5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yumurta dokunuyor bana mecbur yoğurt yicem ama baktım beyaz kısmının yağ oranı sıfır yani süper:)

myve =adet = kalori
kayısı 1 adet 8
muz 1 adet 100
kiraz 100 gr 40
hurma 1 adet 15
incir 100 gr 41
incir (kuru) 100 gr 59
greyfurt 1 adet 60
portakal 1 adet 50
kivi 1 adet 34
mandalina 1 adet 50
karpuz 100 gr 19
kavun 100 gr 18
şeftali 1 adet 60
armut 1 adet 70
erik 1 adet 8
üzüm 100 gr 57
çilek 100 gr 26

bu meyve günü beni zorladı hakkat muz epeykaloriliymiş((((

slm kizlar benimde bugun et gunu yerine meyve yaptim yarin tavuk yapcam
bir dolu meyvem vardi hep dogradim iki cesit saklama kabina, okula goturdum, ha bire yedim sempatiksalakcinni
mesela ne yiyosam ertesi gunki yiyecegi canim cekiyo, suan canim acayip tavuk cekiyo, patateste, sebze cekti ,sebzeden biktim dedim meyve olsa ne guzel olur, bugun iyice biktim meyveden tavuk istiyorum ,heralde yarinda tavuktan bikarim :kaydirigubbakcemile3yumurta yogurt ister canim
yumurta gununde cilbir yapmayi dusunuyorum oh yogurtlu neyli guzel gider
yarin icinde firina verdim tavuklari

daha hic tartilmadim tartilmicamda bitene kadr
haftaya yine degisik menuyle ,yine yapicam guzel bi diyet bence, insan tam biseyden biktigi zaman diger gun degisik bi yiyecek oluyo, tam bana gore
tabi arada oluyo bazi bazi kacamaklarim:kedi:

vay gizlı diyet yapan bir varda haberımız yokguclubacismilee umarım istedıgın hedefe ulaşır ve pes etmesın edemesınlmaz:
yok jelibo gizli gizli değil sadece iş temposundan nete girecek zamanım olmuyo ben yalnız sabah ne yiyorsam modunda değilde maalesef ne bulursam yiyorum modunda yaptım et gününde haşlanmış tavuk yemiştim gınaa geldi hararete verdi meyve günü bugün 3 gündür meyveyi acaip özledim bugün iyi gecer sanırım

bende yumurta gününde çılbır yapmayı düşündüm ne zamandır yemiyıordum cnım istedi şimdi bakalım sabah 1 armut 1 portakal ve 1 muz yedim bi sürü de meyve getirdim bu gün
arkadaşlar gerçekten zorlanmıyosunuz fazla denemeye değer

kızlar ben takıma bildiri yapmak için tartıldım geçen hafta cuma 84,5dum pazartesi 84 düm şimdide 82,5 ama asıl yarın belli olucak şimdilik 1,5 kilo vermiş gözüküyorum cumdan buyana 2 kg bu bile bana yeter yarında kadar da bi 500 gr versem süper olur umarım haftaya tekrar başlayabilirim

günaydın bayanlar....
bugün son gün dünkü akşama yemeği dışında iyiydi ..
bugün yumurta yoğurt ve peynir yedim..
öğlen suya kırdığım yumurtamla çılbır yapcam üzerine biraz kırmızı biber...
tavsiye ederim...herkese hayırlı diyetlerguclubacismile

slm kızlar.ben diyetin ilk günündeyim. sabah bir patatesi zor yedim..psikolojik olarak sanırım kendimi açlığa hazırladım..normalde kahvaltı yapmayı çık severim ama bugün öyle bi istek olmadı. ben meyve ve sebze günlerinde biraz zorlanacağım sanırım...
şu bira mayası kürünü diyetin son günümü yapıyoruz

incimercan şu çılbır nasıl yapılıyor anlatırmısın ben haşlanmış yumurta yemeyi düşünmüyodum ama seninki güzel bişeye benziyor

sakın aç kalma.. bu diyet aç kalmak için değil.. tüm gün tek şey yiyeceksin ama acıktıkça yiyeceksin..

