Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ÇıÇEKKKKKKKKKK TEBRıKLER. SÜPER BıR HABER BU. GÖNLÜNE GÖRE OLSUN CANIM. SAĞ SALıM ıŞALLAH.

stickhumourhkd2.jpg

tebrikler002.jpg

saol tatlım benim ya,dr gidicem bugün rapor alıcam ilaç alamıyorum toparlayamıyorum kendimide korkuyorum birşey olacak diye

canım sıkma canını hamilelerin kullandığı düşük dozda ilaçlar var onlardan verir sana bol bol sıvı al ve iice dinlen zemuszemus
sen ii olki bebişte ii olsun :ecrin_bebek:

ÇİÇEKKKKKKKKKK TEBRİKLER. SÜPER BİR HABER BU. GÖNLÜNE GÖRE OLSUN CANIM. SAĞ SALİM İŞALLAH.

stickhumourhkd2.jpg

tebrikler002.jpg

Amin canım inş.:Saruboceq:saol tatlım benim,sırf bu haberi vermek için geldim siteye,beni bu kadar düşünen arkadaşlarımı artık habersiz bırakmıyım dedim.İyiki varsınız hepinizi

canım sıkma canını hamilelerin kullandığı düşük dozda ilaçlar var onlardan verir sana bol bol sıvı al ve iice dinlen zemuszemus
sen ii olki bebişte ii olsun :ecrin_bebek:

Saol canım.Cuma günü için randevu alıcam gitmek için şu anda daha 5+2 yiz çok küçücük daha :))
Çok fena vurdu beni bu havalar atlatamıyorumda ilaçsız bakalım nasıl olacak cumayada çok var erken de gitmek istemiyorum dr.

Çiçekcim salma kendini. Boğaz enfeksiyonun geçince daha keyifli olacak herşey. Hamişliğin tadını çıkar. sonra özlüyor insan inan. Bulantılar bile ayrı güzel olacak valla.

Çiçekcim salma kendini. Boğaz enfeksiyonun geçince daha keyifli olacak herşey. Hamişliğin tadını çıkar. sonra özlüyor insan inan. Bulantılar bile ayrı güzel olacak valla.

opuyorumnanaktan o günlerin gelmesini çok istiyorum canım.Ama hala şoktayım ilk defa belirgin 2 tane çizgi çıktı beklemedim bile süre dolmasını şok içindeyim akşamdan beri içimde bir canlı olduğuna inanamıyorum hala :)):CüvCüv:

:ecrin_bebek:
:emir_bebek:

Çağlayancımmm nasıl sevindim anlatamam, hihoyyyt hihoyyyt

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Çok tatlı bir anne olacağına eminim canım benim..

Bol bol meyve yee, rapor al ve dinlen canım.

Bak takıma ilk girdiğim hafta da böyle bir şüphe olmuştu, o zaman kısmet değilmiş ama ne mutluki 15 kg. civarı veripte hamile kaldın. Aferin sana şekercimm. :nazar:

:ecrin_bebek:
:emir_bebek:

Çağlayancımmm nasıl sevindim anlatamam, hihoyyyt hihoyyyt

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Çok tatlı bir anne olacağına eminim canım benim..

Bol bol meyve yee, rapor al ve dinlen canım.

Bak takıma ilk girdiğim hafta da böyle bir şüphe olmuştu, o zaman kısmet değilmiş ama ne mutluki 15 kg. civarı veripte hamile kaldın. Aferin sana şekercimm. :nazar:

:emir_bebek::ecrin_bebek: opuyorumnanaktan Amin canım benim inş.o güzel günleride sizinle burdan paylaşırım ben canım benim evet ilk başlarda konuşmuştuk bunu kısmet bu zamanaymış demek ki.
Ben şimdi bu hafta takıma giremiycem ama şimdi çıkıp dr gidicem muhtemelende rapor alıp eve gidicem herhangi bir sorun olmaz diymi takım için :kedi:

Ben artık gidiyorum kızlar müsadenizle kendinize iyi bakın hepiniz birşey olmazsa cuma görüşürüz gelemezsemde artık beni geçen haftaki kilomla yazarsınız bir dr.gidiyimde haber vermeye çalışırım tekrardan sizlere

günaydin kizlar

caglayancim cok sevindim canim,Rabbim kucagindada görmeyi nasip eder ins..

