Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Oo kaptanım benim en büyük hatalarımdır zaten dikkat ediyorum olmuyor diyip yemeye dalmak🤣🤣mesela şimdi kalkıp ip atlayacağım hemi dr en az 1000 tane tabi bu sıcakta düşüp kalmazsam daha fazlasını atlayabilitim🤣🤣
Ben de ip atlamak istiyorum ama bir yerde kilolu kişiler yaptığı zaman vücudu genişler gibi bir şey duymuştum acaba doğru mu
Ne güzel sen diyete başlayıp 3 ay sonra cıvıtuyorsun ben listete girmeden önce 3 gün sonra cıvıtıyordum🤣🤣aynen öyke ven de gayret ediyorum istiyorum zayıflamak çok istiyorum ama işte vücudum benimle eğleniiyiiirrrr🤣🤣
Ben 3 ay sonra cıvıtıp direk bırakıyorum bir daha 3 sene sonra zayıflamaya karar veriyorum🤣🤣🤣 sen pes etmiyorsun çok güzel canım bu azmine direnemeyecek kilolar💓💓💓

Ben de ip atlamak istiyorum ama bir yerde kilolu kişiler yaptığı zaman vücudu genişler gibi bir şey duymuştum acaba doğru mu

Ben 3 ay sonra cıvıtıp direk bırakıyorum bir daha 3 sene sonra zayıflamaya karar veriyorum🤣🤣🤣 sen pes etmiyorsun çok güzel canım bu azmine direnemeyecek kilolar💓💓💓
Ya bence kiloluları genişletir diye bir şey yok aksine inceltir olduğu kiloyu göstermezler ama bilmiyorum yani🧐

Şimdi şu 2 günde güzel eksiler göreceğiz bence ya sana da dayanmayacak kilolar😘💃

Ya bence kiloluları genişletir diye bir şey yok aksine inceltir olduğu kiloyu göstermezler ama bilmiyorum yani🧐

Şimdi şu 2 günde güzel eksiler göreceğiz bence ya sana da dayanmayacak kilolar😘💃
İnşallah canım ya cumadan sonra ip atlamaya çalışacağım bakalım birkaç hafta deneyeyim etkisi ne olacak🥰

İnşallah canım ya cumadan sonra ip atlamaya çalışacağım bakalım birkaç hafta deneyeyim etkisi ne olacak🥰
Hadi bakalım al ipini atla çok işe yarayacağından eminim😍 ben de ilk drfa bu kadar düzenli atlamaya başladım bugün başka spor yapamadım sabah geç kalktım sıcaktı işlerim vardı yemek yiyip yürüyüşe çıkarım belki😍😍

Hadi bakalım al ipini atla çok işe yarayacağından eminim😍 ben de ilk drfa bu kadar düzenli atlamaya başladım bugün başka spor yapamadım sabah geç kalktım sıcaktı işlerim vardı yemek yiyip yürüyüşe çıkarım belki😍😍
Ben de bugün moralim bozuktu pek bir şey yapamadım akşam Leslie yaparım artık🥰

Ben de bugün moralim bozuktu pek bir şey yapamadım akşam Leslie yaparım artık🥰
Yap yap dışarı çıkma durumun olursa öyle dr yapabilirsin😊ben de yemeğimi uedim şarjım dolsun saat 7de çıkacağım bu sefer evden uzaklaşacağım biraz yokuş inmeli çıkmalı yürüyüş olacak🤣🤣

Takvim hesabı yapmaya bayılıyorum🤣🤣 ama her zaman uymuyor🤭
Çok almam zaten bu yazı geçirebileceğim kadar kıyafet alsam yeter ama kendimi nasıl tutarım bilmiyorum🤣🤣

Ortim çok haklısın biliyorum ama cuma günü 7yi görünce çok mutlu olmuştum sonra hemen tekrar 8leri görmek çok moralimi bozdu 10 sene olmuştu 7 rakamını görmeyeli sizlerde burada yaşadınız bu durumu biliyorum ama işte insanın elinde olmuyor bazen daha önce tam burada pes etmiştim bu sefer bırakmayacağım ama isyan ediyorum işte🙈 tarçınlı limonlu suyu yapayım yatmadan hemen önce mi yoksa birkaç saat önce mi içiyoruz

Ya ben diyete başladıktan 3 ay sonra cıvıtmaya başlıyorum modum düşüyor🤣 ben de kendi kendime gaz veriyorum hadi dayan 4 kilo daha ver toplamda 40 vermiş olacaksın diye kendi kendime konuşuyorum iyice delirdim🤣🤣🤣 yok yok bozma diyetini şimdi gidiyorum dukan biramı içmeye ara öğün niyetine🤭🤭

Tamam yarın kahvaltı detoksuna kesin başlıyorum canım bugün de hafif besleneceğim zaten evet kuzum sen de ne zamandır uğraşıyorsun benim modum hemen pes etmeye hazır ama direneceğim🤣🤣
Ben yarim saat once icerim. Sende oyle yap 👍👍

