16. Haftama kadar yaşadıklarım (karaciğer enzim yükselmesi, kanamalar, kabızlık vb)

Merhabalar . Mesajınızı bir umutla okumaya başlayıp oh çok şükür ile bitirdim . Bende de kanama alanları var 13+5 teyim . Ara ara forumu karıştıriyorum o yüzden sizin mesajiniza denk geldim . Umarim şu an çok daha iyisinizdir . İnşallah hepimiz sağlıkla atlatırız bu dönemleri
Amin ınşallah 🙏 bana burada tecrübelerini yazanlar çok yön gösterdi bende paylaşmak istedim şimdi 30.haftaya geldik şükür ınşallah tamamına ereriz.

Amin ınşallah 🙏 bana burada tecrübelerini yazanlar çok yön gösterdi bende paylaşmak istedim şimdi 30.haftaya geldik şükür ınşallah tamamına ereriz.
Çok geçmiş olsun. Benim de iki gebeliğimde de başımdan geçtiği için konunuzu merakla okudum. Safra taşından ben de 17.haftada atak gecirdim değerlerim yükseldi diyetle ve bol su ile normale döndüm simdi 37 haftalığım çok şükür.

14 haftadan bildiriyorum ,dün başladı kahverengi ama az değil bir akıntı var kanama gibi zaten bugun gittik çok şükür bebiş iyi ama ibs,kabızlık,idrar yolu enfeksiyonu ,karaciğer enzimleri yüksekliği ,ağrılar ,sancılar derken bitik haldeyim

İnşallah sağlıkla kucağımızaaa alalım miniklerimizi🤲
Merhaba kahverengi kanamaniz mi var benimde var çok korkuyorum yarın kontrolüm var inşallah herşey yolunda olur hepimiz icin

X