özge tesekür ederim canim..

kizlar ben cok fena kilo aldim 4 günde ya,bugünden itibaren kacamaksiz basliyorum diyetime,zevcan bende sendenim canim ama benimki regl sisligi degil malesef pis bogazligimin sonucu,sanirim bu hafta takim benim yüzümden küme düsecek cok üzgünüm kizlar :KK43:(

sebnemcim, cuma günü nisayi aramistim sarji bitti kapandi az önce msnden iletisini aldim takimdan ayrilmak istemiyo ama bu aralar cok yogunmus,geri dönmek üzere ayrilamk istiyo eger kabul ederseniz asagi yukari ne zaman dönecegiini bildirecegini söyledi,eger tamam derseniz haber vericem ona..

ÇaĞlayannnnnnnnnnnnnnnnn

Çok tebrık ederım tatlım tatılden dÖnÜŞte ne gÜzel bır haber aldım bÖyle ..allah saĞlıkla doĞurmanı nasıp etsın sormak yada konuŞmak ıstedıĞın her konuda deneyımlerımızı sormayı unutma tatlım

Yasemşncim senin nasıl geçti tatilin döndünmü yoksa hala Türkiyedemisin?

benim tatil süper geçti ama evet aldım kilo 2 kg falan neyse veririm onlarıda imşallah

Yasemşncim senin nasıl geçti tatilin döndünmü yoksa hala Türkiyedemisin?

benim tatil süper geçti ama evet aldım kilo 2 kg falan neyse veririm onlarıda imşallah

yok canim döndpm ben,hersey cok güzeldik ben tatilde kilo almadim ama malesef bende cumadan bugüne 2 kilo aldim :eek:klava:

günaydin kizlar

caglayancim cok sevindim canim,Rabbim kucagindada görmeyi nasip eder ins..

özge tesekür ederim canim..

kizlar ben cok fena kilo aldim 4 günde ya,bugünden itibaren kacamaksiz basliyorum diyetime,zevcan bende sendenim canim ama benimki regl sisligi degil malesef pis bogazligimin sonucu,sanirim bu hafta takim benim yüzümden küme düsecek cok üzgünüm kizlar :KK43:(

sebnemcim, cuma günü nisayi aramistim sarji bitti kapandi az önce msnden iletisini aldim takimdan ayrilmak istemiyo ama bu aralar cok yogunmus,geri dönmek üzere ayrilamk istiyo eger kabul ederseniz asagi yukari ne zaman dönecegiini bildirecegini söyledi,eger tamam derseniz haber vericem ona..

günaydın canım hoşgeldin bizim sıkı hemde cok sıkı bi diyet yapmamız şart sporada yüklenmeliyiz yoksa 1. olamıcaz bu hafta ben 50 mekik cekiyordum her gün dün 120 cktim bu gün 130 belki daha fazla olucak zayıflamamız lazım yasemincim hemde hemen kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktan o günlerin gelmesini çok istiyorum canım.Ama hala şoktayım ilk defa belirgin 2 tane çizgi çıktı beklemedim bile süre dolmasını şok içindeyim akşamdan beri içimde bir canlı olduğuna inanamıyorum hala :)):CüvCüv:

Bilmezmiyim. Bende şok olmuştum. Korunmayı bıraktığımız ilk ay hamiş kalmıştım gerçi ama insan yine de şaşırıyor işte.
Bebek şekerlerin ve kapı süsünü sepetini ben yapıcam ona göre.

Ben artık gidiyorum kızlar müsadenizle kendinize iyi bakın hepiniz birşey olmazsa cuma görüşürüz gelemezsemde artık beni geçen haftaki kilomla yazarsınız bir dr.gidiyimde haber vermeye çalışırım tekrardan sizlere

Sende kendine ve minnoşa iyi bak cnm.

ÇaĞlayannnnnnnnnnnnnnnnn

Çok tebrİk ederİm tatlım tatİlden dÖnÜŞte ne gÜzel bİr haber aldım bÖyle ..allah saĞlıkla doĞurmanı nasİp etsİn sormak yada konuŞmak İstedİĞİn her konuda deneyİmlerİmİzİ sormayı unutma tatlım

Banu hoşgeldin.

X