incimercan şu çılbır nasıl yapılıyor anlatırmısın ben haşlanmış yumurta yemeyi düşünmüyodum ama seninki güzel bişeye benziyor

canım inci yok sanırım ben soyliyeyim haşlanmış suyun içine yumurtayı kırıyosun o böyle top gibi piştikten sonra suyun yüzünde oluyo zaten tabağa alıp üstüne yoğurt döküyosun bide kırmızı pubiber güzel olur bu kadar

bu arada kilo bildirimi yapayım.. benim bugün son günüm belki haftasonu nete girmeye vakit olmaz bildiremem.. 64 ile bu haftaya başlamıştım. sabah wc den sonra tartıldım 61,8 im.kaydirigubbakcemile2..

ben diyeti bırakıyorum zaten boyum 1.72 bu kilo iyidir. hatta biraz dikkatel 59 a kadar inerim..

ama bu diyeti ömrüm boyu kullanırım gibi geliyo tartı ibresi yukarı doğru çıkmaya başladığı an hooop 5 gün diyeti yapıcam.. genel olarak rahat geçirdim zaten..

Darısı başınıza a.s.

gunaydın kızlar ben aranıza dun katıldım ya sımdık bugun arazıye gıdebılırım dedım gıdıcegım yer de bırazz köy gıbı hatta suan cıg tehlıkesı var dıye gondermedıler oyuzden bugun baslıyamadım ama bugun coookkk dıkkatlı yemek yıycem yarına hazırlık olur hem yarın kesınlıkle ve kesınlıkle patatesımle baslıyorumm:)

bıde ben bugun de tartılmadım yarın sabah kesın baslarken tartılıp kılomu bıldırırımm bugun sabah guzel bır kahvaltı yaptım. benım normalde bır aydır uyguladıgım dıyetımı yazıyım sızlere 5 kılo verdım bende bununla ama ıste sımdı durdu kılo vermem oyuzden bu dıyete baslıyorum yazıcam sıze bı dakka canlarım

haşlanmış yumurtanın üstüne pulbiber yanına azıcıkda yoğurt koydum valla süper oldu kızlar tavsiye ederim

günaydın kızlar ben sanırım bu hafta sadece 3 kilo ile kapatacağım şu ana kadar toplam 2 kilo verdim ama aralarda dayanamadım atıştırdım birazcık ama yılmadım, bu haftayı kendimi diyete alıştırma haftası ilan ettim haftaya tam uymaya calışacağım bakalım nasıl olacak yaza kadar 65 olmam lazım

gunaydin kizlar masallah ha gayret bozmamaliyiz bugun diyeti benim meyve gunum bugun yalniz ben yumurta gununu yapamayacagim.sali gunu basladigim icin hafta sonu geldi hafta sonu zaten yapamam esim evde oluyor tomarl azar yiyorum ondan.bu diyeti bir hafta arayl ayapsak nasil olur sizce bir hafta diyet yapacagim bir hafta yapmayacagim boyle dusunuyorum sizce dogrumu?

menumde
ananas,armut,erik,elma ve portakal var.

kilom resmen takılıp kaldı..azıcık yesem de spor yapsam aynıyım..umarım bu işe yarar..yarın başlıyorum ve dışına cıkmadan uyacağım herhalde beş günde ölmem ne olacak ki..5gün sonra bu saatlerde yazarım kilomu size...başlangıcım 10nisan olacak 16 nisanda inş.iyi bir şeyler yazarım..

günaydın kızlar naberler.okudugum kadarıya herkes ıyı maşallah bende gunun sebze günüm sebze katagorisine g,iren herşeyı doğradım haşladım bi kabta karıştırdım bi tabak yedım aç degılım ama dünkü kadar su tüketmedım.bol bol çay içmeye çalışıyorum.korunma iğnesı yaptıgım için bolca odemım var sanırım bunlardan ayrılıyorum tarılmayacagım bakalım sonuç nolucak pazarar tartılırımohaoldumsmile

kızlar bişey sorcam gune neyle baslıyosanız onla devam edıceksınız dıyoya mesela ben sebze gunudne domates salatalıkla basladım onlamı devam edıcem,ama istediğiniz her sebzeyi yıyebılırsınız dıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…