Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gunaydin kizlar

hzlsel ortim benim 700 gr daha artim gitmis. Kaldi +300 bugunde onu halledersem yarinda eksiye calisirim artik.
Harikasın ortim ya yarın eksiye geçersin zaten cuma günü güzel bir eksi gelir Ben de dün çok acıktım ama değdi -500 gördüm 79,8çok mutlu oldum şimdi iki gün kahvaltı detoksunu yapıp daha da aşağı çekerim inşallah

Stresin içinden almış götürmüş o zaman her şeyi ya

Hayatın çok ekşınlı Zeynebim sabah omlet akşam haşlama yumurta
Kaptanım şu 2 günğ böyke geçireyim artık napayım eksi görmek için çabalıyorumama bugün istediğim sonucu alamazsam yani en az 300 gitmesini istiyorum yarın hurma detoksu (canım aşkım brnim dilimden anlayan tek detoks)yaparım

Günaydın günaydın bu sabaha mezuniyet törenimin olacağı haberiyle uyandım yataktan fırladım resmen
Ne güzel bir haber canım ben de başta yakın bir tarihte sandım sen böyle yazınca ama daha varmış tatiline de gidersin güzel güzel sonra da mezuniyet için gidersin tatlış telaşlar, heyecanlar
Stresin içinden almış götürmüş o zaman her şeyi ya
aynen canımcım bugün çok mutlu başladım
Evet mezuniyetinde herkes zayıftır bende baya zayıftım
Beni çıkart kaptanım o listeden o sene çok kilo almıştım

Ben dr başladım kahvaltı detoksuna ama günde 2 öğün haşlak yumurta yiyemezdim o yüzden sabah omlet yedim akşama haşlama yiyeceğim
Ben de bugün başlayacağım canım inşallah şöyle en az bir 700 gr gider ya şimdi bu kahvaltının yanına wasa veya yulaftan krep gibi bir şey yapıp yiyemiyoruz değil mi
Çok stres yapmışsın demekki biz hazırlıklara 5 ay önceden başladığımız için kiloyu rahat rahat verdim
Beni KPSS mahvetti o sene kaptanım ama ben düğünümde bile zayıflamam gerekiyor dememiş bir insanım o yüzden tebrik ediyorum sizi

Ben de bugün başlayacağım canım inşallah şöyle en az bir 700 gr gider ya şimdi bu kahvaltının yanına wasa veya yulaftan krep gibi bir şey yapıp yiyemiyoruz değil mi
Karbon yok canım ekmek un yulaf vsama ben 7 ay önce yaptığımda yulaflı omlet yapmıştım 2 günde 1kg vermiştim yaramıştıbu sefer dr öyle olsa ne isterim daha yaaaaaa ama işte 2.gün de yapabilmem için ağzımdan 300 çıkıyor gönlümden 600 gram eksi gelmek geçiyor ancak bunlar olursa yaparım

A doğru sizin birde kpss durumu oluyor haklısın düğünde de zayıflamıştım sen bu düzene karşı direndin ha kilo vermeye nasıl üşendiysen

Şu an karbonsuz kahvaltı yapıyorum ama çok acıkırsam akşam yulaf eklerim
A doğru sizin birde kpss durumu oluyor haklısın düğünde de zayıflamıştım sen bu düzene karşı direndin ha kilo vermeye nasıl üşendiysen
benim yerime kiloları eşim verdi işin içinde kilo verme varsa çok güzel direnirim ben

Ben hedefime ulaşmışııım
11 Temmuzda tatile gideceğim, 26 temmuza kadar tartı bulamam muhtemelen.. Yemekleri ve sporu yazarım ama kilo bildirimi biraz zor olur.. Ne yapabiliriz kaptanım Sn. E Emnis
Harika haber canım tebrik ederiz
Önceden haber verdiğin iyi oldu mevcutta asıl listeye almamıştık zaten bu hafta düşünüyordum ama kilo bildiremeyeceksen tatil dönüşü alırız o tarihler arasında bildirmesende takım etkilenmemiş olur yani böylece. Artık dönüşte direk alırız asıl listeye canım

Harika oluuur E Emnis
Bende korkuyorum tatilde kilo alıp dönmekten.. Gitmeden biraz daha kilo vereyim diye çabalıyorum :)

hzlsel eklersin canım çok etki etmez maksat kahvaltı olsun 2 öğünde deben bugün aralarda kahve içerim muhtemelen bakalım hayırlısı
Ben de ara öğünde dukan birası içerim çok acıkırsam meyve yerim yanında diyorum bakalım bu bile beni zorluyor hurma detoksunu hiç düşünemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…