Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Daha iyisin demi canım tez vakitte iyileş ve gel lütfen 🥺🙏
Ya canım ilaçlar mi ağır geliyor etki mi etmiyor anlamadım. Şurada kontrole bir haftam kaldı. Bakalım tahlillerde ne çıkacak. Carpintilarim iyice arttı. İlaçların yan etkisi mi bilmiyorum. Birde salgına yakalandık. Ev ahalisi perisaniz.
Tebrikler canım
Kızlaarrr iyimisiniz ordamısınıız tartı bildirimi yapabilecek misiniz? 🙏
sibel_84 sibel_84
Sem2024 Sem2024
@urfaktefek
@Lotus1234
Tekrardan özür dilerim. Ben nasıl unuttum ya.😞😞

İyi aksamlar kızlar bugünkü menüm

Sabah sirkeli su
Sabah 09.30 2 Altınbaşak 1diljm peynir 1 yumurta 1dilim füme cay

Ara 13.00 kefir 1 galeta 3 tane üzüm
Öğle 15.00 3 parça tavuk bol salata 1dilim ekmek ayran

Akşam 19.00 1 kase kemik suyuna tarhana salata yerim
Su 2.5 3 litre + aralarda 3bardak dukan içeceği içtim
Eğer bu haftada kilo vermezsem takımlara girmeyeceğim çünkü artı çıkınca üzülüyorum takım etkileniyor.
Spor 9bin adım .
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini 💞🌸
Canım öyle düşünme. Takımda olman daha iyi. Motivasyonunu düşürme böyle düşünüp. Sen elinden geleni yapiyorsun, illaki gidecek kilolar üzülme lütfen. 🌹

Ben artık vücudumu şekillendirerek kalan 6 kilomu verecem inşallah :spor:
Yürüyüş yaparak bunu bir nebze yapmıştım şimdi ağırşık çalışmaları kardiyo gibi sporlarla tüm tuşlara basacam kalan altı kilo korksun benden En Büyük KK:KK53:
Wu huuuuuuu :KK73: :KK73: :KK73: :KK73:

Vucut ölçülerini de al cok guzrl oluyor aylik ölçü karsilastirmak

Canım öyle düşünme. Takımda olman daha iyi. Motivasyonunu düşürme böyle düşünüp. Sen elinden geleni yapiyorsun, illaki gidecek kilolar üzülme lütfen. 🌹

Sagolasin canım insan üzülüyor sende geçen hafta ciddi emek verdin artı çıkınca üzüldüm. Yazmaya bile utandım sana :olamaz:

İyi akşamlar kızlar 67.15 dim bugün yazamadım resmen kilo aldım çok moralim bozuk regl nedeniyle toparlayamadım bir türlü inşallah düzelticem

LenaG LenaG

Cumartesi 66.60
Salı 67.15

Fark +0.55

Sagolasin canım insan üzülüyor sende geçen hafta ciddi emek verdin artı çıkınca üzüldüm. Yazmaya bile utandım sana :olamaz:
Kıyamam 🤗
Evet üzüldüm ben de ama herşey bizim elimizde. Aslında ben içten içe kendime çok kızıyorum. Bu yola çıkarken 50 hayaldi ve ah bı 50 olsam başka ne isterim felan derdim. Ne zamanki 55 lere indim resmen aç gözlülük yapıp daha da fazla vermeyi hedef koydum önüme. Halbuki 50 de kalıp normal beslenip kaçamak yapmadan spor yapsam hem sikilasacak hem de incelebilcem. Zulüm geliyor spor yapmak, ac gezmek daha kolayima geliyor :KK43:
Şeytanın bacağını kırmak zorundayım biyerde baslicam illaki de o gün ne zaman onu bilmiyorum:KK43:

Kıyamam 🤗
Evet üzüldüm ben de ama herşey bizim elimizde. Aslında ben içten içe kendime çok kızıyorum. Bu yola çıkarken 50 hayaldi ve ah bı 50 olsam başka ne isterim felan derdim. Ne zamanki 55 lere indim resmen aç gözlülük yapıp daha da fazla vermeyi hedef koydum önüme. Halbuki 50 de kalıp normal beslenip kaçamak yapmadan spor yapsam hem sikilasacak hem de incelebilcem. Zulüm geliyor spor yapmak, ac gezmek daha kolayima geliyor :KK43:
Şeytanın bacağını kırmak zorundayım biyerde baslicam illaki de o gün ne zaman onu bilmiyorum:KK43:
Yaparsın inşallah canım biraz küçük kolay sporlarla başla yavaş yavaş artır insan alışınca canı istiyo😍

İyi akşamlar kızlar 67.15 dim bugün yazamadım resmen kilo aldım çok moralim bozuk regl nedeniyle toparlayamadım bir türlü inşallah düzelticem

LenaG LenaG

Cumartesi 66.60
Salı 67.15

Fark +0.55
Giz günün en çok artı çıkanı açık ara ben oldum. Nirelere gidem oyyy. Regle extra ödem de eklenince maalesef artı olarak rakam daha da büyük çıkıyor. Neyse ki kontrol bizde verecez öyle ya da böyle gidecek bu şişlikler yağlar odemler hajahjaja

Kaptanım canım bitanem yaklaşık 4-5 saattir cebelleşiyorum ama olmuyor yok resmen ağzımın suyu akıyor pavlovun köpüşü gibiyim
Bu saat de oldu ama yiyecem galiba
Ceza da versen kızsan da razıyım
Çikolata yemeye gidiyom🥺

LenaG LenaG

1000171917.jpg
akşam yemeğim Kaptanım Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Jou Jou Mthn83 Mthn83 Sitare55 Sitare55 💕💕💕

🫡🫡 saygı duruşunda durayım şurada 🤌🤌🤎
Sizin bu paylaşımlarınız benim için çok önemli ♥️
Bu hafta bende gelmeye çalışıyorum inşallah
🌸💕💕 inşallah cnm
oohhhh miissss gibi bende açken kahve ve 1litre su ictim
Afiyet bal olsun çiçeğim 💕
Bil bakalım nerden yazıyorum yürüyüs bandından :KK76::KK53:

Oh afiyet olsun yine acıktım tabağı görünce 😋
🤭🤭 teşekkür ederim cnm bnm

Kıyamam 🤗
Ufaktan basla. Lesli 15 dk , haftanin 3 gunu veya gunde 30 dk yuruyus ile. Uzmanlar zaten gunde yarim saat yürüyüş diyorlar. Saglik acisindan 30 ile 45 dk arasında cok fark yok ama hic yurumeyen ile gunde 30 dk yuruyen arasinda ucurum var. Kafana koy yapiyorum de ve basla 🤗
Kilon iyi zaten saglik icin yürümek lazim walk walk walk🏃

X