Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bence de ya bildiğin açım sabah olsa da tartılsak hemen🤣🤣
Benim midem kazindi 1 salatalik yedim 1 de sekersiz sutlu kahve ictim yoksa uyuyamayacagim. Ama onceki gunlerdeki hafiflik yok bende karnim şiş bugun yine aksam yedigim seyi hem sevmedim hemde bosuna sistim resmen yarin arti bile gelebilirim

Ödem atıcı şeyler iç canım maydanoz kürü ananaslı sular falan hatta yeşilçay iç cumaya var daha iner inşallah
Cok tesekkur ederim canim😀😀
Sabah
1tane poğaça (bu olmamalıydı ama oldu malesef)
2yk fırında patates
Domates
Peynir

Akşam
1dlm çavdar ekmeği
3yk menemen

Su: 2lt falan oldu
1lt detoks suyu

E Emnis G gibivegibi
Menün gayet hafif ortim👏👏. 1 poğaça 2 dilim ekmek ancak eder Keramet 1 poğaça ile sınırlı kalabilmekte😀
Açım açım açım açım açım …
Yaa cok tatlısın 🥰🥰

Sabah 1 poset kahve
Oglen 1 paket eti form 1 sütlü kahve
Akşam 1 porsiyondan az piyaz ve 1 elma

Su 2.5 litre
Spor 10 bin adim
Her zamanki gibi güzel Bi menü canım sporda var süpersin

Menün gayet hafif ortim👏👏. 1 poğaça 2 dilim ekmek ancak eder Keramet 1 poğaça ile sınırlı kalabilmekte😀

Yaa cok tatlısın 🥰🥰
Yaa canım masadakileri bir görseydin harikalardı valla hepsinde de gözüm kaldı ama yemedim. İnşallah bu hafta yine 68i görebilirim

Açım açım açım açım açım …
Benim midem kazindi 1 salatalik yedim 1 de sekersiz sutlu kahve ictim yoksa uyuyamayacagim. Ama onceki gunlerdeki hafiflik yok bende karnim şiş bugun yine aksam yedigim seyi hem sevmedim hemde bosuna sistim resmen yarin arti bile gelebilirim
Ben de açım açım açım hiç hoşlanmadım bu durumdan🤣🤣yediklerimi isteksiz yedim ı yüzden yarın hurma detoksu yapacağım bananem en azından zevk veriyor o detoks bana🤣🤣
Kızlar gözümü korkutuyorsunuz haaa ben hiç denemesem mi diye düşünüyorum 😂😂

Aaa inşallah gelmezsin artı canım ya sana öyle geliyordur en kötü sabit olursun bence
Az kaldi uyuyunca gececek ortim 🙈🙈
ay geçsin ya gidip gelip kuruyemiş kokluyorum tatlı vardı onu kokluyorum🤣🤣

Yaa cok tatlısın 🥰🥰
O senin tatlışlığın canım benim💓💓💓
Ben de açım açım açım hiç hoşlanmadım bu durumdan🤣🤣yediklerimi isteksiz yedim ı yüzden yarın hurma detoksu yapacağım bananem en azından zevk veriyor o detoks bana🤣🤣
Ya hiç böyle acıkmazdım ben de ilk diyete başladığım hafta bu kadar açtım en son🤣🤣 ama bir gün daha dayanacağım ben hurmayı haftaya yapacağım için direneceğim🤣🤣
Kızlar gözümü korkutuyorsunuz haaa ben hiç denemesem mi diye düşünüyorum 😂😂
yarın eksi görürsem canım dene diyeceğim ama eksi göremezsem hiç yapma🤣🤣
Canım bence deneyebilirsin zorlarsa karbonsuzluk zorlar biraz ama ben galiba hiç istekli yapmadığım için böyle oldum🤣🤣
ben de ya akşam yumurtam hayal ettiğim gibi olmadı böyle zorla yedim ondan herhalde zaten sofradan kalkar kalkmaz açım demeye başlamıştım eşim daha yeni yedik ya diyor sen yedin dedim ben yemiş gibi yaptım🤣🤣🤣

Aaa inşallah gelmezsin artı canım ya sana öyle geliyordur en kötü sabit olursun bence

ay geçsin ya gidip gelip kuruyemiş kokluyorum tatlı vardı onu kokluyorum🤣🤣

O senin tatlışlığın canım benim💓💓💓

Ya hiç böyle acıkmazdım ben de ilk diyete başladığım hafta bu kadar açtım en son🤣🤣 ama bir gün daha dayanacağım ben hurmayı haftaya yapacağım için direneceğim🤣🤣

yarın eksi görürsem canım dene diyeceğim ama eksi göremezsem hiç yapma🤣🤣

ben de ya akşam yumurtam hayal ettiğim gibi olmadı böyle zorla yedim ondan herhalde zaten sofradan kalkar kalkmaz açım demeye başlamıştım eşim daha yeni yedik ya diyor sen yedin dedim ben yemiş gibi yaptım🤣🤣🤣
Ben de bi bakayım eksi görecek miyim kaç göreceğim duruma göre belki devam ederim ama hiç sanmıyorum🤣🤣hurma canımdır bi tanemdir🤣🤣haftaya da farklı şeyler deneriz artık tatile gitmeden önceki son haftam🤣🤣

30 haziran
11.30 : 2 yumurtadan yağsız omlet,1dilim peynir,salatalık domates,5fındık,yeşil çay
15.00 : 2 minnak kayısı
18.00 : 1 haşlak yumurta,1dilim peynir,salatalık domates,2 ceviz,1minnak kayısı daha🤣
Su : 3lt
Spor : 10bin adım,1000 tane ip
E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel

Bu diyette yumurta limiti yoktu değil mi canım ? Ama 3 bence çok ideal olmuş kendin ayarladıysanda ✌️
Menüye zatn denilecek bir şey yok umarım çok zor geçmemiştir günün böyle sporların şahane tebrik ederim yarına inşallah istediğin rakamı görürsün. 😍😍

Ben de bi bakayım eksi görecek miyim kaç göreceğim duruma göre belki devam ederim ama hiç sanmıyorum🤣🤣hurma canımdır bi tanemdir🤣🤣haftaya da farklı şeyler deneriz artık tatile gitmeden önceki son haftam🤣🤣
Dayanamadım tartıldım tam 80 çıktım yarına dair umutlarım yeşerdi🤭🤭

Bu diyette yumurta limiti yoktu değil mi canım ? Ama 3 bence çok ideal olmuş kendin ayarladıysanda ✌️
Menüye zatn denilecek bir şey yok umarım çok zor geçmemiştir günün böyle sporların şahane tebrik ederim yarına inşallah istediğin rakamı görürsün. 😍😍
Kaptanım akşam 2 tane yiyecektim normalde ama midem kaldıramayacaktı bi de psikolojik olarak çok toktum o yüzden 1 tane yedim🤣🤣valla eğer görmezsem zaten 2.güne devam ettirecek motivem olmaz🤣
yarimuhendis yarimuhendis yukarıdan anladım ki biraz zor geçmiş günün 🙈🙈 sabrın sonu selamet dahaa güzel olacak inşallah öyle düşünnnnn 🤭 yağlar eriyor şuannnnn 💃💃💃
Evet kaptanım arkadaşım aradı 2 saattir onunla konuşuyordum normalde uyumam lazımdı midem kazındı iyice gitsin yağlar😂😂💃

X