Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Saolun canlarım benim :içelim:

Bu arada 2.lt suyum bitti benim 1 bardak'ta yeşil çay içtim.Ama yeşil çayım bitti,marketlerdeki stokta tükendi limonlu ve naneli bulamıyorum bizim burda artık....kaydirigubbakcemile3

opuyorumnanaktan market calısanları benıde tanıdı artık cay reyonuna gırdıgım zaman yeşilçay yoksa çayınız kalmadı sızın dıyolar cok guluyorum yaaa herhalde benden baska alan yok bızım burda cok caglayanım gel bızım marketten alkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

ay nasıl mutlu oldum anlatamam tatlım ya bu mutluluk bana daha cok gaz verdı ben hedefı 55 yaptım 60 ta bıtırecektım ya vazgectım dahada cıtır olmak ıstıyorumsüprizzzzz

Süpersin eminim onu da yaparsın sen şekerim.

1.şerefine soda ısmarlıyorum kızlar hepinize ben içiyordumda şu anda :)))

serin serin sizlerede ısmarladım benden olsun

Bende içtim az önce içine de attım limonu ohhhhh.

kızlarr yaa nerden takip edioz sıramızı gezinioom deminden beri bulamadım ..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...a-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-52.html
burdan tatlım ama daha yayınlanmadı bizim liste

Bizim ordaki özdilek ve centa var her iki yerde'de bitti.İstiyorum sürekli getirmelerini tamam diyorlar ama benden başkası almıyorlar,diğer çeşitlerinden bolca var ama nane ve limonlu bulamıyorum hele lipton hiç yok 2tanede kupam olmuştu ne güzel ama bulamıyorum şimdi

afıyet olsun canım benım ınsallah 55 olurum sımdı baya gaza geldımde daha sonra boyle gıdermı bılemem ınsallah sonunu getırırımdelikafadulden

Getirirsin canım ya neden gelmesin zaten tatile gidince bol bol yüzeceksinde spor olarak ohhh geldiğinde miss gibi gitmiş olur hepsi :lepi:

Getirirsin canım ya neden gelmesin zaten tatile gidince bol bol yüzeceksinde spor olarak ohhh geldiğinde miss gibi gitmiş olur hepsi :lepi:

55 bana hayal gıbı gelıyo canımda o yuzden cunku ben hep hayatımda tombıstım en zayıf anım 65 kıloluk halımdı o yuzden zayıfladıgıma ınanamıyorum

55 bana hayal gıbı gelıyo canımda o yuzden cunku ben hep hayatımda tombıstım en zayıf anım 65 kıloluk halımdı o yuzden zayıfladıgıma ınanamıyorum

ooo ama sen o 65'i devirdin canım şimdi eskiye bakma sen artık yeni günler var önünde bebişte gelicek nasılsa yakında

bebıs gelınce ben yıne burda olurum kesın şişerim yine ben müsait vucut yanı yakında donerım yınee:CüvCüv:

Sende hiç bırakmazsın ozaman canımben öyle yapıcam hem bebiş bekliycem hemde zayıflıycam...Zayıflamanın tadına varmışken hiçççç bırakamıycam kusura bakmasın kimse kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bekarken benim en fazla kilom 56 olmuştu hep zayıftım.yada gram alsam hemen dikkat eder rahatlıkla verirdim.çocuk olduktan sonra sanırım çok zorluyor bu kilolar insanı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…