Canım bak yarın hilal abla da yapacak tekrardan ben de 2 gün o detoksu yapacağım birbirimize destek olup takıkı kilolardan kurtulacağız😊bu zeynep ne yapsın ne yediğimi anlamadan artılar hıp geliverdi bana🤣🤣

Oooo lolcum hoş geldin canım benim iyi gezmeler sana biz burdayız her zaman bekleriz 😍bizden kopmasın dimi kaptanım E Emnis 😂😂
Herseyi iyi hos demissinde abla demeyeydin iyiydi. Bi an anlamadim hilal ablanin kim oldugunu ikinci okuyusta jeton dustu 🤣🤣🤣🤣

Herseyi iyi hos demissinde abla demeyeydin iyiydi. Bi an anlamadim hilal ablanin kim oldugunu ikinci okuyusta jeton dustu 🤣🤣🤣🤣
Ay o an nasıl hitap edeceğimi şaşırdım öyle çıkıvermiş parmaklarımın arasından🤣
Canim cok pilav yemek istiyor. En son gecensene karnim dolusu pilav yedigim hafta +3 artmistim. Ve ne zor gitmisti. Korkuyorum pilav yemeye bile korkuyorum. Pilavi bile özlüyorum. 🙈🙈
İnanır mısın az çnce benim de canım pirinç pilavının üzerine taze fasülye koyup yemek istedi😆😆

Benim regl sonrası şişlik olabilir diye düşünüyorum ama moralim bozuluyor yine de hemen psikolojim etkileniyor zaten çok sağlam değil ruh halim kesin cuma günü de bu rakamı görürsem ağlamaya başlarım🤣🤣 cuma gününe kadar bekleyeceğim eğer aynıysa bir değişiklik arayışına gireceğim🥺

beni zorlayan akşam 8den sonra bir şey yememek olmuştu çünkü gece yaşayan ve gece yiyen bir insanım🤣 öğlen kahvaltı etmek iyi oluyor ama sen yine de çok ziyafet verme🤣🤣🤣

İnşallah cumaya 7leri görürsün canım. Olmazsa da pes etmezsin sen. 35 kilo vermiş kadınsın, 3-5 kilo mu veremeyceksin 😁

hzlsel hzlsel ipin genişletmesi bisikletin kalça yapması tamamen onu yapamayanların uydurduğu bir şey 🤣🤭 ben burda bile pek çok örnek gördüm
Atlıyanları düşündüm mesela eski üyelerimizden
Dennisgo vardı günde 4000 atladığı bile oluyordu müthiş bir incelme yakalamıştı ama baya bağımlıydı eşi ipi saklıyordu artık 🤣🤣 80 i aşkın kilodan 60 da mezun oldu
Kardelelen vardı o da 90 ı geçiyordu galiba geldiğinde o da zıplıyordu çok iyi kilo verdi bu dönemde senin artık zıplanmayacak bir kilon yok korkma az az başla çok iyi gelecek eminim 😍

Canim cok pilav yemek istiyor. En son gecensene karnim dolusu pilav yedigim hafta +3 artmistim. Ve ne zor gitmisti. Korkuyorum pilav yemeye bile korkuyorum. Pilavi bile özlüyorum. 🙈🙈
Ay ben şimdi siyez bulgurundan yedim pek hoşuma gitti ya ama sen beyaz pilavı özledin galiba 🤭 basmati al diyeceğim onuda ben sevemedim

Sukur bir eksi geldi. Ama baya bi eksi ne yaptin 3 gunde helal olsun 🌷🌷😍😍
Tşkler kuzum ayran detoksu ve dukan birası iyi geldi bana😉
Oooo tüm takımın eksisi sendeymiş maşallah canım cumaya 7ler geliyor gibi harika

Ohh ohh haftaya sabit başlamakta süper

Kız ben meraktan günde kaç sefer tartılıyorum. Sen niye tartılmadın 😊😊
Tşkler canım.. İnşallah bakalım 😘
Verirsin canım şimdi birkaç gün dikkat edince gider zaten😘

izine ayrılıyorsun demek dikkat et ama Afyonda canım fazla yememeye ve kilo almamaya çalış anne evinde ne kadar mümkün tabi muamma🤭🤭 ev işini ne yaptınız bulabildiniz mi bir şey canım

Çok iyi canım cuma günü 7ler garanti detoks işe yaramış ben yine yapamadım ya haftaya inşallah🤣

Alemsin ortim🤣 ama ne yersen ye eminim diyete uygun yemiş olacaksın ben de senin gibi düşünüyorum çarşamba kilom hala gitmemişse detoks yapacağım🤣🤣

Sabit olmak iyidir canım cuma günü eksi görürsün rahat rahat😘

Hedefi de geçeceksin canım çok iyi daha cumaya kaç gün var güzel bir rakam göreceksin cuma günü🥰
Tşkler canım evet detoksla dukan birası mucizesi İnş başla kuzu sende 😘😘
Önemli bir artı gelmemiş canım bu hafta iyi olcak inşallah hadisi bakalım

