Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım aslında bende öyle düşünmeye calısıyorum ama nebilim bu gün fazla bi aclık olustu kaydirigubbakcemile3 pisboğazlığım üstümde heralde

özge canim yogurdu yagli yiyebiliyomuyduk?

evet cnm yağlı yiyebilirsin.
Ben peyniride yağlı yiyorum ama Monti amca yağsız yiyin diyor.

Banucum o kadar da olsun canım boşver. Artık düzene girersin sende.

Süpersin :lepi:

sağlık olsun ...

mönün güzel afiyet olsun şeker...

canım aslında bende öyle düşünmeye calısıyorum ama nebilim bu gün fazla bi aclık olustu kaydirigubbakcemile3 pisboğazlığım üstümde heralde

o zaman yanında mutlaka yemek için bişeyler bulundur canım yoksa öğlen ister istemez dediğin gibi yumuluyor insan yemeğe

sandaloz sakızı bu yönden baya işe yaramıştı bende

cerencim ne kadar çok kilo verdiğin her şekilde görülüyor vücudunda gayet güzel canım

evet cnm yağlı yiyebilirsin.
Ben peyniride yağlı yiyorum ama monti amca yağsız yiyin diyor.

Banucum o kadar da olsun canım boşver. Artık düzene girersin sende.

Süpersin :lepi:

sağlık olsun ...

Mönün güzel afiyet olsun şeker...

hepınıze tesekkur ederım kızlarr

o zaman yanında mutlaka yemek için bişeyler bulundur canım yoksa öğlen ister istemez dediğin gibi yumuluyor insan yemeğe

sandaloz sakızı bu yönden baya işe yaramıştı bende

nerden alabilirim bu sandaloz sakızını elma sirkesinede başlamayı düşünüyordum zaten ii oldu bunuda söylediğin :lepi:

|KK Nick|1.Etap|2.Etap|Sonuçlar|

1|hasretim34 | | 2.Etapla başlıyor |
2|CaglayanCicek |- 2.0 | -2.2 | 1. ve 2. Etap birincisi :hooray:|
3|ceren06_35 | -1.9 | -2.1 | 1. ve 2. Etap ikincisi:hooray: |
4|ırem&Özge|-0.800 | -0.700 | 1. ve 2. Etap üçüncüsü :hooray:|
5|Applearzu |+ 0.800 | -400 | 1. ve 2. Etap sonuncusuklava:|

|KK Nick|Kartları|07.06.2010|08.06.2010|09.06.2010|10.06.2010|11.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
4|semiha |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
5|CaglayanCicek | | ızinli |çünkü | o |bir |HAMıŞ |
6|uaydın | |ızinli| | | | |
7|pembepanter1 |%1.5 Sarı Kart+Paylaşım Sarı Kart| - | | | | |
8|ceren06_35 | | + | | | | |
9|Applearzu | |Kendi | isteği |ile |takımdan |ayrıldı |
10|ırem&Özge | | + | | | | |
11|meyvenull | | + | | | | |

nerden alabilirim bu sandaloz sakızını elma sirkesinede başlamayı düşünüyordum zaten ii oldu bunuda söylediğin :lepi:

ben aktardan 10 TL lık aldım bayada uzun bi zaman kullandım canım ilk zamanlrda baya etkiliydi ama bende pcos var ve bundan dolayı kilo vermem çok zor ve ilaç kulkanıyorum normal metabolizmalarda daha çok işe yarıyor

ben aktardan 10 TL lık aldım bayada uzun bi zaman kullandım canım ilk zamanlrda baya etkiliydi ama bende pcos var ve bundan dolayı kilo vermem çok zor ve ilaç kulkanıyorum normal metabolizmalarda daha çok işe yarıyor

anladım canım bu aksam aktara gidebilirsem bi sorayım ama pcos lularda işe yaramıyorsa bendede yaramicak demektir :sinifsinif:
ben yinede sansımı bi deniyeyim belki midemde doluluk hissedince beynim açıkmaz kaydirigubbakcemile3

neden yaramasınki canım dene sonuçta doğal bi ürün bi zararı olmaz .. kullandığında da bir işe yaramazsa bırakırsın

neden yaramasınki canım dene sonuçta doğal bi ürün bi zararı olmaz .. kullandığında da bir işe yaramazsa bırakırsın

yarın alıyorum arkadaş merkeze gidicekmiş ona sipariş verdim cok az bişi azımda çiğneyip yutucam sabah aksam doğrumudur fisfisfis

Son düzenleme:
ya kızlar bende geçenlerde almaya niyetliydim bana aktar suyla yutacağımı bunun çiğnenemeyeceğini söyledi.siz nasıl kullanıyorsunuz ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…