Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gecmıs olsun canım benım kendını yorma tatlımopuyorumnanaktan

Derilerini ayırdım cnm kanatların. Misafirim vardı kanat istediler. Mecbur yaptık. Kardeşim ve kuzenlerim bendeydi. Nazları pek geçer bana.

selam kızlar naber?
tam temizlik yapmaya niyetlendim sular kesilmiş bıraktım

Ay ne gıcık bir durum.

Süpersin canımcım. Harika bir mönü olmuş.

:dance:

Çok düzensiz ve sağlıksız olmuş canım maalesef.

nasılsın hayatım bugunn

evet çok gıcık bir durum halılarımı çıkardım silktim çamaşır makinesini açayımda duşa gireyim dedim makinayı doldurdum baktım makine çalışmıyo :bbo: bekledim bekledim tık yok sonra aklıma sular geldi yoksa kesildi mi ki çalışmıyo makine dedim bi baktım sular kesilmiş :bbo: akannehir öyyyllece kaldı yani herşeyy :bbo: vucudumu ıslak mendille sileyim diye düşündüm ama doktor ıslak mendil kullanmıcaksın demişti artık az bi su vardı onunla ellerimi yıkadım ilaçladım oturdum PCyi açtım sırnaşık şey
dünkü menümle ilgili ne deseniz tamamen haklısınız.. :1no2:

bende tatil dönüşü kısmetse yarışmalara katılacağım iremcim ama şimdilik yarışamları askıya aldım..

eh hadi bende katılayım yarışa sonuncu olucamı biliom ama olsun hırs yaparım kendime azda olsa bayanssulusmile

bende tatil dönüşü kısmetse yarışmalara katılacağım iremcim ama şimdilik yarışamları askıya aldım..

Bekleriz canımcım.

eh hadi bende katılayım yarışa sonuncu olucamı biliom ama olsun hırs yaparım kendime azda olsa bayanssulusmile

Öyle deme. İnsan yarışma içinde olunca hırs yapıyor. Misal ben Çiçek cadısını geçmek için elimden geleni yapıyorum. :lepi:

Bende diyorumki kulaklarım neden bu kadar çok çınlıyor,özgem beni anıyormuş meğer, :)))olumunekankayizsmile
Bu hafta senden 2.bekliyorum özgem 1.belli zaten ama ikincide lazım dimi lülülülülülü

Çok güzel sohbet etmişsiniz kızlar bugün ya,hızınızada yetişilmiyor,5dk nefes alma molası verdim kendime yoksa deliricem sabahtan beri hata üzerine hata ayıklamaktan iş yapmadım doğru dürüst

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…