Evet birazcıkk kaçtı canım tartıda sağolsun hiç elini esirgememiş 🙈🤭 ama halledersin sıkı tutarsan hızlıca gidecek 💕

Oo artılar gitmeye başlamış bile çok iyi olacak olacakkkk 🤩🤩

Hu huuuuuuu süpersiinnnnn bu hafta kişi takım bireysel derecemiz senden gelecekk inşallah 🤗♥️

Hahaha ayran detoksu yapıyor 🤩🤩

Şimdiden -500 harika canımm ama rehavet olmasın amacımız cumaya kadar üstüne katabildiğin kadar katmak olsun 😍

Canım kolay gelsin inşallah gönlünüze göre bir ev olur :KK43:
Tşkler kaptanım inşallah 😘 😘

Moral bozuklugu falan anlamam ben 1 bucuk saat spor yaptim bi de yuruyuse cikacam bi 10 binde adim yapayim
Ben de birazdan 1 saat Leslie yapıp üstüne 30 dk bölgesel yapacağım yani boşlamıyorum ortim🤣🤣
2-3 kaşık yesen belki o kadar artı yapmaz canım ama özlüyor insan ben de kaç aydır yemiyorum🤣
İnşallah cumaya 7leri görürsün canım. Olmazsa da pes etmezsin sen. 35 kilo vermiş kadınsın, 3-5 kilo mu veremeyceksin 😁
sağ olasın canım inşallah bakalım kahvaltı detoksu yapacağım iki gün işe yarar diye umuyorum🤭🤭
hzlsel hzlsel ipin genişletmesi bisikletin kalça yapması tamamen onu yapamayanların uydurduğu bir şey 🤣🤭 ben burda bile pek çok örnek gördüm
Atlıyanları düşündüm mesela eski üyelerimizden
Dennisgo vardı günde 4000 atladığı bile oluyordu müthiş bir incelme yakalamıştı ama baya bağımlıydı eşi ipi saklıyordu artık 🤣🤣 80 i aşkın kilodan 60 da mezun oldu
Kardelelen vardı o da 90 ı geçiyordu galiba geldiğinde o da zıplıyordu çok iyi kilo verdi bu dönemde senin artık zıplanmayacak bir kilon yok korkma az az başla çok iyi gelecek eminim 😍
hadi ya o zaman mutlaka başlayayım cuma günü kaptanım yavaş yavaş arttırırım sayısını birden 1000 yapmam mümkün değil🤣🤣🤣 tek problem dünyanın en büyük göğüslerine sahip olmam ona bir çözüm bulmam lazım🤭🤭

Kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 hindi füme, 1 wasa, 3 zeytin, kiraz saplı çay

Ara
1 LT dukan birası

Akşam
Zeytinyağlı taze fasulye, salata, 2 yk yoğurt, 2 wasa

2 LT su, 4 mil Leslie - 30 dk bölgesel

E Emnis @ummhnisa C Cagrihilal1
Cok iyi ortim menude spor da sahane sen hic canini sikmadan boyle devam et 👍👍

Cok iyi ortim menude spor da sahane sen hic canini sikmadan boyle devam et 👍👍
Sağ ol ortim ya sebze yiyince pek doymuyorum bu akşam büyük açlık beni bekliyor🤣🤣 ama et türü yemek istemedim biraz hafif beslenmem lazım😅
Kahvalti
2 haslanmis yumurta
2 kk peynir
10 zeytin
salatalik
Domates
yesillik

ara
200 gr karpuz

aksam
3 haslanmis yumurta cok actim 3 tane yedim
domates
Salatalik
yesillik

3 lt su

spor
30 dk kardio
30 dk pilates
20 dk bolgesel
10 bin adim

E Emnis @ummhnisa hzlsel hzlsel
Şu sporların güzelliğine bak ya🤩🤩🤩 vücudun sımsıkıdır hiç sarkma olmamıştır😍 menü zaten çok iyi iki gün ben de böyle besleneceğim dayanabilirsem tabi🤣🤣

Sağ ol ortim ya sebze yiyince pek doymuyorum bu akşam büyük açlık beni bekliyor🤣🤣 ama et türü yemek istemedim biraz hafif beslenmem lazım😅

Şu sporların güzelliğine bak ya🤩🤩🤩 vücudun sımsıkıdır hiç sarkma olmamıştır😍 menü zaten çok iyi iki gün ben de böyle besleneceğim dayanabilirsem tabi🤣🤣
Sarkmam olmadi. Ama bacaklarim civik civik ic camasiri falan kesiyor hemen etimi belli oluyor bisey giyince sort giysem oda dizimden belli oluyor. Surekli uzun giymek zorunda kaliyorum. Bu kadar spora erimiyorlar bari sıkı olsalar diyorum oda yok malesef 🙈🙈

X