5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selam arkadaşlar kaç gündür sizi misafir olarak okuyup kaçıyordum sizin azmiizden bende etkilendim ve salı gün diyetinize başladım bugün 3. gün dün oğlumun doğum günü idi 1 küçük çatal yaş pasta 1 küçük lokma börek ısırdım bugün et günü idi ve biraz zorlandm yarım elma 1 ısırık da komşunun getirdiği poacadan yedim tartıya çıkmadım kilo farkı varsa kıyafetlerimden olsun istiyorum bakalım ne olacak o yüzden listeye girmek istemedim kilo konusunda ansksiyete bozukluğu yüzünden dr un verip kullandığım ilaç kilo konusunu takmamayı öğretti ama acaip kilo aldırdı hamile kalmak için kilo vermem gerekiyor bende fazla etkisi olmadı ne bileyim başağrısı halsizlik gibi umarım son iki gün de bşiraz farkeder kıyafetlerim haftayakinde tartıya çıkarak yapmak istiyorum benden bu kadar işlerim çok yoğun olduğu için sizler kadar çok katılımım olması mümkün değil ama fırsat buldukça yazmaya çalışırım bende

a.s.hosgeldin canim aramiza.insallah istedigin kiloya ulasirsin.burda seni yalniz birakmaz motive ederiz merak etme sen hicopuyorumnanaktan

a.s.hosgeldin canim aramiza.insallah istedigin kiloya ulasirsin.burda seni yalniz birakmaz motive ederiz merak etme sen hicopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım daha önce diyet gruplarındaydım ama işlerimin yoğunluğu yüzünden bir de psikiatr ın bi daha tartıya çıkmayacaksın demesi yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım ama acaip derece de kilo alınca bu diyet dikkatimi çekti umarım bende sizler gibi başarılı olurum

kızlar canım deli gibi çekirdek çitlemek istiyor işin kotüsü evde var yememem için bişeyler soyleyin yada bi kaseden bişey çıkmaz deyin

kızlar canım deli gibi çekirdek çitlemek istiyor işin kotüsü evde var yememem için bişeyler soyleyin yada bi kaseden bişey çıkmaz deyin

yeme canim sabret izin gunlerinde yersin ozaman kilo vermis mutlu bi sekilde yicem diye dusun icinden.bende cikolata yemek istiyorum dolapta duruyor ama cumartesi yicemcokacimcoookhafta sonu bi gelseydiboshayallersmile

yeme canim sabret izin gunlerinde yersin ozaman kilo vermis mutlu bi sekilde yicem diye dusun icinden.bende cikolata yemek istiyorum dolapta duruyor ama cumartesi yicemcokacimcoookhafta sonu bi gelseydiboshayallersmile

yeme cnm bncede ne kaldıkı surda hafta sonuna bak yarın son bıtıyo bıraz daha sabret cnm az daha sık dişini

herkese merhaba bende bu diyete başlamak istiyorum. okuduğum kadarıyla gerçekten işe yarıyor ve yapan herkes de memnun. ama ben okuyorum sabah 8den akşam 4buçuk 5e kadar hep okuldayım. ve kantinde satılan şeylerde çok kısıtlı. yani hiçbir şekilde salata veya meyve satmıyorlar hadi meyveyi yanımda taşımak kolay ama diğerlerini nasıl yapıcam bilmiyorum. lütfen biri bana bi akıl versin artık gerçekten zayıflamak istiyorum ((

Bu eriyenler yağlar değil mi ? Ödem mi atılıyor yoksa ?

Bir de merak ettiğim hadi 5 gün yaptık bunu sonra bitiyor mu?

Ne yiyip ne içiyoruz boshayallersmile

vay gizlı diyet yapan bir varda haberımız yokguclubacismilee umarım istedıgın hedefe ulaşır ve pes etmesın edemesınlmaz:

kilo veren arkadasalr inceliyomusun peki eger inceliyosaniz demkki yagdan kaybediyosunuz ama incelmiyosaniz kas ve su kaybidir demek bende bi kac hfta sonra yapmayi düsünüyorumda merak ediyorum incelme oluyormu acaba

tatlım çok değil ik hafta önce daracık gelen pantolono üstümdn dökülüyo incelme sayılır harald

çıkmaz dedıgın şyden çok şey çıkar onun kalorisi yüksek yeme bence bizde açlıkla direnıyoruz bak bugun 4 litreye yakın abartısız su içtimkaydirigubbakcemilebaşaracaz

Bu eriyenler yağlar değil mi ? Ödem mi atılıyor yoksa ?

Bir de merak ettiğim hadi 5 gün yaptık bunu sonra bitiyor mu?

Ne yiyip ne içiyoruz boshayallersmile

hehe bitse sevın bende aynen öyle dedım ama yok istedıgın hedefe ulaşana kadar devam ama bunun güzel yanı arada 2 gün mola verılmesıne güzel bişey demı 5 gün açlık grevı 2 gün özgürlük ama sınırlıhihoyyyt

ben erken yatacam açımmmmmmmmmmmmmm ondan hadı ıyı dıyetlerrrrrrrrrrrrrrr pessss yokkkkkkkkkkkkkk

iyi fikirmiş. yuvarlak kesip haşlayıp kızartmak.. hmm.. fırınlanabilir de bu şekilde..kaydirigubbakcemile5

kızar ben patetsler elma dilimi doğrayıp içine kimyon pul biber ve karabiber katıp fırın poşetiyle fırına veryorum sonra limonlayıp yiyorum inanın çok güzel oluyoooooo

duuuuuuur sakın yeme.üç yıl önce taekwondo kursuna gidiyorduk antremanlarda hoca hep çekirdek yemeyin çekirdeğin yağı çok zor yakılır diyordu

canım tuz ihtiyacı olunca benim tansiynnn yerde oluyo bide okulda mahvoluyrum bende öğle arasında yemekte iki güne bir ayraniçiyorum ii gekiyooo

haşlanmış patates. salatalık, haşlanmış et ve yumurta yada yoğurduda yanında taşıyabilirsin bence:)2.teneffüs yersinyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…