Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hallettim kaptanım

68. 9 olsun hedef kaptanım

Ayy keşke kaptanım ben çok uzun yıllar hep 69 da korumada gibiydim 2 eksi 2 artı hep bu şekildeydim. Ondan mı bu kadar inat etti gitmiyor diye düşünüyorum
AA evet bunla ilgisi var diyorlar çok durakladığınız kilolar geçmişte çok sabit kaldığınız kilolardır diyorlar ama o da elbet gidecek artık yeteri kadar hasret giderdi

Ay kaptanım nasıl güzel sade güzel bir menü olmuş afiyet olsunsporun da çok güzel maşallah
ay canım sağol aslında evimde olsam daha güzel menüler çıkar ama anne evinde ne pişerse o yeniyor

Menü yazmaya başlayalı
Ekmeği azalttım, porsiyonlara dikkat ediyorum ve dondurma akşamları yiyordum arada şimdi onlarıda bıraktım cumadan cumaya yerim belki faydası çok oldu teşekkür ederiö yorumlarn için

Teşekkür ederiz canım

furusan menüler neden yok canım bilerek yazmamazlık etmiyoruz ama kaçamak olsa bile mutlaka yaz bundan sonra görmemiz kızmamız lazım ki bir daha yapma
Aslında sabah yazdm dünü kaptanım. Harika bir gündü ve cuma hedefime yalnızca 300 Gr kaldı. Dün gece uyuyakalmısım ondan sabaha kaldı

He menü listesinden sonra yazmışsın şimdi gördüm
Tmmdır canım harika cok sevdim cumaya kadar bozma olur mu
63ü gördüm ya nasıl gaza geldim bırakmam diyetisyenimle görüşeceğim bugün, aralıklı oruca geçmek istiyorum liste çok yediriyor bana .

Sabah
Yulaflı omlet

Ara
Sütlü menengiç kahvesi

Akşam
3 küçücük köfte
3yk fırında patates
Semizotu salatası

Su:2.5 lt
1lt ye yakın detoks suyu

E Emnis G gibivegibi
Menün cok harika ortağım
G gibivegibi ortim 3 kere kontrol ettim ama menünü göremedim. Herşey yolunda değil mi
Tesekkur ederim ortim. Menümü yazmadim dun arkadaslarla disari çıkmıştık alkol aldim diye yazmadım cok da yorgundum uyuyakaldim sonra. Cok şişirdi iki gunde hızlıca ödem atmam lazim
Günaydın günaydın bu sabaha mezuniyet törenimin olacağı haberiyle uyandım yataktan fırladım resmen
Ay hayırlı olsun kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…