Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

:)))

caim nisa icin yazdigimi okudunmu bi cvp verde su yük kalksin üstümden

Canım atlamışım pardon,

Ama beni en iyi sen tanıyorsun, kimsenin ayrılmasını istemem tabi,

3 haftayı geçmeyecekse izinli olma süresi izinli kabul ederiz ama daha fazla olursa bir belirsizlik doğar.

Nisa gelip bir aydınlatsın bizi:=)

Yarım saat geçse de kirazlarımı yesem.

bende 1 saat sonra 2 grisini ve lıgt karper yiyeceğim ama hiç acıkmadım suyumu içiyorum suda da bi taktik geliştirdim hep 1,5 lt suyum yanımdaydı şimdi hareket olsun diye kupamla sebile gidiyorum doldurup yerime gidiyorum bitince tekrar sebile gidiyorum harekette etmiş oluyorum böylelikle

Son düzenleme:
yaptım yaptım kaçamak yaptım canım kahve istedi yarım paket 3 ü biarada içtim :kahve:

Aferim :eek:lmaz::mymeka:

bende 1 saat sonra 2 grisini ve lıgt karper yiyeceğim ama hiç acıkmadım suyumu içiyorum suda da bi taktik geliştirdim hep 1,5 lt suyum yanımdaydı şimdi hareket olsun diye kupamla sebile gidiyorum doldurup yerime gidiyorum bitince tekrar sebile gidiyorum harekette etmiş oluyorum böylelikle

Ben üşeniyorum ya kalkıp almaya. :tomato:

Kılzar bende şu an büyük bir sınav veriyorum.

Arkadaş madodan baklava getirdi :KK43:

Rejimdeyim 1 tane alırım dedim ayıp olmasın diye, şimdi odadan kaçayım biraz..

Almadım zaten öyle dedim, :=)

ve üstelik benim masama kondu, alın şunu şurdan deim :)

Başardım yaaa, inanamıyorum :=)

Eskiden olsan akşama az yerim derdim, 500 kalori cart diye geçecekti ...

Kılzar bende şu an büyük bir sınav veriyorum.

Arkadaş madodan baklava getirdi :KK43:

Rejimdeyim 1 tane alırım dedim ayıp olmasın diye, şimdi odadan kaçayım biraz..

o siınavları çokk iyi bilirim burada da Güllüoğlu çok meşhur nasıl güzeldir bakllavası hiçte eksik olmaz herkez bi sebeple alır dağıtır ben kaçamıyorum ama kaşlarımı kaldırıyorum yaklaşmıyolar bile:1ninca:

ne güzel bir taktik geliştirmişsin.

vereliniortak

tebrikler kaptan...

eğer bugün 500 kaloriden fazla yakabileceğine iannıyosan ye şekerim istersen :sm_cool: bak bakalım 500 kalori yakmak için neler yapmak gerekiyormuş şebom bizede söyle

Canım atlamışım pardon,

Ama beni en iyi sen tanıyorsun, kimsenin ayrılmasını istemem tabi,

3 haftayı geçmeyecekse izinli olma süresi izinli kabul ederiz ama daha fazla olursa bir belirsizlik doğar.

Nisa gelip bir aydınlatsın bizi:=)

canim izinli degilde geri dönmek üzere ayrilmak istiyor ben tekrardan sorarim ne kadar sürcek diye bizde görüsemiyozki ileti yaziyom msnden

X