Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Of ben hiç yemek istemiyorum ya şu anda meyve kuruyemiş yapmak daha cazip geliyor akşam yemeği niyetine. Yumurta dedikçe midem kalktı
Öyle de yapabilirsin canım açıkçası benim de canım çok yumurta çekmiyor bu sıcaklarda hiç çekici gelmiyor gerçekten ben de kahvaltının yanına meyve yoğurt filan ekleyip ortaya karışık bir şey yiyeceğim

Valla hiçbir şey yiyesim yok psikolojik olarak hiç açlık hissetmiyorummuz ve leblebi yemek istiyorum sadece

Günaydın herkese
Yoo yemek olarak cok kaçırmadım odemliyim ama

:)) Oh iyi gezmeler olsun canım
Bende annemdeyim İstanbulda bizde birazdan denize gideceğiz keyfimiz yerinde çok şükür
MaşaAllah keyfiniz daim olsun kaptanım
Oooo lolcum hoş geldin canım benim iyi gezmeler sana biz burdayız her zaman bekleriz bizden kopmasın dimi kaptanım E Emnis E Emnis
Sağol kuzm benim koparmıyım hiç sizden kopmam inşaAllah evime döneym tam gaz devammm

Gayet güzel canım menü de spor da yarın artık eksiye geçme günü zaten menülerimiz benzer oldu ama tabi benim spor hafif kalıyor

Gayet iyi ortim tam uymasakta işe yarayacak bence
Gayet güzel canım menü de spor da yarın artık eksiye geçme günü zaten menülerimiz benzer oldu ama tabi benim spor hafif kalıyor
Insallah dört gozle sabahi bekliyorum

Ne kadar sürdü bu kadar hızlı olman.?? Ben 50 yapıp 1 dakika mola veriyorum nabzım şok. Bi yüksek Bi düşük yağlarım kaçmaya yer arıyor
Ben çocukluğumdan beri ip atlarım o yüzden idmanlıyımben de mesela atlarken 100 hızlı 100 yavaş 100 aşırı hızlı atlıyorum şaşırtmacalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…