5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

nix ben et gunumde burada hazir krokanli balik ve tavuklar var

bilmiyorum trde varmi yagsiz teflon tavada pisirdim ve yedim aksamada firinda tavuk but ve gogus pisirip yedim afiyetle.ayrica bende tiroid hastasiyim ve tuzu cok ariyorum bu diyette

a.s. tirioid varsa kilo vermek çok zorlaşıyor ama triod tedavisine başlayınca hızla kilo verebiliyorsun..bilmiyorumkismile ÖNCE SAĞLIK... bence tiroid tedavisine gittiğin bir doktor varsa (yoksa hemen gitmelisin) onunla görüşmeden diyet yapmamalısın.lmaz:

princess of rain evet tavuklu olanları burdada var...ben tuzsuz yapamam şua na bile başım ağrımaya başladı parmağımı tuza bandırıp yaladım valla kendime geldim..

incili abla tiroit tedavisi görüyorum..3 sene önce 55 ten 68 e çıkmıştım niye kg alıyorum diye dr a gittim ve tiroit olduğu ortaya çıktı tedaviye başlayınca 8 kg verdim hiçbişey yapmadan 60 oldum..şimdi 62 filanım..ama ideal kg 56-57 en fazla...hergün tiroit için düzenli olarak ilaç kullanıyorum ölene kadarda kullanıcam..

ayrica bende tiroid hastasiyim ve tuzu cok ariyorum bu diyette

a.s. prensesim tiroid de tuz yasak mı yoksa kullanılması mı gerekiyor bilmiyorumbilmiyorumkismile ama eğer doktorun kullanmalısın diyorsa kullanmalısın..cokacimcoook tuz kilo yapmaz yada aldırmaz.. ama vucutta yağ ve su tutar bu nedenle diyetlerde önerilmez..

inci ablacım saatbıraz gecmıstı gec oldugu ıcın yemenın dogru olmadıgını dusundum eyvahedigeldismile ve slatalıklarda gecıstırdım zaten gun boyu acıkdıkça tıkınıorum ac bırakmıorum bunyemı bilmiyorumkismile

valla tuzsuz yapamiyorum inci ablam almam gerekli belli belirsiz ekiyorum yediklerimin uzerine ne yapayim.nixcigim bende sendenim gulum ayni kaderi paylasiyoruz sanirsam olene kadar tiroid hormonu icecegim.

a.s. ama doktorunla görüşmeden diyet yapman doğru mu:uhm:

ya ben et yemiorum.onun yerine ne yapabilrimm.biri bi fikir verebilrmiii eyvahedigeldismile

lıhgt ton balıgı yıyebılırsın bugun bnmde et gunum ve öle yapıorum cunku fırın fln olmayınca et urunlerını cesıtlendıremıorum malum ögrencılık kaydirigubbakcemile3

lıhgt ton balıgı yıyebılırsın bugun bnmde et gunum ve öle yapıorum cunku fırın fln olmayınca et urunlerını cesıtlendıremıorum malum ögrencılık kaydirigubbakcemile3

ah canım ya hiç bi et ürününü yemiorum ben nerdee ton balığı yiiceem ölürüümm öğğğhh
napsamki acabaaa?:gitme:

ya ben et yemiorum.onun yerine ne yapabilrimm.biri bi fikir verebilrmiii eyvahedigeldismile

a.s. salam, sosis türü seviyorsan fümeleri deneyebilirsinopuyorumnanaktan eğer bunları da yiyemiyorsan sudenaz gibi et gününü de yumurta, yoğurt ve süt le geçirebilirsin..bilmiyorumkismile ama daha önce hiç denenmedi sonuç ne olur bilmiyoruzbilmiyorumkismile

a.s. tatlım bu diyette saat önemli değil açıktıkça açlığımız basıtıracağız... isterse gece yarısı olsun.. ben bide gece yarısı canım bişey isteyince su içiyorum işe yarıyor valla...opuyorumnanaktan

a.s. teskkur ederım ıncı ablacım bılmedıgım ıcın dıyetım gıtmesın dıye yememıstım ama yerım bundan sonraa aklinialirimsmile

incilideniz iki sorum var cevaplayabilirsen sevinirim hem diğer arkadaşlara da örnek olur;
1, bu bira mayası bizim bildiğimiz kuru maya mıdır? internet kafamı karıştırdı
2, değil ise aktarlarda satıldığını soylemişsin acaba kapsul halinde mi internetten baktım 34 tl imiş kutusu fiyatı hakkında bi bilgi verebilirmisin

şimdiden teşekkürler

selam arkadaşlar ben bu haftayı malesef 600 gram vererek bitirdim utanıyorum inanın pes etmedim pazartesi devam bu hafta zorlandım ama devamında vereceğime inanıyorum en azından bünyem diyete alıştı

selam arkadaşlar ben bu haftayı malesef 600 gram vererek bitirdim utanıyorum inanın pes etmedim pazartesi devam bu hafta zorlandım ama devamında vereceğime inanıyorum en azından bünyem diyete alıştı

üzülme canım haftaya daha iyi olacaksın bende bu haftayı yaklaşık 3 kilo vererek bitireceğim sanırım (bu gün son gün) haftaya daha bilincli daha azimli gireceğiz bu kadar insan gönülden inandıkça yapılamıyacak hiç bir şey olamaz bencelmaz:

sağol canım ne güzel üç kilo vermişsin bende haftaya iyi bir motivasyonla başlıcam sayenizdea.s.

canım üzülme önceden de kilo vermişsin belki durgunluk dönemindesin haftayada yaparsın daha net çıkar canım ortaya sabret kaydirigubbakcemile5

inşallah canım burada sizinle sohbet etmek dahada heveslendiriyor birde çizelgeyi değiştirmek çok zevkli oluyor bugün diyet yapmıyorum ama bir şey yiyesimde yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…