Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben de ip atlamak istiyorum ama bir yerde kilolu kişiler yaptığı zaman vücudu genişler gibi bir şey duymuştum acaba doğru mu
Ben 3 ay sonra cıvıtıp direk bırakıyorum bir daha 3 sene sonra zayıflamaya karar veriyorum sen pes etmiyorsun çok güzel canım bu azmine direnemeyecek kilolar

Ya bence kiloluları genişletir diye bir şey yok aksine inceltir olduğu kiloyu göstermezler ama bilmiyorum yani

Şimdi şu 2 günde güzel eksiler göreceğiz bence ya sana da dayanmayacak kilolar

Ya bence kiloluları genişletir diye bir şey yok aksine inceltir olduğu kiloyu göstermezler ama bilmiyorum yani

Şimdi şu 2 günde güzel eksiler göreceğiz bence ya sana da dayanmayacak kilolar
İnşallah canım ya cumadan sonra ip atlamaya çalışacağım bakalım birkaç hafta deneyeyim etkisi ne olacak

İnşallah canım ya cumadan sonra ip atlamaya çalışacağım bakalım birkaç hafta deneyeyim etkisi ne olacak
Hadi bakalım al ipini atla çok işe yarayacağından eminim ben de ilk drfa bu kadar düzenli atlamaya başladım bugün başka spor yapamadım sabah geç kalktım sıcaktı işlerim vardı yemek yiyip yürüyüşe çıkarım belki

Ben de bugün moralim bozuktu pek bir şey yapamadım akşam Leslie yaparım artık

Ben de bugün moralim bozuktu pek bir şey yapamadım akşam Leslie yaparım artık
Yap yap dışarı çıkma durumun olursa öyle dr yapabilirsinben de yemeğimi uedim şarjım dolsun saat 7de çıkacağım bu sefer evden uzaklaşacağım biraz yokuş inmeli çıkmalı yürüyüş olacak

Ben yarim saat once icerim. Sende oyle yap

Herseyi iyi hos demissinde abla demeyeydin iyiydi. Bi an anlamadim hilal ablanin kim oldugunu ikinci okuyusta jeton dustu

Herseyi iyi hos demissinde abla demeyeydin iyiydi. Bi an anlamadim hilal ablanin kim oldugunu ikinci okuyusta jeton dustu
Ay o an nasıl hitap edeceğimi şaşırdım öyle çıkıvermiş parmaklarımın arasından
Canim cok pilav yemek istiyor. En son gecensene karnim dolusu pilav yedigim hafta +3 artmistim. Ve ne zor gitmisti. Korkuyorum pilav yemeye bile korkuyorum. Pilavi bile özlüyorum.
İnanır mısın az çnce benim de canım pirinç pilavının üzerine taze fasülye koyup yemek istedi

İnşallah cumaya 7leri görürsün canım. Olmazsa da pes etmezsin sen. 35 kilo vermiş kadınsın, 3-5 kilo mu veremeyceksin

hzlsel ipin genişletmesi bisikletin kalça yapması tamamen onu yapamayanların uydurduğu bir şey ben burda bile pek çok örnek gördüm
Atlıyanları düşündüm mesela eski üyelerimizden
Dennisgo vardı günde 4000 atladığı bile oluyordu müthiş bir incelme yakalamıştı ama baya bağımlıydı eşi ipi saklıyordu artık 80 i aşkın kilodan 60 da mezun oldu
Kardelelen vardı o da 90 ı geçiyordu galiba geldiğinde o da zıplıyordu çok iyi kilo verdi bu dönemde senin artık zıplanmayacak bir kilon yok korkma az az başla çok iyi gelecek eminim

Canim cok pilav yemek istiyor. En son gecensene karnim dolusu pilav yedigim hafta +3 artmistim. Ve ne zor gitmisti. Korkuyorum pilav yemeye bile korkuyorum. Pilavi bile özlüyorum.
Ay ben şimdi siyez bulgurundan yedim pek hoşuma gitti ya ama sen beyaz pilavı özledin galiba basmati al diyeceğim onuda ben sevemedim

Sukur bir eksi geldi. Ama baya bi eksi ne yaptin 3 gunde helal olsun
Tşkler kuzum ayran detoksu ve dukan birası iyi geldi bana
Oooo tüm takımın eksisi sendeymiş maşallah canım cumaya 7ler geliyor gibi harika

Ohh ohh haftaya sabit başlamakta süper

Kız ben meraktan günde kaç sefer tartılıyorum. Sen niye tartılmadın
Tşkler canım.. İnşallah bakalım
Tşkler canım evet detoksla dukan birası mucizesi İnş başla kuzu sende
Tşkler kaptanım inşallah

Moral bozuklugu falan anlamam ben 1 bucuk saat spor yaptim bi de yuruyuse cikacam bi 10 binde adim yapayim
Ben de birazdan 1 saat Leslie yapıp üstüne 30 dk bölgesel yapacağım yani boşlamıyorum ortim
2-3 kaşık yesen belki o kadar artı yapmaz canım ama özlüyor insan ben de kaç aydır yemiyorum
İnşallah cumaya 7leri görürsün canım. Olmazsa da pes etmezsin sen. 35 kilo vermiş kadınsın, 3-5 kilo mu veremeyceksin
sağ olasın canım inşallah bakalım kahvaltı detoksu yapacağım iki gün işe yarar diye umuyorum
hadi ya o zaman mutlaka başlayayım cuma günü kaptanım yavaş yavaş arttırırım sayısını birden 1000 yapmam mümkün değil tek problem dünyanın en büyük göğüslerine sahip olmam ona bir çözüm bulmam lazım

Cok iyi ortim menude spor da sahane sen hic canini sikmadan boyle devam et

Cok iyi ortim menude spor da sahane sen hic canini sikmadan boyle devam et
Sağ ol ortim ya sebze yiyince pek doymuyorum bu akşam büyük açlık beni bekliyor ama et türü yemek istemedim biraz hafif beslenmem lazım
Şu sporların güzelliğine bak ya vücudun sımsıkıdır hiç sarkma olmamıştır menü zaten çok iyi iki gün ben de böyle besleneceğim dayanabilirsem tabi

Sarkmam olmadi. Ama bacaklarim civik civik ic camasiri falan kesiyor hemen etimi belli oluyor bisey giyince sort giysem oda dizimden belli oluyor. Surekli uzun giymek zorunda kaliyorum. Bu kadar spora erimiyorlar bari sıkı olsalar diyorum oda yok malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…