Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ah canım kolay gelsin ya cocukla zor bu işler okula falan gitmiyordu değil mi ?
Takım için kusura bakılacak bir durum yok niyet ettik ama olmadı sen de bilmiyordun tarihi sonuçta
ummhnisa canım sana zahmet nikiyi çıkartalım menüden

moralim bozuk kaptanım ya ben de biliyorum o yüzden bırakamam devam ama bugün böyle dokunsan ağlayacak durumdayım ve herhangi bir sebebim yok kilomun sabit olması üstüne tuz biber oldu yani genel bir sıkkınlığım var

25 Haziran - 2 temmuz Cuma Hedef Listesi

CUMA HEDEFLERİMİZ

Elimizde kaldı son 3 günnnnnn kızlar

Verimli şekilde haftayı geçirmeli elimizden geleni yapıp cuma günü iç huzurla mutlulukla kilo bildirimi yapmalıyız

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
55.35​
54.95​
53.6​
53,4​
81,6​
80​
67,05​
66,5​
57,1​
56,5​
69,4​
??​
79,9​
79,6​
runib
72,1​
71,5​
73.65​
73​
54,8​
53.5​
64,45​
63,5​
73,7​
??​
55,05​
??​

Son düzenleme:
Siz tatile ne zaman çıkacaktınız karasuya ?

Siz tatile ne zaman çıkacaktınız karasuya ?
Pazartesi gideceğim kaptanım ama kurban için geri döneceğim sonra 26 Temmuzda asıl tatile çıkacağız 26 sına kadar devam etmeye çalışacağım
hedefi düşürebilme imkanımız var mı kaptanım mümkün değil tutmaz cuma kilomu bile göremeyeceğim

Olsun o da bir mekan değişikliği olur iyi gelir belki 26 sında nereye

100 Gr arttırdım ancak o kadar kurtarıyor

Selam kızlaaar ben evime döndüm ışık hızıyla da işime Bugün itibariyle 3 gün boyunca sadece sıvı içeceklerden oluşan detoks programıma başladım. An itibariyle zorlamaya başladı bike acaba 2 gün nasıl dayanacağım hiç bilmiyorum. İçecekler çok sağlıklı ve gayet lezzetli ancak insan katı bir şey de yemek istiyor haliyle. Neyse bakalım umarım lezzetli diye hem bunları içip hem de dışardan kendime yemek söyleyip üzerine bir de onlara yemem. Amin.

Rejim duası yükleniyoooor.

Eklentiler

• 529DBD61-3D1F-4A9D-A39D-2943A31179FF.jpeg
    527,5 KB · Görüntüleme: 23
Olsun o da bir mekan değişikliği olur iyi gelir belki 26 sında nereye

100 Gr arttırdım ancak o kadar kurtarıyor
Neyse belki cuma gününe biraz veririm umudumu yitirmeyeyim

Çeşme ve bodruma gideceğiz kaptanım iple çekiyorum gitmeden alışveriş yapacağım çünkü geçen sene içine sığamadığım 46 beden kıyafetlerim şimdi çuval gibi oluyor çünkü

Ayyy kim gelmiş hoşgeldinnn canım

Tatil pahalıya mâl oldu desene neyse işler güçler birikmiştir yemek yiyecek vakit bile yoktur içmek iyidir hoştur pratiktir

Bu cuma sürprizli bir cuma olacak bize hadi bakalım

Rejim duasına aminnnn

Ayy verirsin tabi veremzsende dünyanın sonu değil 2 gün sonra bakarsın 4 günlük birden gideer sıkmaaa canınıııı her şey takvim hesabı değil yaa

Ooo tatilin hası o zamnmış alışverişte ne zevkli olur şimdiiiii ama zayıflamada devam ediyor çok alma onlarda bol gelir sonra

Hoşbuldum kaptankuşum Aslında çok da bir şey almamışım o kadar yemeye ancak yine de sağlıksız beslendim. İlk defa full sıvılardan oluşan detoks yapıyorum şimdiden pişman oldum gibi ama başa gelen çekilir diyerekten aç kalmaya devam edeceğiz, maksat takım zarar görmesin

(içimdeki tilki; yawww he he, o kadar para verdim programa uymak zorundayım demiyor da salaaah)

