5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ya benimde aklıma bişey gelmiyor valla sanırım öyle yapıcam artık. zaten benim asıl sorun ettiğim hazırlaması değilde sınıfta onu çıkarıp yemek ama başka çarem yok sanırım. kilo vermek için bunu da göze almak zorundayım yani

tatlım ben meyve gününde yedim muz geçen hafadayedim bugünde o biraz kndine getirio insanııı

tebriklerrrrvereliniortakben dün atıştırmanın 10 katı halini falan yaptığım için bugün baştan başlamak zorunda kaldımbilmiyorumkismilebu defa pes etmek yok amalmaz:

sabret sonunda zafer senin olunca butun bunlari unutursun sen yaza fistik gibi gir gerisini bosver.keske bende okulda ya iste olsaydim gunum daha cabuk gecerdi.evde olunca insan yemekler sana sen onlara bakiyorsun.

yaaaa bı tane salatalık yedım ama ben halen açımmmm aççççççç cokacimcoook

sabret sonunda zafer senin olunca butun bunlari unutursun sen yaza fistik gibi gir gerisini bosver.keske bende okulda ya iste olsaydim gunum daha cabuk gecerdi.evde olunca insan yemekler sana sen onlara bakiyorsun.

benimde tek tesellim yaza güzel girmek zaten. ama bu sefer çok kararlıyım yapıcam kesinlikle. bi de bişey daha sormak istiyorum günlerin yerini değiştirebiliyor muyuz? yani mesela ben ilk gün patates yerine sebzeyle başlayabilir miyim?

tebriklerrrrvereliniortakben dün atıştırmanın 10 katı halini falan yaptığım için bugün baştan başlamak zorunda kaldımbilmiyorumkismilebu defa pes etmek yok amalmaz:

hmmmm anlaşılan bendensin sende

dünki fiyaskodan sonra yolmadan bugün tekrar başladım umarım saonuç iyi olur

sabahtan kalkıp patlıcanımı közlücem biberde közlücem

marulu yıkıcam çıtır çıtır yicem

sevmesemde salatalık yicem

domates kavurabilirim

ama hepsini yapıp sonra oturmam lazım sofraya

yoksa hiçbirini yiyemem

sabah ki öğününde ne varsa

malum güne öyle devam edeceksin

bilmiyorum canim ben degistirmedim,ama patatesle baslasan daha iyi bence o doyurucu oldugu icin ilk gun zorlanmazdin bana gore.ama arkadaslardan degistiren vardi heralde yanlista hatirliyor olabilirim sen yinede bak etkilemesin diyetini cnm

kızlar acıkanlar,kendini halsiz hissedenler bence hemen yatsın.benimde gözlerim kararrmaya başladıakannehir bgn et günümdü .herkese kolay gelsin iyi geceler.kaydirigubbakcemile2

canlar benimde başladı başım dönmeye 4 patatesle günü kapadım

doktorumdaki diyetisyenin dediği gibi yedim

baktım kokladım dokundum dudağımla çiğnedim yuttum

1 patatesle doydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…