikk ederim hafta başında şok artılarımız vardııı azmettiniz gönderdiniz eksiye düştünüz :21: :21: :21:
runib runib sende de bildirim gelseydii
Ve @ummhnisa sende de bir -500 -1 gelseydi ortalama çok iyi ollacaktı .. ki bu hafta bence isteseydin gelecekti istemedin gibi geliyor ki dün bile börek vardı ondan önce poğaça vardı bunlar beni üzdü 🙄
Gerçekten izne ihtiyacın varmış demkki hayırlısı olsun artısız daha önce yaptığın gibi bir dönüş bekliyoruz senden 🤩

Önümüzde bayram var kızlar bayram haftası gelene kadar bence tam gaz gidelim o hafta muhtemelen az verir yada veremeyiz şimdiden onun yerinede vermek lazım 😅
ben bildirim yapacağımı bilemedim, cuma kilomu bilmiyorum perşembe 71.2 düm. nişanda yememeye dikkat ettim . evime geldim yarın sabah tartılıyorum :)

Tebrikler 5.takım tebriklerr M monarosaa 💃💃💃💃
Tebrikler kızlar 😍tşkler kaptanım 😊 😘
Tşkler canım 😘
Menun kalori olarak gayet guzel tam kilo vermelik, dereceye girmenden belli zaten canim sadece sebze az geldi gozume. Afiyet olsun 👍

aksami sadece kahveyle kapatinca aciktin mi? Bugun aslinda ben de cok ac degildim aksam ama ogun atlamayayim diyete yeni dondum diye yedim.
adimlarin super 🧿
Tşkler canım 😘
Arkadaşlar ben olmayacağım şimdi ortaklık sonuçları falan yarına gelecek arkadaşlarım erkenden doğum günü sürprizi yaptılar😍😍😍ortamımı görmrmelisiniz🤣🤣iyi akşamlarrrr😘😘😘
Doğum günün kutlu olsun canım iyi eğlenceler 😘😘
Güzel bir haftayı geride bıraktın canım detokslar olduğu için bu haftada dikkatli gitmek gerek 😘 menün cuma gününe göre ölçülü afiyet olsun 😘 yarın sporda olursa harika olur 🤩

Tek öğünle gün bitmiş tebrikler canım ✌️
Adımlar şahane 🤩

Bu şimdi diyetisyen menüsü mü deryacım ?
Sporların çok güzel tebrikler 🤩

Oy canım çok az olmuş menün 🙈aç bırakma kendini 😘

Bu nişan bize +2 ye patlar 🙈🤣🤣🤣🤣
Normal biri olsa +200 grm ama sen olunca +2 🙈🤣

Toplam kalori olarak pek bir şey tutmuyor ama sağlıksız olmuş yarın daha güzel menü gelecek inşallah 🤗
Tşkler kaptanım inşallah sıcakta zor oluyor spor inan nefes alınmıyor çok sıcakkk çokk.. fakat bugün serindi hava leslie yaptım 😘😘
Yok o kadar yapmaz herhalde kaptanım🤣🤣

Tebrik ederim hepimizi kızlar💓
M monarosaa seni ayrı tebrik ederim canım💗💗💗

Sağol bebeğim ya inşallah bir daha görmem o rakamları sen de bizimle bir hafta daha berabermişsin🤭🤭

İyi eğlenceler canımcım erken doğum günün kutlu olsun🤩🤩🤩

DeryaOnDiet DeryaOnDiet Hoş geldin inşallah gidecek bu sefer kilolar çok da bir kilo almamışsın zaten bu hafta fazlalıklardan hemen kurtulursun🥰 spor günleri beni etiketleyebilirsin menüne ben tutuyorum artık spor listesini😘
Tşkler kuzum 😘 😘

slm kızlar hızlıca geçmişi okudum , ortaklar listesini göremedim

ben yeni hedefimi yarın tartıldıktan sonra yazacağım , kaçırmadığımı düşünüyorum . adet olacağım. yarınki tartı dumurmuma göre hedef belirleyeceğim E Emnis

X