Ortim dur daha ya dun 80.3 dun. Hemen neyin degismesini bekliyorsun. Biseyleri yanlis yapmadıysan fazladan biseyler kacirmadiysan rahat ol illaki degisecek. Iki gun ayni rakami gormek seni dusurmesin. Bu ne biliyormusun herkesin hepimizin yasadigi bir durum. Rakam gecisleri olunca bi seviniyoruz bende 6 lari gorunce bi sukur 6 lari gorduk dedim ama haftalrca hatta 2 ay boyunca her cuma tartisindan sonra azicik bisey yesem hop 7 lere gidiyordu. 7 leri gormek sinirimi yipratmisti resmen. Simdi 67 leri gordum bu sefer direk 69 larda geziyorum 66 olsam 68 lerde gezecegim anladim artik. Bu rakam gecisleri cok sinir bozucu herkes bu 59 69 79 buralarda bi isyan ediyor. Psikolojik olarak kendimizj kitliyoruz. Biraz disini sık 2 kilo daha verince daha rahat bir doneme gireceksin. Dun sporu gec yaptin butun gun cam sildim dedin belki 200 gr daha eksik cikacaktin spor odemi oldu. Cuma tartisina kadar pes etme ayni sekilde devam et. Eminim yine eksileri goreceksin. Ben her hafta ayni psikolojiyle bogusuyorum. Ama hic pes etmedim. Bi sekilde eksileri gordum. Haftaya regl var bu hafta cok şiş ve istahim cok acik oluyor o yuzden iste bu kahvalti olayina sarip yediklerimi daralttim. Sisligin varsa odem aticilara devam. Aksam yatmadan once biberli ayran ic odeme iyi geliyormus. Bide bugun tarcinli limonlu su gordum oda odeme iyi geliyormus. 1 tk tarcin 1 limon suyu 1 bardak su ya sabah yada yatarken ben yatarken içeceğim. Bu haftayi beraber gzel kapatacagiz inaniyorum ben bize

Canım ben aralıklı oruç denesem daha istikrarlı olurum gibi geliyor. Liste olayı pek benlik değilmiş
Bende liste olayina giremiyorum bu kisa sureli oldugu icin yaparim. Tabi kendine surdurulebilir bir yol bulman daha dogru olur. Kisa surede adapte oluyorsun ife bi kac gun pes etmeden devam edersen sonrasi kolay gelir.

Bak ne guzel iste işin ucunda tatil var iyice sevke gelecegine moral bozuyorsun. Cok iyi gidiyorsun hic dusurme kendini sen supersin sen harikasin. Bu kadar kilo vermissin burada mi takilacaksin ayipsin uzme bizi vallaha uzuntuden diyetim bozulacak simdi gunahima girersin

Canım bak yarın hilal abla da yapacak tekrardan ben de 2 gün o detoksu yapacağım birbirimize destek olup takıkı kilolardan kurtulacağızbu zeynep ne yapsın ne yediğimi anlamadan artılar hıp geliverdi bana
İyiym elhamdülillah kaptanım hazırlanıyorum gezmeye gidicez inşaAllah cumartesi evime dönüyorm inşaAllah gitmeden gezeyim
Sen nasılsın kaptanım
Oooo lolcum hoş geldin canım benim iyi gezmeler sana biz burdayız her zaman bekleriz bizden kopmasın dimi kaptanım E Emnis

Canım bak yarın hilal abla da yapacak tekrardan ben de 2 gün o detoksu yapacağım birbirimize destek olup takıkı kilolardan kurtulacağızbu zeynep ne yapsın ne yediğimi anlamadan artılar hıp geliverdi bana
Valla yaaa zavallım hahaahaj bak 2 sn isyan ettin kendine geldin :)) hemen fabrika ayarına dönmek ne güzel

Takvim hesabı yapmaya bayılıyorum ama her zaman uymuyor
Çok almam zaten bu yazı geçirebileceğim kadar kıyafet alsam yeter ama kendimi nasıl tutarım bilmiyorum
Ortim çok haklısın biliyorum ama cuma günü 7yi görünce çok mutlu olmuştum sonra hemen tekrar 8leri görmek çok moralimi bozdu 10 sene olmuştu 7 rakamını görmeyeli sizlerde burada yaşadınız bu durumu biliyorum ama işte insanın elinde olmuyor bazen daha önce tam burada pes etmiştim bu sefer bırakmayacağım ama isyan ediyorum işte tarçınlı limonlu suyu yapayım yatmadan hemen önce mi yoksa birkaç saat önce mi içiyoruz
Ya ben diyete başladıktan 3 ay sonra cıvıtmaya başlıyorum modum düşüyor ben de kendi kendime gaz veriyorum hadi dayan 4 kilo daha ver toplamda 40 vermiş olacaksın diye kendi kendime konuşuyorum iyice delirdim yok yok bozma diyetini şimdi gidiyorum dukan biramı içmeye ara öğün niyetine
Tamam yarın kahvaltı detoksuna kesin başlıyorum canım bugün de hafif besleneceğim zaten evet kuzum sen de ne zamandır uğraşıyorsun benim modum hemen pes etmeye hazır ama direneceğim

Valla yaaa zavallım hahaahaj bak 2 sn isyan ettin kendine geldin :)) hemen fabrika ayarına dönmek ne güzel
Oo kaptanım benim en büyük hatalarımdır zaten dikkat ediyorum olmuyor diyip yemeye dalmakmesela şimdi kalkıp ip atlayacağım hemi dr en az 1000 tane tabi bu sıcakta düşüp kalmazsam daha fazlasını atlayabilitim

Ne güzel sen diyete başlayıp 3 ay sonra cıvıtuyorsun ben listete girmeden önce 3 gün sonra cıvıtıyordumaynen öyke ven de gayret ediyorum istiyorum zayıflamak çok istiyorum ama işte vücudum benimle eğleniiyiiirrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…