Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

1,68 ama gecenlerde 1,70 cıktım o arada ama askerı sınavındakı mulakatta 1,68 cıkmıstımkaydirigubbakcemile3

inanmıyorum sana yaa ohaoldumsmile senin ideal kilon zaten 58 benm ölmem lazım akannehir zaten sen şimdi kiloluda gözükmüyorsundur kendimden utandım mafoldumben dün aksam yediklerim aklıma geldi nasıl bi aptallık etmişim yaaa bunu duydum yaa ölsem yemem önümüzdeki hafta delikafadulden

ya dıkkatlı beslenırım boyle gıder canım ama yınede kocaman bır gobek olucak ve bebek dogduktan sonra bıraz gobek kalır herhalde benımde nefret ettıgım seydır kocaman bır gobegımın olması

bekarken benim en fazla kilom 56 olmuştu hep zayıftım.yada gram alsam hemen dikkat eder rahatlıkla verirdim.çocuk olduktan sonra sanırım çok zorluyor bu kilolar insanı...

Yılların biriktiği yağlar çabucak gitmiyor ki canım...Benim basenler erimeye başladı ama göbiş duruyor mesela.Hayır o kadar mekik çekerken ben bitiyorum ama o gitmiyor içimde bir canavar var galiba hiç inmek istemiyor :)))

ben 60 ta bırakacaktım canım zaten ama vazgectım 55 e karar verdım sen nıye utandınkı ne oldu

dogum yapmıs bır ınsanın gobegı farklı oluyo canım yaa o kotu ıste

mekik konusunda sana katılıyorum.basenim yoktur benim.tek sorunum bel ve göbek...belim kalın ve kocaman bir göbeğim var...mekik benide çok yoruyor ama çare olmuyor kısa vadede...

ya dıkkatlı beslenırım boyle gıder canım ama yınede kocaman bır gobek olucak ve bebek dogduktan sonra bıraz gobek kalır herhalde benımde nefret ettıgım seydır kocaman bır gobegımın olması

ayy bir hamiş olsak ben o göbeği taşırım kaydirigubbakcemile3

ben 60 ta bırakacaktım canım zaten ama vazgectım 55 e karar verdım sen nıye utandınkı ne oldu

Aslında 60 güzel cerenim ya 58'le 60 arasında iki kilo var sen bence idaelinde bırak canım artı eksi alma ve verme payın olur.Sonradan bırakıpta bunların hepsini almak var birde geri yekafamçokkarıştı

dogum yapmıs bır ınsanın gobegı farklı oluyo canım yaa o kotu ıste

evet canım o konuda haklısın işte

mekik konusunda sana katılıyorum.basenim yoktur benim.tek sorunum bel ve göbek...belim kalın ve kocaman bir göbeğim var...mekik benide çok yoruyor ama çare olmuyor kısa vadede...

Mekik'i uzun süre ve devamlı yapınca faydası oluyor ben ona inanıyorum 1 aysürekli yapsak o zaman farkederiz işte..Şu yandaki simitleri sevmiyorum birde ben hiç güzel durmuyor (

ben bu hafta o zaman cok sıkmayayım kendımı kendıme oduller vereyım. yavas yavas vereyım kalan 3 kılomu o zaman canım

Mekik'i uzun süre ve devamlı yapınca faydası oluyor ben ona inanıyorum 1 aysürekli yapsak o zaman farkederiz işte..Şu yandaki simitleri sevmiyorum birde ben hiç güzel durmuyor (

o sımıtlerden bendede vardı canım ben mekıkle bıtırdım onları hayatım hatta elımle yoklardım onları arada bı eşim kızardı tik olmus sende su sımıtlerıne bakmak derdı benı sınır ederdı mekıkle yok oldular ama basenlerımın masallahı var ne yapsam onlar hemen gıtmıyoo

ben bu hafta o zaman cok sıkmayayım kendımı kendıme oduller vereyım. yavas yavas vereyım kalan 3 kılomu o zaman canım

bence en iyisi yaparsın tatlım neden dersen şimdi kendini sıkıyorsun vermek için sonunda ideal kilona ulaşınca ne olacak bir anda sıkılacaksın hep diyet hep diyet bir yere kadar diyceksin bu sefer tamamen ayar kaçacak bence kendini çok sıkmadan çokta fazla aşırıya kaçmadan dengeli gidebilirsin.Geldin çünkü hedefine artık.
Tabi karar senin ama ben kendinide fazla zorlamamandan yanayım.mesela monti'de 2.aşamaya geçince benimde ödüllerim olacak kendime 6lı rakamlara geliyim bende kendime ödül verip şımartabileceğim ama 1 ay daha kendimi sıkmam gerek sadece ama sen artık bunu başardın tatlım

kötü bi rüya olmalı bu sizin ikinizin vermek için sadece 2- bilemedin 3 kilosu kalmıs benm ideal kilom 53 napcam ben 8 kilo vermem gerek daha :çok üzgünüm::çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

canım ben dıyete basladıgımda 78 kıloydum bu takıma gırdıgımde 74 kıloydum ve cok duzenlı saglıklı bıcımde verıyorum kılomu sende verırsın tatlım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…