Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yok canım neden kızayım bu hafta sonu mecburen böyle oldu sebebi ise c.tesi evden aç çıkmak zorundaydık eşim kan testi yaptırcaktı aç karnına ve erken çıkmamız lazımdı o sebeple alelacele çıktık,pazar günü de düğün için konvoya katılacaktık koştura koştura ayaküstü bişeyler attım ağzıma geç kalmamak için sempatiksalakcinni ama yanlış olduğunun farkındayım a.s menüme yorum yaptığın için teşekkürler canımcım Şeniz bu arada ellerim ilaçlı zor yazıyorumm :bbo:

gecmıs olsun canım benım kendını yorma tatlımopuyorumnanaktan

günaydın kızlarrrr

tatlışımm akşam bıraz fazla gıbı geldı tatlım benım kanat ızgara yeıne keske tavugun beyaz etı yagsız tarafı olsaymıs daha ıyı olurmus bıtanem yoksa bı sorun yokkolumunekankayizsmile

Derilerini ayırdım cnm kanatların. Misafirim vardı kanat istediler. Mecbur yaptık. Kardeşim ve kuzenlerim bendeydi. Nazları pek geçer bana.

selam kızlar naber?
tam temizlik yapmaya niyetlendim sular kesilmiş bıraktım :KK43:

Ay ne gıcık bir durum.

kızlar pazar gunu ve bugunku listelerimi eklıyorumm

pazar gunu :
sabah: derotlu maydonozlu omlet,yeşilçay

ara:yeşilçay

öğle :meyve tabağı (elma,çilek,kayısı,kiraz)

akşam:arkadaşlarla piknıkteydık ve aksam yemegını orda yedık ızgara balık ve ızgara tavuk akdenız yesıllıklerı

esımle 1 saat dagda cıcek kokuları arasında kosu yaptık ayrıca 1 saat kadar arkadaslarla futbol macı yaptık (bu da bı nevı spor yanı bayaa bı hareket ettım ) 2.5 lıtre kadarda su

bugun :
kahvaltıdan once 4 adet çilek

kahvaltı :4 adet çeri domates,biber,maydonoz,dereotu,peynır,1 dilim ekmek

ara : yeşilçay

öğlen : taze fasulye,salata,ayran

ara: yeşilçay,2 kayısı

akşam :ızgara köfte,maden suyu,salata

170 adet mekık 1 saat yuruyus 1 saat aerobık 3 lıtre sukaydirigubbakcemile5

Süpersin canımcım. Harika bir mönü olmuş.

kızlar kanal d de doktorum programında dediki "insanlar toplu bişekilde diyet ve egzersiz yaparlarsa daha etkili olur ben geçenlerde internette diyetle ilgili bi arama yaptırdım ve birkaç grup ve güzel paylaşımlar buldum herkeze tavsiye ederim" dedi :))) bizden bahsetti yanii :))) ayyy kızlar meşhur olduk yahuuuuu :)))))

:dance:

c.tesi menüm
sabah(09:00)

1 elma yedim acele şekilde dışarı çıktık

11:00 1 elma daha yedim bi kaç işimiz vardı onları hallettik

13:00 eve geldik öğle yemeği yedim ama bayılacaktım az kalsın
biberli lor,domates,salatalık,şekersiz çay,1 dilim tam buğday ekmeği

16:00 kayınvalidemdeydim misafir varmış az simit az börek az kek yedim yoksa bayılacaktım ellerim ayaklarım titriyodu

20:00 3 tane badem

pazar
kahvaltı
peynir,yarım ekmek,1 şekersiz çay

düğüne gittim geldim 15:30 öğle-- evde bir simit vardı ve kek vardı onları yedim yanında yoğurtla

akşam
1 avuç badem, 1 avuç fındık

yatarken 1 bardak lıght süt

Çok düzensiz ve sağlıksız olmuş canım maalesef.

Derilerini ayırdım cnm kanatların. Misafirim vardı kanat istediler. Mecbur yaptık. Kardeşim ve kuzenlerim bendeydi. Nazları pek geçer bana.

Ay ne gıcık bir durum.

nasılsın hayatım bugunn

Ay ne gıcık bir durum.

evet çok gıcık bir durum halılarımı çıkardım silktim çamaşır makinesini açayımda duşa gireyim dedim makinayı doldurdum baktım makine çalışmıyo :bbo: bekledim bekledim tık yok sonra aklıma sular geldi yoksa kesildi mi ki çalışmıyo makine dedim bi baktım sular kesilmiş :bbo: akannehir öyyyllece kaldı yani herşeyy :bbo: vucudumu ıslak mendille sileyim diye düşündüm ama doktor ıslak mendil kullanmıcaksın demişti artık az bi su vardı onunla ellerimi yıkadım ilaçladım oturdum PCyi açtım sırnaşık şey
dünkü menümle ilgili ne deseniz tamamen haklısınız.. :1no2:

bende tatil dönüşü kısmetse yarışmalara katılacağım iremcim ama şimdilik yarışamları askıya aldım..

bende tatil dönüşü kısmetse yarışmalara katılacağım iremcim ama şimdilik yarışamları askıya aldım..

Bekleriz canımcım.

eh hadi bende katılayım yarışa sonuncu olucamı biliom ama olsun hırs yaparım kendime azda olsa bayanssulusmile

Öyle deme. İnsan yarışma içinde olunca hırs yapıyor. Misal ben Çiçek cadısını geçmek için elimden geleni yapıyorum. :lepi:

Bende diyorumki kulaklarım neden bu kadar çok çınlıyor,özgem beni anıyormuş meğer, :)))olumunekankayizsmile
Bu hafta senden 2.bekliyorum özgem 1.belli zaten ama ikincide lazım dimi lülülülülülü

Çok güzel sohbet etmişsiniz kızlar bugün ya,hızınızada yetişilmiyor,5dk nefes alma molası verdim kendime yoksa deliricem sabahtan beri hata üzerine hata ayıklamaktan iş yapmadım doğru dürüst

X