Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Wasa disinda benim diyete uygun yemissin aslinda aksam yumurta yesen daha cok doyarmissin

Sporcu sutyeni tak o duz oldugu icin oturur ve cok hareket ettirmez dene bi

Sporum evde tempolu yürüyüş gibi el ve ayak hareketleri yapıyorsun, YouTube da videosu var bakabilirsin tavsiye ederim
ben o bayanı biliyorum zumba diye aratılğımda çıkmıştı hep onu izlemiştim bi dönem . tercümesini yapmıştım kaç mil yürürşüşe denk geldiğini söylüyor

Benim de iç bacak sıkıntım var bir de alt bacak çok kalın değil ama arka tarafı çok tombik nasıl bir vücudum varsa kalça hariç her yerden kilo alıyorum
Wasa disinda benim diyete uygun yemissin aslinda aksam yumurta yesen daha cok doyarmissin
Wasa çok iyi oluyor baya tok tutuyor yarın yemeden nasıl duracağım çok merak ediyorum taze fasulye hiç tutmuyor ya geldiği gibi gidiyor salatayla tok kalıyorum
Sporcu sutyeni tak o duz oldugu icin oturur ve cok hareket ettirmez dene bi
Onunla deneyeyim canım Leslie yaparken bile mecbur kullanıyorum

Süper ortim, kızartma bir tık sağlıksız olmuş ama miktarı az. Çikolataya yorum yapmıyorum kahve yanında çok seviyorsun

Zayifladikca vucudumdan sogudum kiloluyken kilodan deyip geciyordum

Ay kaptanım nasıl güzel sade güzel bir menü olmuş afiyet olsunsporun da çok güzel maşallah

Hallettim kaptanım
68. 9 olsun hedef kaptanım
Ay görmemişim bunu çok sevindim canım valla 69 lar kabus oldu çöktü üstümüze değil 68 keşke 67 olsanda bir daha şıp diye 69 u görmesek
Ayy keşke kaptanım ben çok uzun yıllar hep 69 da korumada gibiydim 2 eksi 2 artı hep bu şekildeydim. Ondan mı bu kadar inat etti gitmiyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…