Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Zevcan sen nasılsın canım,geçmişi okudum birazcık,biraz kaçamaklar var sanırım ama sporlar beraber gidince kilolar geri alınmamış galiba canım. :))

İnş.canım senin bittimi işler,bu saatte pek olmuyordun sanki eğitim yokmu bugün..
:kedi:

eğitimler bu hafta yok tatlım varda benım işim yok orda bu hafta canım ben tasarımla ugrasıyorum su an az once gırdım bende foruma bırazdan cıkarım yıne tatlım teklıf verdımde onun sonucunu beklıyorum yanı o gelınce calısmaya devam

Azıcık rahatsın o zaman bu hafta canım.Ben çarşamba günü tekrardan gelmiycem buraya,eşimin doğum günü o zaman bende süpriz doğum günü yapıcam iştente o gün izin alıcam yarında giremem muhtemelen işlerimi bitirmek için,bu hafta çok yoğun ve koşturmalı geçicek benim için kafamçokkarıştı

Zevcan sen nasılsın canım,geçmişi okudum birazcık,biraz kaçamaklar var sanırım ama sporlar beraber gidince kilolar geri alınmamış galiba canım. :))

iimm tatlım bende evet kilo almadım bakalım belki veririmde ama düşünüyorum bu hafta hırslanayım 2 bucuk kilo verip sizi geceyim ve yarıs birincisi olayım die hiç fena olmazdı hani hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hımm anladım tatlım o zaman sımdıden eşinin dogum gunu kutlu olsun nıce yıllar beraber olun ınsallah kacamak yapmaaa sakınnnnnnklava:

iimm tatlım bende evet kilo almadım bakalım belki veririmde ama düşünüyorum bu hafta hırslanayım 2 bucuk kilo verip sizi geceyim ve yarıs birincisi olayım die hiç fena olmazdı hani hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

yok canım sen 2.5 kg verme ben seni yarışta 1.ilan ederim.sağlıksız kilo verme bundan sonra lütfen.bak geçen hafta hepimizi üzdün bünyene yazık artık monti'ye başlarsın kendini iyi hissedince tamam mı canım benim bayanssulusmile

hımm anladım tatlım o zaman sımdıden eşinin dogum gunu kutlu olsun nıce yıllar beraber olun ınsallah kacamak yapmaaa sakınnnnnnklava:

Saol tatlım.Yok yok yapmam.ama hazırlık aşaması beni baya bir zorluycak sanırım toplamda 5-6 aileyi birden evimde ağırlayacağım ve pastasına kadar herşeyi ben yapmak istiyorum ama inş.İstediğim gibi yetiştiririm herşeyi sositososito:Saruboceq:

sırnaşık şey
yetıstırırsın korkma tatlımdaaaa bu eşinin dogum gunu ve sız yenı evlısınız basbasa kutlasaydınız ya daha romantık olurduuusırnaşık şey

sırnaşık şey

yetıstırırsın korkma tatlımdaaaa bu eşinin dogum gunu ve sız yenı evlısınız basbasa kutlasaydınız ya daha romantık olurduuusırnaşık şey

onu bende çok istiyorum tatlımda,malum biliyorsun benim k.v.yok onlarda zaten sürekli benim tepemde olduğu için.
Hafta içi onlarla kutlayalım,hafta sonuna güzel süprizlerim var tekrardan baş başa :kedi:

onu bende çok istiyorum tatlımda,malum biliyorsun benim k.v.yok onlarda zaten sürekli benim tepemde olduğu için.
Hafta içi onlarla kutlayalım,hafta sonuna güzel süprizlerim var tekrardan baş başa :kedi:

senın tatlı belalarının gelecegını tahmın etmıstım zaten tatlımm senı yorucu bır gun beklıyo desenekaydirigubbakcemile2

senın tatlı belalarının gelecegını tahmın etmıstım zaten tatlımm senı yorucu bır gun beklıyo desenekaydirigubbakcemile2

Hemde nasıl canım bakalım görümcemi çağırıyım yardıma diyorum ama bugün pek soğukta telefonda seni çağırmak için aradığımda bakalım nasıl olacak...

Benim artık çıkmam lazım canım ya,işler beni bekliyor akannehir
sonra tekrardan görüşürüz kendine iyi bak bayanssulusmile

Özgemmmmmm bol bol kaçamak yap dondurma ye tamam mı :icecream::icecream:

optum tatlısım gorusuruz byy

optum tatlısım gorusuruz byy

ay sonu herkesin işi var herkes aşkısına süprizler yapıo herkes bişiyle uğraşıyo ben yine boş boş oturuom cok canım sıkılıo cok :sinifsinif: :sinifsinif:
bende aşkıma süprizler yapmak istiyom bende çalısmak istiyom bende bende bende benneyaptımki :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Bende diyorumki kulaklarım neden bu kadar çok çınlıyor,özgem beni anıyormuş meğer, :)))olumunekankayizsmile
Bu hafta senden 2.bekliyorum özgem 1.belli zaten ama ikincide lazım dimi lülülülülülü

Ay yesinler senin havanı :1hug:

Çok güzel sohbet etmişsiniz kızlar bugün ya,hızınızada yetişilmiyor,5dk nefes alma molası verdim kendime yoksa deliricem sabahtan beri hata üzerine hata ayıklamaktan iş yapmadım doğru dürüst

Kolay gelsin Çiçek.

Uğraşma kızım benlen. Valla istesem seni geçerimde üzülme diye geçmiyorum.bayanssulusmile
Kocişinin d.günü kutlu olsun şimdiden.

işlerin yok herhalde canım ne guzel ısteeee bundan da mutlu ol nıye sıkıyosunki kendını tatlım

Kızlar haberleri okuyorum da çok üzüldüm ya.
Gemiye saldırı yapanları kınıyorum.
ıskenderunda şehit olan askerlerimizinde ailelerine sabır diliyorum.
Allah bunları yapanları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

allah şehitlerimizin ailesine sabırlar versin.lanet olsun bıtmedı su terör pisliği.
PKK VE İSRAİLİ bende KINIYORUM.klava:klava:

işlerin yok herhalde canım ne guzel ısteeee bundan da mutlu ol nıye sıkıyosunki kendını tatlım

evet canım hiç işim yok hemde hiç ben ay sonu sayılarını saymam bile 3 dk aldı cok canım sıkılıyo sürekli sürekli her gün her gün böylede yasanmıyor ki :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…