Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hallettim kaptanım

68. 9 olsun hedef kaptanım

Ayy keşke kaptanım ben çok uzun yıllar hep 69 da korumada gibiydim 2 eksi 2 artı hep bu şekildeydim. Ondan mı bu kadar inat etti gitmiyor diye düşünüyorum
AA evet bunla ilgisi var diyorlar çok durakladığınız kilolar geçmişte çok sabit kaldığınız kilolardır diyorlar ama o da elbet gidecek artık yeteri kadar hasret giderdi 🤣🤣🤣

Ay kaptanım nasıl güzel sade güzel bir menü olmuş afiyet olsun😍sporun da çok güzel maşallah💃
:KK60:ay canım sağol aslında evimde olsam daha güzel menüler çıkar ama anne evinde ne pişerse o yeniyor 😅

Menü yazmaya başlayalı
Ekmeği azalttım, porsiyonlara dikkat ediyorum ve dondurma akşamları yiyordum arada şimdi onlarıda bıraktım cumadan cumaya yerim belki faydası çok oldu 🤗 teşekkür ederiö yorumlarn için ♥️♥️♥️

Teşekkür ederiz canım 🤗

furusan furusan menüler neden yok canım bilerek yazmamazlık etmiyoruz ama 🙈 kaçamak olsa bile mutlaka yaz bundan sonra görmemiz kızmamız lazım ki bir daha yapma 🤣
Aslında sabah yazdm dünü kaptanım. Harika bir gündü ve cuma hedefime yalnızca 300 Gr kaldı. Dün gece uyuyakalmısım ondan sabaha kaldı

He menü listesinden sonra yazmışsın şimdi gördüm ✌️
Tmmdır canım harika cok sevdim cumaya kadar bozma olur mu 😍
63ü gördüm ya nasıl gaza geldim bırakmam 😂 diyetisyenimle görüşeceğim bugün, aralıklı oruca geçmek istiyorum liste çok yediriyor bana .👼

Sabah
Yulaflı omlet

Ara
Sütlü menengiç kahvesi

Akşam
3 küçücük köfte
3yk fırında patates
Semizotu salatası

Su:2.5 lt
1lt ye yakın detoks suyu

E Emnis G gibivegibi
Menün cok harika ortağım
G gibivegibi ortim 3 kere kontrol ettim ama menünü göremedim. Herşey yolunda değil mi
Tesekkur ederim ortim. Menümü yazmadim dun arkadaslarla disari çıkmıştık alkol aldim diye yazmadım 🙈🙈 cok da yorgundum uyuyakaldim sonra. Cok şişirdi iki gunde hızlıca ödem atmam lazim
Günaydın günaydın bu sabaha mezuniyet törenimin olacağı haberiyle uyandım yataktan fırladım resmen💃💃
Ay hayırlı olsun kuzu🧚‍♀️👏👏👏🥳🥳

X